Darkheart

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Legutóbbi témák

» Általános csevejde
Kérdések - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 20, 2020 3:33 am by Amets

» Dühöngő
Kérdések - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Vezetőségszidó
Kérdések - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Társoldalak, baráti oldalak
Kérdések - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:41 am by Kabuto

» Ösvények
Kérdések - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 24, 2014 4:48 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Hunter Street
Kérdések - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 2:37 am by Jack Carthy

» Irodák
Kérdések - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 8:59 pm by Joshua Palmer

» Sikátorok
Kérdések - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:28 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Mólók
Kérdések - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 1:19 am by Luke Darrow

Ki van itt?

Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs


[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (36 fő) Szomb. Szept. 17, 2022 11:31 pm-kor volt itt.

Top posting users this week

No user

+16
Kabuto
Helena Grey
Jimmy O'Connor
DarkHeart
Miranda Owen
Inferno
Mathias Gilmoore
Matt Kyle
Vincent Waterloo
Nakatani
Jason Light
Kasper Solarz
Amser
Hotep Thii
Fletcher
Zsudy
20 posters

    Kérdések

    Fletcher
    Fletcher
    Admin


    Hozzászólások száma : 281
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Mar. 13.

    Kérdések - Page 2 Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Fletcher Szomb. Nov. 17, 2012 11:31 pm

    Nem teljesen olyan, mint Coruscant. De például a repülő autók egy ilyen világban adják magukat, szerintem, bárki, aki akár csak egyetlen ilyen filmet is látott, el tudja képzelni, milyen egy ilyen high-tech város. A többi is adja magát, lerobbant, posztapokaliptikus, alig működő kupolaváros, ahol egy félkatonai szervezet önkényesen tartja fenn a rendet... Sajnálom, ha ezek hangulatát nem sikerült átadni, én mindig azt hittem, hogy egyértelmű.
    Nem említettem lekorlátozást. Épp arra próbálok buzdítani mindenkit, hogy használja a fantáziáját. Ez egy alakuló világ. Próbajátékok folynak, mint olvasható. Ha részletesebb leírást akartok, lesz részletesebb leírás is, lásd például az előző posztomat, ahol pont ez történt. Smile


    A szavazás állása négy-egy a nemmel szavazók javára, de még nem adtam fel a reményt. Smile
    Inferno
    Inferno
    Tűz


    Hozzászólások száma : 252
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Sep. 25.

    Kérdések - Page 2 Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Inferno Vas. Nov. 18, 2012 12:02 am

    Bolygók összevonása a 4 elemmel. Leviatánok eredete ismeretlen. Csak nekem kapcsolódott össze a 2? Very Happy
    Fletcher
    Fletcher
    Admin


    Hozzászólások száma : 281
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Mar. 13.

    Kérdések - Page 2 Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Fletcher Vas. Nov. 18, 2012 12:04 am

    Félek, hogy igen. Very Happy

    Jó, nem, most, hogy mondod... De ez így még eléggé tág... De esetleg lehet majd vele mit kezdeni. Smile
    Vincent Waterloo
    Vincent Waterloo


    Hozzászólások száma : 107
    Hírnév : 0
    Join date : 2012. Oct. 14.

    Kérdések - Page 2 Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Vincent Waterloo Vas. Nov. 18, 2012 6:51 am

    Nos épp erről beszéltem, mert az olyan mint Corusant és mégsem teljesen... nem nem egyértelmű mert ezeken belül is nagyon sok féle van. És azért említettem a lekorlátozást mert úgy tűnt attól tartasz és azt nem szeretnéd.

    Oké próbajáték, a véleményekre voltatok kíváncsiak Razz
    Mert én például majdnem minden helyre a helyzethez képest alacsony épületeket képzeltem és inkább szélesebb városképet kivéve a holdon(ahol például nekem majdnem minden ezüstös színű)
    Corusantról meg még csak annyit hogy azért sem illik sztem a Föld képébe, mert ott olyan magasak az épületek és annyi utca van, hogy az alsó szintekre nem süt be a nap, ergó tökéletes lenne a moráknak... ami így nagyon nem jó.
    Fletcher
    Fletcher
    Admin


    Hozzászólások száma : 281
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Mar. 13.

    Kérdések - Page 2 Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Fletcher Vas. Nov. 18, 2012 10:01 pm

    Coruscant alsó szintjeire azért nem süt be a nap, mert a bolygó valamennyire mesterséges, a napja túl messze van, és a fényét az űrbe kihelyezett orbitális tükrök juttatják el a bolygóra. Smile Az pedig nem tökéletes napfény, ezért van szerintem mindig sötét az alsó szinteken. De... Mint mondtam, hasonlít rá. Smile Nyilván nem több kilométer mély aga a város, de ugyanolyan modern és nyüzsgő, én így gondoltam.

    Azt a képzettársítást, hogy a moráknál a Holdon minden ezüstös, még valamennyire meg is tudom érteni, de nem egészen így van. Persze ez már teljesen más kérdés, egy könyv helyszíneit sem ugyanúgy képzelik el az emberek, mégis tudják, miről van szó, amikor beszélgetnek róla. Én mondhatom, hogy Roxfort, és gondolhatok egy gótikus kastélyra, míg mondjuk te egy román stílusú, vastag falú, lőrésablakos valamire gondolsz (csak példa, annak is rossz a film miatt), de az attól még Roxfort marad. Smile
    Vincent Waterloo
    Vincent Waterloo


    Hozzászólások száma : 107
    Hírnév : 0
    Join date : 2012. Oct. 14.

    Kérdések - Page 2 Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Vincent Waterloo Vas. Nov. 18, 2012 10:23 pm

    Nem, a leges legalsó szinteken ami már földszint közelben van teljesen be van fedve a fölötte lévő utcák által... de itt most nem ez a lényeg csak példaként mondtam, ahogy a holdat is.

    De nem tudom mennyire sikerült vázolnom a problémát. Nem feltétlenül csak a kinézeten van a hangsúly ( és igen egy szerepjátékban már az is félreértésekhez vezethet hogy most gótikus a kastély vagy román stílusú, mert nem ugyan annyi hely és nem ugyan úgy áll rendelkezésre.)
    De itt például ugye New Londonban van kikötő a tenger parton, erre írtátok, hogy rendes (vízi) hajókra nincs szükség... ez csöppet ellentmondás, mellesleg mért nem lenne szükség, ha ilyen differenciált már a földön is az élet, New London kontra romvárosok?
    Persze ezt is nyugodtan meg magyarázhatod... de én első sorban nem vitatkozni akartam hanem vázolni a problémát.
    Matt Kyle
    Matt Kyle


    Hozzászólások száma : 299
    Hírnév : 4
    Join date : 2012. Sep. 26.

    Kérdések - Page 2 Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Matt Kyle Vas. Nov. 18, 2012 10:31 pm

    Hagyományos hajókra azért nincs szükség, mert azok elsüllyedhetnek, stb. Ha volna tengeri szállítmányozás (aminek, lévén, hogy a romvárosban elvben nincs kereskedelem, nincs sok értelme), azt a tengerszint felett suhanó siklókkal oldanák meg. Ez mégiscsak a jövő...
    De... Tenger? Londonnál? Smile Temze. Az folyami kikötő. Smile Nem mintha számítana, csak mondom... És igen, ez ellentmondás, belátom. De mivel az előző 3000 évben ott kötöttek ki a hajók, a lebegő, hajószerű izék is kiköthetnek ott, azt hiszem.Smile A szokás hatalma. Smile

    Vincent Waterloo
    Vincent Waterloo


    Hozzászólások száma : 107
    Hírnév : 0
    Join date : 2012. Oct. 14.

    Kérdések - Page 2 Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Vincent Waterloo Vas. Nov. 18, 2012 10:45 pm

    A a Temze tengerbe ömlik na xD igen amúgy vízparti kikötő, cseppet eltévelyedtem már na... mellesleg ki tudja ,,ma" mekkora területen fekszik London xD na jó most hülyéskedek...
    Szóval elsüllyedtek... ezt jó tudni. Mert ha még lennének akkor is lenne értelme, mert nincs mindenkinek ilyen siklókra pénze... mellesleg honnan tudod hogy nincs értelme kereskedni a romvárosokkal? Sok minden értékes lehet ott. Jó nem feltétlenül az ott lakók intézik az importot, hanem mondjuk egy NewLondoni kereskedő...

    Szóval a lényeg a lényegben.. hogy sok mindent el lehet képzelni, és ha valami mégsem illik az oldal képébe szerintetek, mert ti nem is gondoltatok rá, míg másnak természetes, akkor ront a játékon, kizökkent, javítgatni kell, azt sem tudjuk merre kéne elindulni, vagy esetleg még ,,le is vagyunk cseszve" hogy az úgy nem jó.
    És én ebbe a témában jelenleg nem akarok több választ írni...
    Matt Kyle
    Matt Kyle


    Hozzászólások száma : 299
    Hírnév : 4
    Join date : 2012. Sep. 26.

    Kérdések - Page 2 Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Matt Kyle Vas. Nov. 18, 2012 10:49 pm

    Hát ööö... Nem pontosan értelek, de mindegy. Én sem igazán élvezem ezt a témát. Remélem senki nem érzi úgy, hogy azért, mert használta a fantáziáját, le lett volna cseszve, ezt igyekszünk elkerülni. Smile Ha olyasmit látunk, ami szerintünk nagyon nem illik bele a játék elképzelt világába, úgyis szólni fogunk, és meg is indokoljuk majd. Smile

    De. visszatérve az eredeti kérdésre: négy-eggyel vezetnek a varázslatok ellenzői, kicsit fel kéne tornászni ezt az arányt. Very Happy
    Kasper Solarz
    Kasper Solarz


    Hozzászólások száma : 108
    Hírnév : 2
    Join date : 2012. Oct. 04.
    Tartózkodási hely : Lényegében bárhova elkeveredhet...

    Kérdések - Page 2 Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Kasper Solarz Hétf. Nov. 19, 2012 2:27 pm

    Matt, ha ennyire szeretnéd a mágiát, szerintem nyugodtan berakhatod, mert ha leszavazzuk, akkor meg talán csalódottnak éreznéd magad, vagy tudom is én, nem vagyok pszichológus. Razz Végülis más szerepes oldalakon is az admin minden szavazás nélkül berakott újításokat, ha tetszett, ha nem. Max nem élt velük az ember, ha opcionálisak voltak. VSZ-en végig a nyűglődés alanyai voltak a mágusok, mert a vezetők nem szerették, csak 1-2 játékos és nem lehetett őket se kivonni, se rendesen tovább játszani, szóval azóta nem sok kedvem van a mágiához, de persze még változhat a véleményem a jövőben. Razz
    Fletcher
    Fletcher
    Admin


    Hozzászólások száma : 281
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Mar. 13.

    Kérdések - Page 2 Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Fletcher Hétf. Nov. 19, 2012 10:23 pm

    Nem akarom úgy megcsinálni ezt a változtatást, hogy nem kérem ki előtte a játékosok véleményét. Igen, VSZ-en is ez volt, de nézd meg, mi lett VSZ-ből. Very Happy Igyekszem, igyekszünk másképp csinálni a dolgokat, hogy azt, ami ott volt, elkerüljük. Ha a nagy többség nem akar mágiát, akkor én kisírom magam Zsudy vállán, ő megsimogatja a buksimat vigasztalásul, és nem lesz mágia. Smile
    Miranda Owen
    Miranda Owen


    Hozzászólások száma : 572
    Hírnév : 11
    Join date : 2012. Dec. 26.
    Tartózkodási hely : Ég -vagyis Mars- és Föld között... ingázik

    Kérdések - Page 2 Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Miranda Owen Vas. Jan. 06, 2013 10:29 am

    *Hosszú keresgélés után betipeg és a kezében egy százas cetlivel – ha nem elég, akkor van ott egy 150-es is - integet… vagyis csak integetne.*
    Még mielőtt köszönnék a mi istenünknek, akinek a neve DH… egy kérdésem volna.
    Ketten, egyszerre, együtt indulhatnak a keresésére? Természetesen kijátszva az előzményeket és úgy, hogy a másik félnek is meg van a kellő poszt száma.
    Fletcher
    Fletcher
    Admin


    Hozzászólások száma : 281
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Mar. 13.

    Kérdések - Page 2 Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Fletcher Hétf. Jan. 07, 2013 2:19 am

    Igen, jöhettek ketten is. Smile Megoldjuk. Smile
    DarkHeart
    DarkHeart
    DarkHeart


    Hozzászólások száma : 34
    Hírnév : 3
    Join date : 2012. Sep. 25.

    Kérdések - Page 2 Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  DarkHeart Vas. Jan. 27, 2013 7:25 pm

    Csak a feltevèsek szintjèn:
    Ha azt mondanák az adminok, vagy èn: hogy egyik-másik karater maga Dark Heart, ti kire tippelnètek? Smile
    Jimmy O'Connor
    Jimmy O'Connor


    Hozzászólások száma : 380
    Hírnév : 7
    Join date : 2012. Oct. 05.

    Kérdések - Page 2 Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Jimmy O'Connor Vas. Jan. 27, 2013 8:38 pm

    úgy érted, hogy ha egy itt lévő karakter titokban maga a nagy hatalmú Dark Heart lenne? Már persze csak elméletileg gondolom én is. Smile

    Elsőre Edwardra vagy Hectorra gondolnék, de sejtem, hogy nem ők azok. Smile
    Helena Grey
    Helena Grey


    Hozzászólások száma : 193
    Hírnév : 18
    Join date : 2012. Nov. 01.

    Kérdések - Page 2 Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Helena Grey Vas. Jan. 27, 2013 10:15 pm

    Nekem megfordulna a fejemben Collektor is...
    Fletcher
    Fletcher
    Admin


    Hozzászólások száma : 281
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Mar. 13.

    Kérdések - Page 2 Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Fletcher Hétf. Jan. 28, 2013 2:10 am

    Hector vagy Edward? Ezt bóknak veszem. Smile Nem, nem ők azok... Bár azt értem, Hector miért jutott eszedbe. Edward már más tészta. Smile
    avatar
    Kabuto


    Hozzászólások száma : 10
    Hírnév : 0
    Join date : 2013. Jan. 13.

    Kérdések - Page 2 Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Kabuto Hétf. Jan. 28, 2013 6:59 am

    Mindig a legjelentéktelenebbnek tűnő a leggyanúsabb. Very Happy Úgyis a kertész a gyilkos. Ennél jobbat nem tudok mondani, mert csak pár karakterről olvastam még. Smile
    Luke Darrow
    Luke Darrow


    Hozzászólások száma : 134
    Hírnév : 13
    Join date : 2012. Nov. 23.

    Kérdések - Page 2 Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Luke Darrow Hétf. Jan. 28, 2013 8:23 am

    Ha nem én lennék, akkor Luke-ra tippelnék....persze, ha én lennék DH, akkor meg épp hogy ezt mondanám, nem igaz? Wink
    Amúgy Sarah...nem bízom a piromániás kislányokban! pale
    Valódi válasz: Blaire! Tuti ő az, pont olyan immorális, mint egy istenszerű lény, és azereje is megvan hozzá.
    Miranda Owen
    Miranda Owen


    Hozzászólások száma : 572
    Hírnév : 11
    Join date : 2012. Dec. 26.
    Tartózkodási hely : Ég -vagyis Mars- és Föld között... ingázik

    Kérdések - Page 2 Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Miranda Owen Hétf. Jan. 28, 2013 8:50 am

    Jajj… ezt bóknak veszem Sarah helyett is. (Megjegyzés: Barátkoz meg a gondolattal mert megy az Orionra Wink)

    Én a drága Skatzenünkre tippelnék…
    Inferno
    Inferno
    Tűz


    Hozzászólások száma : 252
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Sep. 25.

    Kérdések - Page 2 Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Inferno Hétf. Jan. 28, 2013 10:10 am

    Biztos Jaya, vagy Mira az.
    Hotep Thii
    Hotep Thii


    Hozzászólások száma : 73
    Hírnév : 0
    Join date : 2012. Oct. 23.

    Kérdések - Page 2 Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Hotep Thii Hétf. Jan. 28, 2013 10:19 am

    Hát szerintem tuti nem Skatzi Razz amúgy nem tudok tippelni, de sztem tuti nem ő XD
    Zsudy
    Zsudy
    Admin


    Hozzászólások száma : 171
    Hírnév : 11
    Join date : 2012. Mar. 15.

    Kérdések - Page 2 Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Zsudy Hétf. Jan. 28, 2013 10:23 am

    Shalimar? Na, na, na? Laughing
    Mathias Gilmoore
    Mathias Gilmoore


    Hozzászólások száma : 287
    Hírnév : 4
    Join date : 2012. Sep. 25.

    Kérdések - Page 2 Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Mathias Gilmoore Hétf. Jan. 28, 2013 10:24 am

    Még kit nem soroltunk fel? Very Happy
    Egyébként Shalimar nem is rossz ötlet Very Happy
    Edward Holmes
    Edward Holmes
    Víz


    Hozzászólások száma : 248
    Hírnév : 9
    Join date : 2012. Oct. 05.

    Kérdések - Page 2 Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Edward Holmes Hétf. Jan. 28, 2013 10:20 pm

    Shalimar, mint DH... Fergeteges. Smile Még Luke-nál is jobb Very Happy És nem, nem is Skatzon az, akit keresünk. Razz

    Ajánlott tartalom


    Kérdések - Page 2 Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szer. Május 15, 2024 12:25 am