Darkheart

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Legutóbbi témák

» Általános csevejde
Kérdések I_icon_minitimeKedd Okt. 20, 2020 3:33 am by Amets

» Dühöngő
Kérdések I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Vezetőségszidó
Kérdések I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Társoldalak, baráti oldalak
Kérdések I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:41 am by Kabuto

» Ösvények
Kérdések I_icon_minitimePént. Jan. 24, 2014 4:48 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Hunter Street
Kérdések I_icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 2:37 am by Jack Carthy

» Irodák
Kérdések I_icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 8:59 pm by Joshua Palmer

» Sikátorok
Kérdések I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:28 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Mólók
Kérdések I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 1:19 am by Luke Darrow

Ki van itt?

Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs


[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (36 fő) Szomb. Szept. 17, 2022 11:31 pm-kor volt itt.

Top posting users this week

No user

+16
Kabuto
Helena Grey
Jimmy O'Connor
DarkHeart
Miranda Owen
Inferno
Mathias Gilmoore
Matt Kyle
Vincent Waterloo
Nakatani
Jason Light
Kasper Solarz
Amser
Hotep Thii
Fletcher
Zsudy
20 posters

    Kérdések

    Zsudy
    Zsudy
    Admin


    Hozzászólások száma : 171
    Hírnév : 11
    Join date : 2012. Mar. 15.

    Kérdések Empty Kérdések

    Témanyitás  Zsudy Kedd Szept. 25, 2012 2:09 am

    Komolyan, bármi probléma van, bármi érdekel, esetleg nem értesz valamit, nyugodtan írj.
    Fletcher
    Fletcher
    Admin


    Hozzászólások száma : 281
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Mar. 13.

    Kérdések Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Fletcher Kedd Szept. 25, 2012 11:22 pm

    Észrevettem egy bújtatott kérdést Mathias előtörténetében, amire akkor itt, válaszolok, ha már itt a kérdések helye. Smile Így a jövőben is megtalálja, aki kíváncsi. Smile Szóval igen, a valuta, amit mindenhol elfogadnak, lehet a dollár, így egyszerűbb, könnyen megjegyezhető. Ha valaki összeget akar megadni, szerintem nyugodtan számolhat a mai árfolyamokkal.
    Hotep Thii
    Hotep Thii


    Hozzászólások száma : 73
    Hírnév : 0
    Join date : 2012. Oct. 23.

    Kérdések Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Hotep Thii Hétf. Nov. 12, 2012 6:58 am

    Felbátorodva a topic létén, lenne egy talán pihent kérdésem, ami azt mutatja hogy túl sok időm volt gondolkozni xD
    Az Orion 2 akkor most Föld körüli pályán van gondolom... nagyjából vagy valami hasonló... De igazából a kérdésem az lenne, hogy akkor este látszódik az égen ( a Földről)? Mondjuk mint egy művi második hold?
    Amser
    Amser


    Hozzászólások száma : 48
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Sep. 23.

    Kérdések Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Amser Hétf. Nov. 12, 2012 7:17 am

    Igen, Föld körüli pályán van. És látszik, de csak egy kisebb, fényes pont, szakértő szem tudja csak megkülönböztetni egy nagyobb csillagtól az égen. A műhold maga elég nagy, de azért nem egy Halálcsillag. Smile
    Hotep Thii
    Hotep Thii


    Hozzászólások száma : 73
    Hírnév : 0
    Join date : 2012. Oct. 23.

    Kérdések Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Hotep Thii Hétf. Nov. 12, 2012 7:22 am

    Nahát, kár... pedig tök hangulatos lett volna egy ,,fura alakú" nem természetes hold az égen Very Happy de azért köszi a választ^^
    Amser
    Amser


    Hozzászólások száma : 48
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Sep. 23.

    Kérdések Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Amser Hétf. Nov. 12, 2012 7:24 am

    Nincs mit. Smile
    Kasper Solarz
    Kasper Solarz


    Hozzászólások száma : 108
    Hírnév : 2
    Join date : 2012. Oct. 04.
    Tartózkodási hely : Lényegében bárhova elkeveredhet...

    Kérdések Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Kasper Solarz Hétf. Nov. 12, 2012 9:39 am

    Nekem az lenne a kérdésem, hogy tervezitek-e egy olyan résszel bővíteni a világleírást, amiben egyszerű, hétköznapi használati tárgyakat listáznátok? Például, hogy mi váltotta fel a fényképeket/hagyományos fényképezést, a telefonálást, az internetezést (ennek már láttam valahol az utódját, de nem igazán tudom pontosan, hogy mit kell tudni róla Smile), vannak-e még hagyományos hajók/vonatok/repülők a Földön és ha igen, miben mások, mint a maiak?
    Csak azért kérdezem, mert talán ma már senki nem tart a pénztárcájában fotót a gyerekéről, de nyilvánvalóan van ennek is valami modernebb és az egész társadalomban elterjedt módja. Smile Bocsi, ha hülyeségeket kérdezek, de igazándiból nem vagyok annyira jártas a sci-fi világban, hogy eligazodjak azon, mi hogyan is fejlődött tovább. Embarassed Very Happy
    Amser
    Amser


    Hozzászólások száma : 48
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Sep. 23.

    Kérdések Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Amser Hétf. Nov. 12, 2012 11:34 pm

    Nem, egyáltalán nem kérdezel hülyeséget. Nos, ha van igény rá (amit itt kérek jelezni:) ) akkor ráérő időmben ezt megcsinálom majd. Egyébként az internet utódja a holonet, semmi lényegi különbség nincs, gyorsabb meg szuperebb meg ilyesmi. Telefon helyett kommunikátorok vannak, ezek arra képesek, amire akarod, hogy képesek legyenek, kb, mint egy okostelefon, de hozzácsaphatsz alkalmanként digitális fénykép-kivetítőt vagy ilyesmit. Hagyományos hajókra nincs igazán szükség, repülők vannak, bár gyorsabbak és fejlettebbek, a vonatok mágnessíneken száguldanak, szóval ez a jövő, ami hasonló, mint most, az is kicsit jobb és gyorsabb és menőbb. Smile
    Kasper Solarz
    Kasper Solarz


    Hozzászólások száma : 108
    Hírnév : 2
    Join date : 2012. Oct. 04.
    Tartózkodási hely : Lényegében bárhova elkeveredhet...

    Kérdések Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Kasper Solarz Kedd Nov. 13, 2012 11:53 am

    Óh köszi, ez már így is nagy segítség volt! Akkor azért olyan éles különbség nincs a jelenhez mérve ilyen téren, én meg ugyebár azt vettem alapul, amikor elkezdtem ezen gondolkodni, hogy 1000 éve még igencsak sok minden nem volt, ami most igen... xD
    Jason Light
    Jason Light


    Hozzászólások száma : 172
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Sep. 26.

    Kérdések Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Jason Light Kedd Nov. 13, 2012 11:40 pm

    Hát ugye a háború jó pár száz évvel visszavette a technológiát, technikai fejlődést, pl. a háború előtt tudtak telepatikus interfésszel működő X-100-ast csinálni, most meg nem. Smile
    Nakatani
    Nakatani


    Hozzászólások száma : 48
    Hírnév : 1
    Join date : 2012. Oct. 02.
    Tartózkodási hely : Föld, New London

    Kérdések Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Nakatani Szer. Nov. 14, 2012 12:13 am

    És az egészségügy? Hogy kell elképzelni egy kórházat? Mint a mostani turbózva, v mondjuk startrekesen:P
    Amser
    Amser


    Hozzászólások száma : 48
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Sep. 23.

    Kérdések Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Amser Szer. Nov. 14, 2012 12:32 am

    Inkább az első, azt hiszem. Két hús-vér orvosunk mindenesetre van. Smile Hát olvasható valahol, hogy a legtöbb betegség ellenszere, gyógymódja már megvan, a rák, AIDS, Parkinson-kór, ilyesmi már nem jelent veszélyt. A felszerelések nyilván sokkal modernebbek, de azért nem lehet mindent csettintéssel gyógyítani. Smile
    Zsudy
    Zsudy
    Admin


    Hozzászólások száma : 171
    Hírnév : 11
    Join date : 2012. Mar. 15.

    Kérdések Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Zsudy Csüt. Nov. 15, 2012 5:12 am

    A háború miatt a biológia és a genetika volt az, ami igazán fejlődött. (ld. telepaták és metamorfok) Valamint az ürtechnológia. A kommunikátorok úgy működnek, mint mini számítógépek és telefonok szimbiózisa. És az orvos tudomány fejlődött ugyan, de a virusok is, ahogy a fegyverek is, amikkel súlyosabbak lehetnek a sérülések.
    Fletcher
    Fletcher
    Admin


    Hozzászólások száma : 281
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Mar. 13.

    Kérdések Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Fletcher Szomb. Nov. 17, 2012 7:56 am

    Na tehát, emberek. Most nekem van olyan kérdésem, hogy ebben a formában, lásd lentebb, kell-é néktek mágia, vagy sem? Smile Ha igenlő döntés születik, az alábbi szöveg fog bekerülni a világleírásba.

    "Ez a végső titok, az ősi erő, mely mindeddig rejtve maradt az emberek nagy többsége előtt. Misztikus erők, okkult tanok összessége. A misztikus tudomány, mely kihalóban, elveszőben van. az emberek elveszítették a hitüket a mágiában. Sok varázslat leírása örökre elveszett, és ami megmaradt, kevés, gyenge. De azért még maradt...

    Lássuk a számokat!
    A mágia a játék egyik bónusza, amit ki kell érdemelni. Tehát varázslatra képes karaktert senki sem indíthat! Azonban majdnem minden faj tagjainak lehetőségük van arra, hogy elsajátítsanak, esetleg alkossanak varázslatokat. Ezt az teheti meg, aki megírt már legalább 200 hozzászólást. Minden tovább varázslat a karakternek még 100 hozzászólásába kerül. Tehát ha a játékos úgy dönt, hogy a karaktere megtanulja a mágiát, akkor ezt 200 hozzászólásnál kezdheti el, és minden 100 megírt hozzászólás után adhat hozzá új varázslatot a repertoárjához. Amit még fontos erről tudni, hogy a Gyűjtők és az androidok egyáltalán nem képesek varázslatokat elsajátítani. Utóbbiak azért, mert biológiai értelemben véve nem élnek, előbbiek pedig azért, mert a mágiában különös szabályok érvényesülnek: ez a Föld mágiája, és mivel ők nem földiek, még a varázslás megtanulására való hajlamot sem képesek asszimilálni (a Gyűjtőknek régen volt saját mágiájuk, de az idők során ebből csak az asszimiláció maradt meg).
    A mágiának több ága létezik. Ezek a következők:

    Anyagi mágia
    Talán a legegyszerűbb mágiaforma. Lényege a tárgyak megbűvölése, elvarázsolása. Ennek a mágiaágnak a segítségével a karakter például alkothat magának olyan kést, ami bármit átvág, vagy olyan fegyvert, amit csak ő lát... A lehetőségek szinte végtelenek, csak a fantázia (és az adminok engedékenysége!) szab határt. Mintavarázslat: zsugorodó kard. Vegyünk egy kardot. Elvarázsoljuk, hogy parancsszóra zsebben hordhatóvá zsugorodjon, és utána ugyanerre a szóra visszanyerje a saját méretét. Máris kész könnyen elrejthető fegyver. Célszerű egyedi parancsszót választani, mert a varázslat az elvégzése után már nem csak a varázsló hangjára reagál. (A csúcstechnológia és a varázslat nem vegyíthető: űrhajót, high-tech páncélzatot nem lehet elvarázsolni, mert a mágia tönkreteszi a modern berendezéseket.)

    Rontó mágia
    Ez gyakorlatilag fekete mágia, a szó klasszikus értelmében. Lényege, hogy a karakter a kiszemelt áldozatára betegségeket és hasonló kellemetlenségeket hozhat. Megátkozhatja balszerencsével is, vagy akár pestissel. Hátránya, hogy szükség van hozzá a kiszemelt áldozat vérére, minden esetben! A másik hátránya pedig, hogy hiába fertőz meg valakit a karakter mondjuk TBC-vel, 3002-ben ezt már egy tablettával gyógyítják. Mintavarázslat: Balszerencsével sújtás. Ha a rontó szándékú mágiahasználó megszerezte a kiszemelt áldozat vérét (ezt minden esetben köteles kijátszani!), végrehajthatja felette a varázslatot. Ekkor az áldozatot bizonyos ideig (játéktéren: a következő két megkezdett játékában, at átok kijátszásától számítva, melyeket így nem választhat meg) üldözni fogja a balszerencse. Bármibe fog, bármihez kezd, kudarcot vall, elbotlik az utcán, leesik a lépcsőn, ha tűzharcba keveredik, szinte biztosan lelövik. Az átok nem fokozatosan múlik el: tombol, majd egyszer csak (tehát a harmadik játék kezdetekor) eltűnik.

    Gyógyító mágia
    A rontó mágia ellentéte. Ezzel meg lehet gyógyítani azokat a betegségeket, amikkel az orvostudomány nem bír (akár pszichológiai eredetűeket is), de egy rontást is le lehet venni velük. Behatárolt ideig a mágiahasználó egy egészséges karaktert (akár önmagát is) erősebbé, gyorsabbá teheti ezzel (legfeljebb egy játék erejéig). Mintavarázslat: tudathasadás gyógyítása. A mágiahasználó karakter képes a tudathasadásban szenvedő alany elméjét egészségessé tenni. (Mind a gyógyító, mind a rontó mágiánál egy betegség egy varázslatot tesz ki. Tehát a varázslat az, hogy meggyógyítja a tudathasadást, nem az, hogy meggyógyítja a pszichológiai eredetű betegségeket, például a tudathasadást.)

    Vudu
    Ide tartozik minden, ami a hagyomány szerint a vudu papok kiváltsága. Vudu babák készítése, holtak feltámasztása, szellemek megidézése vagy elűzése... Mintavarázslat: vudu baba. Ezt mindenki jól ismeri. Szükséges hozzá az áldozat haja, lehetőleg több hajszál, és esetleg a vére, mely esetben a varázslat hatásosabb. Egy vudut használó karakternek egyszerre legfeljebb két babája lehet, melyekkel ölni nem tud, de képes elvenni az áldozata szabad akaratát (de nem parancsolhat neki öngyilkosságot vagy olyan dolgot, amibe biztosan belehal), vagy pokoli kínokban részesíteni. (A játéktéren a baba legfeljebb két játékban használható fel, utána erejét veszti, és a varázslatot újra végre kell hajtani, friss hajjal és/vagy vérrel.)

    Látható, hogy az itt felsoroltak legtöbbje hosszú távú, lassú hatású varázslat. ennek oka, hogy ha varázslattal bárki megtanulhatna repülni vagy teleportálni, akkor a többi faj különleges képességei értelmetlenné válnának.
    Varázslatot minden esetben az adminokkal kell egyeztetni, illetve, kérni tőlük egyet, ha akartok, jogosultak vagytok rá, de nincs ötletetek.
    Vincent Waterloo
    Vincent Waterloo


    Hozzászólások száma : 107
    Hírnév : 0
    Join date : 2012. Oct. 14.

    Kérdések Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Vincent Waterloo Szomb. Nov. 17, 2012 8:41 am

    Igazából én még mindig úgy látom, hogy olyan dolgot nem ad hozzá, amit elvileg a scifi oldalról nem lenne megközelíthető. Talán a Vudu kivételével mindegyik helyettesíthető valamilyen technikai megoldással. Nanitok, ,,csodaszerek" amik ezesetben nem csodák, csak ,,fejlett technika", fejlett orvosi robotok, vagy összeszerelő robotok amik utána lehetővé teszik a többit... stb.
    És így nem tudom...úgy érzem hogy így nagyon nem illik ide.
    Matt Kyle
    Matt Kyle


    Hozzászólások száma : 299
    Hírnév : 4
    Join date : 2012. Sep. 26.

    Kérdések Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Matt Kyle Szomb. Nov. 17, 2012 8:47 am

    Igen, nem csodák, hanem fejlett technika. Smile Épp ez a lényege számomra, ezért dolgoztam ezzel, hogy kicsivel több csoda legyen a játékban, ha már fejlett technikából ilyen sok van. Smile Nem vettem az egészet túl komolyan, nem alkottam neki komplikált rendszert, épp csak annyira lenne ez jó, hogy színesítse a játékot, és aki akarja, továbbra is követheti csak a sci-fi vonalat. Már ha ez játékba kerül, persze. Smile

    A szavazás állása eddig egy-egy. Smile
    Vincent Waterloo
    Vincent Waterloo


    Hozzászólások száma : 107
    Hírnév : 0
    Join date : 2012. Oct. 14.

    Kérdések Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Vincent Waterloo Szomb. Nov. 17, 2012 8:52 am

    Szerintem egy laikusnak az is eléggé csodálatos lehet, ha túl éli, amit amúgy magától nem, vagy bármi ehhez hasonló... mellesleg jelenleg ennél jobban nem tudom megfogalmazni azt hiszem hogy mért van nagy ellenérzésem ilyen formában ezzel az egésszel kapcsolatban.
    Matt Kyle
    Matt Kyle


    Hozzászólások száma : 299
    Hírnév : 4
    Join date : 2012. Sep. 26.

    Kérdések Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Matt Kyle Szomb. Nov. 17, 2012 8:53 am

    Esetleg van olyan formája a dolognak, amivel szemben nem volnának ellenérzéseid? Mert tippekre nyitott vagyok, ez még nem végleges. Smile
    Vincent Waterloo
    Vincent Waterloo


    Hozzászólások száma : 107
    Hírnév : 0
    Join date : 2012. Oct. 14.

    Kérdések Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Vincent Waterloo Szomb. Nov. 17, 2012 8:57 am

    hogy pontosan hogy azt nem tudom... de alapvetően nem vagyok ellene az ilyeneknek, csomó ilyen történetet láttunk már, ahol tetszett... és olyat is ahol nem.
    Ez ahogy itt most le van írva a mágia, meg ami alapján eddig játszottunk nekem nagyon nem illik össze a kettő.
    Mathias Gilmoore
    Mathias Gilmoore


    Hozzászólások száma : 287
    Hírnév : 4
    Join date : 2012. Sep. 25.

    Kérdések Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Mathias Gilmoore Szomb. Nov. 17, 2012 9:03 am

    Hát nem szívesen reagálom ezt most le, mert nem akarlak megbántani Matt és látom azért sokat dolgoztál és gondolkoztál rajta, de szerintem ez a világ így jó, ahogy van, inkább ezen a vonalon fejleszd tovább. Nekem sem passzol össze valahogy a fejemben a scifi és a mágia. Az inkább fantasi és ez az oldal érzésem és a kialakult játékok és fajok szerint nem az.
    Matt Kyle
    Matt Kyle


    Hozzászólások száma : 299
    Hírnév : 4
    Join date : 2012. Sep. 26.

    Kérdések Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Matt Kyle Szomb. Nov. 17, 2012 9:05 am

    Tudtam én, hogy nem volna szabad szavazásra bocsátani. Very Happy Razz

    Eddig kettő-egy a nemmel szavazóknak. Smile
    Nakatani
    Nakatani


    Hozzászólások száma : 48
    Hírnév : 1
    Join date : 2012. Oct. 02.
    Tartózkodási hely : Föld, New London

    Kérdések Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Nakatani Szomb. Nov. 17, 2012 10:16 am

    Én is beleszólok, ha már szabad.
    Számomra sem illik össze a kettő, legalábbis így. Szerintem rengeteg lehetőség van az eddig felvázolt világban enélkül is. És mivel sci-fi témájú, én inkább jobban rányomulnék erre a technológia ágra, mert nagyon gazdag, és szerintem hálás téma. (Csak meg kell nézni pár a jövő tudományával foglalkozó ismeretterjesztő filmet és kiderül, h határ a csillagos ég, az ember megteremti magának a mágiát. Tudományosan megmagyaráz mindent már most a világunk, hát akkor a jövőben:P)

    (Én pl szubjektíven rettentően díjaznám pár helyszín részletesebb megjelenítését is, mivel egyáltalán nem mozgok otthonosan ebben a műfajban, ugyanakkor már az alapötletben szerintem ott a lehetőség, hogy valóban egy egyedi és hangulatos világban játszunk. Smile)

    Viszont, ha a főnökség mágiát akar, hát én nem fogok sztrájkolni Razz Smile Úgyis meg tudná oldani mindenki, h össze akar-e vele futni a játéktéren, v sem:P Sőt, igazából ha a világkép kicsit ennek megfelelően módosulna, lehet mégis el tudnám képzelni. Elvégre ahogy kivettem annyira szörnyen mégsem modern ez a világ, (mint pl startrek) hála a háborúknak, (mondjuk egészség és hadügy fejlődött nagyon, többi annyira nem, v nem értek hozzá, csak ötletelek) akkor viszont lehet, hogy sok olyan kérdéskör van még, amit nem tudnak megmagyarázni. Ez esetben viszont szerintem jobban körül kell írni a világot, hogy mennyire posztapokaliptikus, mennyire futurisztikus, és ügyesen meghúzni a kényes határokat. Ha ez jó, akkor simán elmegy a kettő együtt, sőt valami egészen szuper is kijöhet belőle:) De ez azért bátor vállalkozásnak tűnik nekem, és tényleg itt vannak a különféle fajok, melyek az az igazság, ezt már valahol bőven magukban rejtik. Meg nem tudom, hogy a többi játékos mit játszott eddig, csekélyke benyomásom által szólaltam fel, hogy azért vmi építőt is mondjak.
    Kasper Solarz
    Kasper Solarz


    Hozzászólások száma : 108
    Hírnév : 2
    Join date : 2012. Oct. 04.
    Tartózkodási hely : Lényegében bárhova elkeveredhet...

    Kérdések Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Kasper Solarz Szomb. Nov. 17, 2012 3:24 pm

    Nakataninál jobban én sem tudnám összefoglalni, hogy miért szavazok erre az ötletre most egy nemmel. Mivel minden fajnak van valami jó kis extrája, ezért egyszerűen nem érzem azt, hogy szükség lenne külön valami fantasys pluszra is. Csak túlbonyolítaná a játékot. Pont jól sikerült belőnetek az egyensúlyt a Csontkrónikák bonyolultsága és a VSZ egyszerűsége közé, ezért nem is érzem azt, hogy pont a mágiát kéne behozni a játékba (esetleg még 1-2 másik fajt, de ez sem fontos, én nem hiányolom őket Razz).

    Az én ötletem az lenne, hogy talán lehetne kezdeni valamit a Naprendszerrel és a világűrrel. A bolygók lehetnének olyan valamik, mint a 4 elem, csak persze nem négyen lennének. Very Happy Lehetne valamilyen módon használni az erejüket, akár egy szerkezettel, akár valami más módon. Például a Vénuszon lévő forróságot, vagy a Neptunuszon fújó extra erős szeleket. Be lehetne jobban vonni azt a sok holdat és kisbolygót is és lehetne valami olyan a dolog hátterében, hogy a felszínük alatt ez-az (még nem tudom mi Razz) meglapul. Most így hirtelen, vázlatosan ennyi jutott az eszembe, persze lehet, hogy nagy baromság az egész. XD
    Fletcher
    Fletcher
    Admin


    Hozzászólások száma : 281
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Mar. 13.

    Kérdések Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Fletcher Szomb. Nov. 17, 2012 11:12 pm

    Én jól viselem a kritikát... Tehát... Sok nem szavazat... Egy igen tőlem, az tízet ér, mert admin vagyok... Nem, csak viccelek. Smile Ha leszavazzátok, nem lesz, kész, bár igaza van Nakataninak, meg lehetne ezt úgy is oldani, hogy akinek nem tetszik, nem használja. Véleményem szerint rengeteg lehetőség rejlik benne, és mivel a játék nem tisztán sci-fi, ez is beleférhet, de kivételesen tényleg fenntartom a demokráciát. Smile

    Ami az ötleteket illeti, Kasper, ha kicsit gondolkozol rajta, és beterjesztesz elénk valami okosat, megvitatjuk Zsudyval, nem vagyunk ellene a jó ötleteknek.

    Nakatani, a helyszínek olyanok, amilyenek, igazából sok dolog a játékosok képzeletére van bízva. New London inkább hasonlít Coruscant-ra, míg a marsi kupoláról előbb jut eszébe az embernek a Firefly című sorozat, vagy a Dredd bíró világa, azt hiszem. Vagy a kettő egyben. Smile

    Együtt alakítjuk a játékot, és ehhez a játékosok is hozzáteszik a magukét, épp úgy, ahogy a készítők. Smile
    Vincent Waterloo
    Vincent Waterloo


    Hozzászólások száma : 107
    Hírnév : 0
    Join date : 2012. Oct. 14.

    Kérdések Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Vincent Waterloo Szomb. Nov. 17, 2012 11:22 pm

    Na ez az h Nakatani épp ezt mondta, neked ez jut eszedbe, még én csak a sötétben tapogatózom. Egyáltalán nem jutott eszembe Corusant, vagy bármelyik másik amit említettél. Egyenlőre mivel nincs semmi ami ötletet adna hogy min kell elindulni én még a mai London képből indultam ki... Ami azért elég más, és sok félre értéshez vezet. A részletesebb leírás nem egyenlő a lekorlátozással.

    Ajánlott tartalom


    Kérdések Empty Re: Kérdések

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szer. Május 15, 2024 11:22 am