Darkheart

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Legutóbbi témák

» Általános csevejde
Argus Magánnyomozó-iroda - Page 12 I_icon_minitimeKedd Okt. 20, 2020 3:33 am by Amets

» Dühöngő
Argus Magánnyomozó-iroda - Page 12 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Vezetőségszidó
Argus Magánnyomozó-iroda - Page 12 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Társoldalak, baráti oldalak
Argus Magánnyomozó-iroda - Page 12 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:41 am by Kabuto

» Ösvények
Argus Magánnyomozó-iroda - Page 12 I_icon_minitimePént. Jan. 24, 2014 4:48 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Hunter Street
Argus Magánnyomozó-iroda - Page 12 I_icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 2:37 am by Jack Carthy

» Irodák
Argus Magánnyomozó-iroda - Page 12 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 8:59 pm by Joshua Palmer

» Sikátorok
Argus Magánnyomozó-iroda - Page 12 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:28 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Mólók
Argus Magánnyomozó-iroda - Page 12 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 1:19 am by Luke Darrow

Ki van itt?

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég

Nincs


[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (36 fő) Szomb. Szept. 17, 2022 11:31 pm-kor volt itt.

Top posting users this week

No user

+4
Paul Donovan
Morgana Valeur
Matt Kyle
Fletcher
8 posters

    Argus Magánnyomozó-iroda

    Victoria Madsen
    Victoria Madsen


    Hozzászólások száma : 37
    Hírnév : 3
    Join date : 2012. Dec. 17.

    Argus Magánnyomozó-iroda - Page 12 Empty Re: Argus Magánnyomozó-iroda

    Témanyitás  Victoria Madsen Vas. Feb. 17, 2013 4:42 am

    -Blablabla - mondom, kicsit keserűen, jobb kezemből tátogó csőrt formázva, és bevallom, kissé grimaszolva is. - Persze, gyönyörű vagyok, és kívánatos, csak az olyan férfiaknak mint te, többet kell innia előttem, megértem én. Semmi baj, papucskám.
    Hogy durcás lennék? Talán egy kicsit...de túlélem.
    -Bevallom, annyira nem vagyok kíváncsi, csak beszélgetni próbáltam, ha már másra nem számíthatok, most, hogy eltetted a vodkát. Szóval Morgana Hmmm? Kicsit olyan boszorkányos neve van, értem már, miért félsz tőle ennyire...
    Vajon meddig cukkolhatom még, mielőtt elveszti a fejét? Á, jó fiúnak tűnik, azt hiszem napestig. Kár, hogy egy óra múlva indul a gépem a visszafelé.
    -Ez az asztal téma pedig igazán jól hangzik, de tudod, én már kinéztem magamnak a szőnyeget...viszont, utána lehet róla szó - kacsintok rá, még egyszer utoljára, de kezdem belátni, hogy a munkám itt bevégeztetett. Nem tudom elcsábítani, legfeljebb a képességemmel, de könnyen lehet, hogy még azzal sem, és az egyébként sem ér. Legyőztek. Nyomorult egy érzés...
    Matt Kyle
    Matt Kyle


    Hozzászólások száma : 299
    Hírnév : 4
    Join date : 2012. Sep. 26.

    Argus Magánnyomozó-iroda - Page 12 Empty Re: Argus Magánnyomozó-iroda

    Témanyitás  Matt Kyle Vas. Feb. 17, 2013 5:16 am

    Úgy láttam, kimondottan letört annak hallatán, hogy nem fogok lefeküdni vele. Ez újdonság volt számomra. Persze egy nő hiúságát megsérteni kész öngyilkosság, amit a lány a csípős megjegyzéseivel bizonyított is, de életemben pont elégszer döntöttem már rosszul ahhoz, hogy most a helyes utat válasszam.
    - Teljesen józanul is a magamévá tennélek vagy háromszor, de nem tehetem. Mondtam már: szeretem Morganát. Ne hidd, hogy könnyű ellenállni neked... Minden akaraterőmre szükségem volt. És egy olyan férfi, mint én... Nos, csak óriási szerencsével kaphat olyan nőt, mint te. Ezt jegyezd meg, és ne pazarold az idődet a magamfajtára. És ami a boszorkányosságot illeti... Ő egy nagyon erős telepata. És nem félek tőle, de nem is akarom homokozóban játszó kislányként tölteni a következő hónapot, ezért igyekszem nem felbosszantani - mondtam nevetve.
    Ekkor jutott eszembe, amire már rég gondolnom kellett volna. Egy gondolati paranccsal aktiváltam az implantomat, és a lány szívverésére koncentráltam. Ha hazudik, fel fog gyorsulni...
    - Szóval az a fickó csak úgy rád akaszkodott? Te pedig nem akartál tőle semmit? Csak azért kérdem, hátha nem ártana utána néznem...
    Victoria Madsen
    Victoria Madsen


    Hozzászólások száma : 37
    Hírnév : 3
    Join date : 2012. Dec. 17.

    Argus Magánnyomozó-iroda - Page 12 Empty Re: Argus Magánnyomozó-iroda

    Témanyitás  Victoria Madsen Vas. Feb. 17, 2013 10:24 pm

    -Csak háromszor? - Kérdem, úgy mosolyogva, hogy ehhez már tényleg csak az hiányzik, hogy közben megsimogassam buksi fejét a kis aranyosnak, amiért ilyeneket mond nekem. - De rendben, nem erőszak a disznótor...
    ~Leginkább, mert megtiltották! Komolyan mondom, remélem nem Dario lesz az elnök, ha ilyen parancsokkal traktál.~
    -Szóval, veszélyes telepata hmmm? Igazi telepata, vagy olyan itt a piros, hol a piros hamiskártyás?
    Aztán hirtelen inkább inkább az én pasim kezdi érdekelni, ami elég furcsa, ha már két jó nőről is beszélhetnénk, de legyen.
    -Persze, hogy nem akartam tőle semmit! - Jelentem ki, kicsit ingerülten az igazat. - És, hát lehet megittunk együtt ezt-azt...de na...nem tudom miért hitte azt, hogy ha meghív egy italra, már meg is kaphat...ráadásul a sikátorban...
    Hát, ez már nem teljesen igaz, de le is sütöm a szemem elpirulva. Persze, ha tudnám, hogy épp hazugság vizsgál, lehet jobban megcsavarom a szavaim, de na...szerencsére kiképeztek rá, hogy sose hazudjak teljesen, csak amennyire feltétlen muszáj, hogy jó kislánynak tűnjek.
    -Nem tudom, mit tehetnél vele...úgy értem, már a Marson van, én eddig azt hittem, eleve ide száműzik az összes részeges hím sovinisztát...
    Matt Kyle
    Matt Kyle


    Hozzászólások száma : 299
    Hírnév : 4
    Join date : 2012. Sep. 26.

    Argus Magánnyomozó-iroda - Page 12 Empty Re: Argus Magánnyomozó-iroda

    Témanyitás  Matt Kyle Vas. Feb. 17, 2013 11:30 pm

    - Igazi telepata - válaszoltam mosolyogva - Az a fajta, amelyik belelát a fejedbe, és elhiteti veled, hogy kutya vagy.
    Nem tudtam eldönteni, hogy vajon igazat mond-e, vagy sem. Azt nem mertem volna egyértelműen állítani, hogy hazudik, de volt valami a szívverésében, ami arra utalt, hogy valami nem stimmel. Ez persze betudható lett volna az átélt sokknak is... Szóval nem tudtam eldönteni. Ha megfogtam volna a csuklóját, vagy a mellkasát, talán többre megyek, de nem akartam lebukni. Amúgy is, ha mellkasi tájékon vizsgálódom, kezdődik az egész csábítgatás újra...
    - Tudod, van rosszabb, mint szabadnak lenni a Marson. Például, börtönben lenni a Marson. Vagy a Földön... Bár... Ez utóbbi lehet, hogy jobb. Mindenesetre szólhatok a Rendfenntartóknak, hogy figyeljenek oda rá.
    Victoria Madsen
    Victoria Madsen


    Hozzászólások száma : 37
    Hírnév : 3
    Join date : 2012. Dec. 17.

    Argus Magánnyomozó-iroda - Page 12 Empty Re: Argus Magánnyomozó-iroda

    Témanyitás  Victoria Madsen Hétf. Márc. 04, 2013 10:28 pm

    -Ó - vonom fel a szemöldököm, a nő képességei hallatán - akkor már mindent értek - teszem még hozzá, kissé gúnyos hangon. Aztán keresztbe teszem a lábaim, és hátradőlve az iroda berendezését kezdem el nézegetni...mondjuk nem tart sokáig.
    -Á, hagyd csak, ha mindenkit sittre vágnának, mert csinált egy hülyeséget részegen, csak az unalmas emberek lennének szabadlábon. Hmmm...fogadni mernék, te sem vagy annyira unalmas...jójó, abbahagytam! - Kapom fel mindkét kezem védekezőn. - Jön a féltékeny pincérnőd, és kikanalazza az agyam! Világos.
    ~Francba, ez így nagyon nehéz...vajon nagy baj lenne, ha bevetném a képességem, csak egy picit? Igen...egészen biztosan....francba!~

    Ajánlott tartalom


    Argus Magánnyomozó-iroda - Page 12 Empty Re: Argus Magánnyomozó-iroda

    Témanyitás  Ajánlott tartalom

      Similar topics

      -

      Pontos idő: Kedd Május 14, 2024 8:57 pm