Darkheart

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Legutóbbi témák

» Általános csevejde
Amser I_icon_minitimeKedd Okt. 20, 2020 3:33 am by Amets

» Dühöngő
Amser I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Vezetőségszidó
Amser I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Társoldalak, baráti oldalak
Amser I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:41 am by Kabuto

» Ösvények
Amser I_icon_minitimePént. Jan. 24, 2014 4:48 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Hunter Street
Amser I_icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 2:37 am by Jack Carthy

» Irodák
Amser I_icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 8:59 pm by Joshua Palmer

» Sikátorok
Amser I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:28 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Mólók
Amser I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 1:19 am by Luke Darrow

Ki van itt?

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs


[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (36 fő) Szomb. Szept. 17, 2022 11:31 pm-kor volt itt.

Top posting users this week

No user

2 posters

    Amser

    Amser
    Amser


    Hozzászólások száma : 48
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Sep. 23.

    Amser Empty Amser

    Témanyitás  Amser Hétf. Okt. 01, 2012 8:22 am

    Név: Amser
    Születési idő: 2852 augusztus 2. (150 éves)
    Faj: mora
    Rang: Herceg. Ez csak amolyan névleges cím, ha valaha is akarna, és az anyja, Amets meghalna, akkor lehetne a morák Királya, de nincsenek ilyen tervei. Ha valaki tiszteli is és hajlik a szavára, az többnyire a saját személyiségének, és nem anyja árnyékának köszönhető.

    Képességek: Csak a szokásos megnövekedett erő és gyorsaság. Regenerálódni még nem tud, és mint minden mora, úgy Amser is képes kéjt vagy fájdalmat okozni az alanynak táplálkozás közben.

    Család: Anyja, Amets (2216) a morák Királynője.

    Foglalkozás: Sürgősségi orvos a Marson.

    Ingóságok: Van egy lakása a Marson, és egy Szöcske típusú űrhajója. Fegyvert nem hord, és bár a fizetéséből él, anyja összes vagyona elérhető számára szükség esetén (ilyenre még nem volt példa).

    Egészségi állapot: Azt leszámítva, hogy hiányzik az egyik szeme, tökéletesen egészséges.

    Kinézet: Magas és sovány férfi. Haját hagyja hosszúra nőni és hátrafésüli az arcából, hogy ne zavarja. Arca karakteres, de nem kimondottan jóképű férfi. Egy kalóztámadás során elvesztette az egyik szemét, ezt egy szemtakaró fedi.

    Személyiség: Amser az egyik legemberségesebb mora. Ha táplálkozik, mindig kellemes emlékeket hagy maga után áldozatában, nem ritka, hogy fizet is nekik. Meg sem fontolja, hogy halhatatlan is lehetne... Igyekszik mindenkin segíteni, erejétől tellően, és néha még azon is túl. Nem olyan "erkölcscsősz" fajta, de az elveihez nagyon tartja magát.

    Szexualitás: Heteroszexuálias

    Előtörténet:
    Az ágyamban feküdtem, ami szigorúan véve nem is az én ágyam, hanem a Rezidencia gyengélkedőjéé, és így persze, ha mindenképpen bele akarjuk magyarázni, anyámé. Mivel övé az egész Rezidencia. Hivatalosan. Nem hivatalosan meg a fél Naprendszer. Hiába, szeret gyűjtögetni...
    Épp a filmgyűjteményt néztem, amit Hector külön a lábadozásom idejére válogatott össze. Nos, az öreg Hector humora eléggé... Sajátos. Lássuk csak... A Félszemű, egy western a kétezres évek elejéről. Aztán... Kill Bill, a filmben meg valami Daryll Hanna, vagy hogy kell írni... Aki szemkötőt visel. Aranyos. Aztán... A bosszúállók... Ugye nem kell mondanom, miért? Na, ezért mondtam az előbb, hogy Hector humorérzéke eléggé sajátos. De ha valaki mellette nő fel, ehhez valahogy hozzászokik.
    Nem mintha anyám valaha is hosszabb időre lepasszolt volna neki, vagy ilyesmi. Sok rosszat lehet mondani Amets királynőről, de anyának igazán remek volt. Hiába volt ezer dolga, mindig szakított egy kis időt arra, hogy velem legyen. Megtanított arra az erkölcsre és szellemiségre is, amit szerinte egy morának birtokolnia kell. Arról már nem ő tehet, hogy én ezt sutba vágtam... Hiába, na, azt is lehet mondani, hogy a morák szégyene vagyok. Soha nem adtak különösebben a hagyományainkra. Hogy mást ne mondjak, én például soha senkit nem fogok megölni csak azért, hogy én magam ne halljak meg.
    De hagyjuk is a moralizálást... Hopp, esküszöm, ez nem szóvicc akart lenni. Annak túl béna lett volna. Még tőlem is. Szóval, felnőttem, és lettem olyan, amilyen. Sokan kedvelnek ezért, mások meg nem, de őszintén szólva ez engem soha nem foglalkoztatott. Orvos vagyok, és teszem a dolgom. Herceg is vagyok, de ez ügyben semmit sem kívánok tenni. Lehetnék uralkodó, lehetnék király... Talán, egyszer. De nem akarok az lenni. Semmi szükségét nem érzem, és nem is hiszem, hogy túl jól menne nekem. Nem. Nem akarok király lenni.
    Igazából még politikai szereplő sem akarok lenni, de most, hogy anyám helyett engem támadtak meg, félek, ez elkerülhetetlen lesz. A morákért igyekszem sok mindent megtenni. Nem bujdokolhatok el, nem lehetek gyenge herceg, mert őket is rossz színben tüntetném fel ezzel. Anyámat is, de ő legalább már hozzászokott.
    Szóval, így állunk. Én vagyok a Félszemű Herceg, ami majdnem olyan menő, mint a Félvér, és fogalmam sincs, mihez kezdjek, ha egyszer anyám kienged a felügyelete alól, bár ez nálam többnyire általános állapot. Hát, valahogy majd lesz, gondolom.

    Fletcher
    Fletcher
    Admin


    Hozzászólások száma : 281
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Mar. 13.

    Amser Empty Re: Amser

    Témanyitás  Fletcher Hétf. Nov. 12, 2012 6:56 am

    Az előtörténet elfogadva, ez a kérésem a 100 reag után Fletcher-rel. Very Happy A tényleges előtörténet rész a napokban fel lesz töltve. Smile

      Pontos idő: Kedd Május 14, 2024 12:02 am