Darkheart

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Legutóbbi témák

» Általános csevejde
Általános csevejde - Page 13 I_icon_minitimeKedd Okt. 20, 2020 3:33 am by Amets

» Dühöngő
Általános csevejde - Page 13 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Vezetőségszidó
Általános csevejde - Page 13 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Társoldalak, baráti oldalak
Általános csevejde - Page 13 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:41 am by Kabuto

» Ösvények
Általános csevejde - Page 13 I_icon_minitimePént. Jan. 24, 2014 4:48 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Hunter Street
Általános csevejde - Page 13 I_icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 2:37 am by Jack Carthy

» Irodák
Általános csevejde - Page 13 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 8:59 pm by Joshua Palmer

» Sikátorok
Általános csevejde - Page 13 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:28 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Mólók
Általános csevejde - Page 13 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 1:19 am by Luke Darrow

Ki van itt?

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs


[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (36 fő) Szomb. Szept. 17, 2022 11:31 pm-kor volt itt.

Top posting users this week

No user

+58
Dario King
Zoey Davis
Eris
Mirsky
Cassandra Hackett
Nuonev Idnonrew
Awary
Dreeco Geluan
Helena Grey
Nicholas Greed
Tessa
Kabuto
Shalimar
Keitha Anemoi
Miranda Owen
Nicholas ,,Doctor" McNeal
Corinne Greed
Maverick Shephard
Emilie Bales
Sarah Rose Wallington
Jaya B. Hudson
David Wolf
Mr. Cat
Damona
Anastasia Camilon
Hotep Thii
Phillipe du Saint-Étienne
Luke Darrow
Melissa Skater
Collector Kapitány
John Ramirez
Paul Donovan
Aurora Moreira
Vincent Waterloo
Bennett O'Keefe
Lyen Cross
Inferno
Gina Simons
Nakatani
DarkHeart
Lea
Morgana Valeur
Blaire Cutter
Jimmy O'Connor
Edward Holmes
Kasper Solarz
Scott Zahn
Jack Carthy
Amser
Hector
Mathias Gilmoore
Fletcher
Zack Smith
Matt Kyle
Jason Light
Tyler Franks
Ben Jones
Zsudy
62 posters

    Általános csevejde

    Miranda Owen
    Miranda Owen


    Hozzászólások száma : 572
    Hírnév : 11
    Join date : 2012. Dec. 26.
    Tartózkodási hely : Ég -vagyis Mars- és Föld között... ingázik

    Általános csevejde - Page 13 Empty Re: Általános csevejde

    Témanyitás  Miranda Owen Szomb. Márc. 02, 2013 5:37 am

    NAhm… ezt sem hittem volna, hogy ilyen miatt fogok egyszer írni, de mindig van egy első.
    Az agyam egyenlő a kocsonyával… a 1x karakterem összeütközött a buksimban. Szóval megeshet, hogy ma nem írok már sehova. Azonban, ha mégis, akkor is csak baromi lassan. Szóval a türelmeteket kérném. S kivételesen olyan sorrendben válaszolok, ahogy tudok, nem,pedig ahogy írtatok. (Mindenkinél megesik, hogy némelyik karija könnyebben megy.) Igyekszem holnapra helyre dobni mindent. Smile
    Köszönöm a türelmeteket.
    Zsudy
    Zsudy
    Admin


    Hozzászólások száma : 171
    Hírnév : 11
    Join date : 2012. Mar. 15.

    Általános csevejde - Page 13 Empty Re: Általános csevejde

    Témanyitás  Zsudy Szer. Márc. 06, 2013 7:32 am

    Egy ideig (lehet egy hèt, lehet picit több) de Fletcher nem lesz munkakèpes az oldalon. Kèrek mindenkit, hozzám forduljon Smile
    Dreeco Geluan
    Dreeco Geluan


    Hozzászólások száma : 24
    Hírnév : 1
    Join date : 2013. Mar. 03.

    Általános csevejde - Page 13 Empty Re: Általános csevejde

    Témanyitás  Dreeco Geluan Pént. Márc. 15, 2013 10:49 am

    Remélem ez már jó helyen lesz. Szóval... Dreeconak keresnék áldozatokat! Előtörténetet megtaláljátok a megfelelő fórumban, kérdés/kérés/óhaj/sóhaj/panasz/jövőheti lottószámok/webdesign beadandóm jöhet privátban.

    Megkötésem annyi lenne, hogy női karaktert keresek, a földön szeretnék játszani, s mind a karakter, mind az User múljon el 18, s ne valami überbrutálagyonkigyúrtlegkeményebbvagyokésmindenkitmegölök típusú karakter jelentkezzen

    Ha esetleg valaki más találna meg, nem vagyok semmi jónak az elrontója, csak valahol a játék közepén hagy kínozzak meg egy nőt.
    Dreeco Geluan
    Dreeco Geluan


    Hozzászólások száma : 24
    Hírnév : 1
    Join date : 2013. Mar. 03.

    Általános csevejde - Page 13 Empty Re: Általános csevejde

    Témanyitás  Dreeco Geluan Vas. Márc. 17, 2013 9:01 am

    Megható, hogy hiányoltok, de az internetszolgáltatóm önkényes szabadságra küldött, tegnap délutántól, korlátlan ideig, míg nem hozzák rendbe a vezetékeket. Ha mázlim van, holnap leszek, ha addig nem halok bele a hiányotokba. //És én is hiányzok neki. Very Happy *boldog.*//

    Mira
    Miranda Owen
    Miranda Owen


    Hozzászólások száma : 572
    Hírnév : 11
    Join date : 2012. Dec. 26.
    Tartózkodási hely : Ég -vagyis Mars- és Föld között... ingázik

    Általános csevejde - Page 13 Empty Re: Általános csevejde

    Témanyitás  Miranda Owen Hétf. Márc. 18, 2013 3:04 am

    Hát apám... a T-mobile megcseszheti a cseszegetni valót. -.-"

    Igyekszem mindenhova pótolni, amint tudok...

    NOTY!!!!! Ebbe a kétnapos szabiba unalmamba filmet néztem. A kedvenc mondatom Tőled:

    Elözmény: J.B. - Leszállítottam a célpontot.
    Főnőke: - A hulláját, Bond.
    A bizonyos mondat: J.B.: - Ha a lelke kellett volna, akkor egy papot hívnak.

    Ezen szakadtam akkorát. xD Egyébként... érdekes, hogy akivel ágyba bújik, mindegyik nő meghal. Legyen civil, ügynök vagy beépített ember. Ezek után meggondolandó xD
    Fletcher
    Fletcher
    Admin


    Hozzászólások száma : 281
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Mar. 13.

    Általános csevejde - Page 13 Empty Re: Általános csevejde

    Témanyitás  Fletcher Hétf. Márc. 18, 2013 11:48 am

    Én ugyan az említett cégnek dolgozom, de ezt most nem veszem magamra, néha bizony vannak bénázások. :-)

    Bondnal egyébként még felesége is halt meg egy régebbi részben.
    Miranda Owen
    Miranda Owen


    Hozzászólások száma : 572
    Hírnév : 11
    Join date : 2012. Dec. 26.
    Tartózkodási hely : Ég -vagyis Mars- és Föld között... ingázik

    Általános csevejde - Page 13 Empty Re: Általános csevejde

    Témanyitás  Miranda Owen Hétf. Márc. 18, 2013 12:05 pm

    JAmes... az Érdiek viszik a pálmát... és ne is vedd magadra Very Happy
    Collector Kapitány
    Collector Kapitány


    Hozzászólások száma : 54
    Hírnév : 2
    Join date : 2012. Oct. 14.

    Általános csevejde - Page 13 Empty Re: Általános csevejde

    Témanyitás  Collector Kapitány Kedd Márc. 19, 2013 1:02 pm

    Valakinek van é kedve az újdon sült Infernóval egy vélhetőleg lassabb lefolyású(Iskola meló stb...) játékhoz? Már ismert karakterek/Leviatánok/őskövületek előnyben.
    Miranda Owen
    Miranda Owen


    Hozzászólások száma : 572
    Hírnév : 11
    Join date : 2012. Dec. 26.
    Tartózkodási hely : Ég -vagyis Mars- és Föld között... ingázik

    Általános csevejde - Page 13 Empty Re: Általános csevejde

    Témanyitás  Miranda Owen Szer. Márc. 20, 2013 4:47 am

    Nahm… tartottam egy kis összesítést. Mivel sajnos megint vannak olyan játékaim, amik nem haladnak viszont én sem nagyon tudok Tőlük haladni semerre, így lassan zárok egy-két helyen. Ez leginkább Auroránál esedékes, mert Ő van a legjobban beakadva. (S most a kaland az tárgytalan ilyen szempontból, bár ott sem kaptám már egy jó ideje.)
    Szóval:

    Mira és Zack a bálon – utolsó reag: 02. 26. - A szabályzat értelmében, nem hivatkozhatok a játékra, viszont Notyval való játékom miatt muszáj lenne. Szívesen játszanám végig, hogy mi lesz… de akkor előre kérem a szabályszegés miatt a fejmosást, büntetést. Smile

    Aurora és Skatzen – utolsó reag: 02. 25. – pat helyzet… de ezzel mi legyen? Igen, tudom, hogy Én akartam vele játszani és vállaltam is érte azt, amit Aurora fog kapni vagy eddig kapott. De ez a játék már akkor sem haladt, az ez előtti reag is, egy hónap után érkezett. Mondtad, hogy nincs hangulatod és nem is szóltam, de persze közben ott voltak a Helenás játékok, amiért szintén nem szóltam, de lassan ideje lenne vagy zárni, semmisnek tekinteni vagy fellógatni a karim. Smile

    Aurora és Luke – utolsó reag: 03. 07. – Luke, erre szintén ez vonatkozik. Bár kismillió másik helyen boldogítasz közben – aminek én igazán örülök, de tényleg -, de ez megint háttérbe szorult. Bár ráérne, tekintve, hogy Sarah oktatása nem halad. De Ic lassan kijátszom, hogy haza megyek, mert ott sok minden nem történhet Aurorával. Tekintve, hogy semmi köze az ottani dolgokhoz és persze nem is behálózható, így nincs értelme játszani vele. *keserű mosoly * Szóval találjunk ki valamit. Wink

    Általánosan pedig: Vannak olyan karijaim akikkel nem lehet mit kezdeni vagy nehezen. Akadnak olyan játékaim amik kissé unalmasak lehetnek a másik félnek. Ezzel semmi „baj” nincs… és mindenkinek van fontosabb dolga a játéknál. Viszont sosem ettem embert vagy haragudtam meg, azért mert számára kezelhetetlen, nehezen kezelhető vagy unalmas. De olyankor szóljatok és rövididőm belül – a karijaimat ismerve egy post alatt képes vagyok ott hagyni bármilyen szitut - , de zárjunk vagy beszéljük meg és kitalálok/találunk valamit.
    Most pedig… azok a játékaim, amik már hónapok óta húzódnak egy-egy nap vagy egy pár óra. Hát azokkal sem leszek már sokáig türelmes. (És Ezt most ne vedd magadra Nicholas, mert ott több napot játszunk ki egy játékban A-tól Z-ig és ha megnézem, akkor ingen csak szálingóznak a reagok még ha ki is marad egy-egy nap. Szóval az a játék kiesik a raport alól… egyelőre.)

    Nahm, én csak ennyit akartam, ha van valami akkor pm vagy ilyesmi. Chaton már csak akkor vagyok, ha van értelme és van fent valaki… szóval balra el… és még mielőtt megkérdezné valaki, hogy mi a baj; Semmi, azon kívűl, hogy nem tudok új játékot indítani és unom, hogy pang az oldal. Az új ötletek egyelőre kivitelezhetetlenek, de ettől még szeretnék játszik.
    Awary
    Awary
    Moderátor


    Hozzászólások száma : 35
    Hírnév : 3
    Join date : 2013. Jan. 09.

    Általános csevejde - Page 13 Empty Re: Általános csevejde

    Témanyitás  Awary Kedd Ápr. 02, 2013 2:33 pm

    Játék!

    Hogy ne legyen nagyon egyhangú/egysíkú és adjon – reményeim szerint – egy kis pluszt a dolognak. Íme;

    Lesz olyan post, aminek a vége 1,2 esetleg 3 féleképpen végződik. Sajnos, nem tudok reag számra hivatkozni, tekintve, hogy minden topikhoz új számozás van és lehet látni előre, hogy hányas számú post következik. Ez nem random, így nem volna fair.

    Viszont;
    Mint tudjuk, vannak virtuális kockák, így hozzá nyúltam a jó öreg asztali módszerhez; a dobáshoz. Ezeknek a reagoknak a kimenetele mesélői részről a dobot érték alapján végződik és az a variáció, a _hivatalos_. Mintha csak azt az egyet írtam volna le.

    Szabályi;
    1. Mint tudjuk ez egy játék, és semmi olyat nem fogok mesélni, ami a karakter életébe kerülhet. Így talán az első a becsületesség.
    2. A postok alján fel fogom tüntetni, hogy hány oldalú és hány darab kockával kell dobni. Íme, az oldal, amit alapul veszek: http://dobokockaszimulator.teleoldal.hu Örülnék, ha Te/Ti is ezt használnád, tekintve, hogy innen sasolom a kockákat és nem biztos, hogy máshol is ugyan azt fogod megtalálni. (De ha van már megszokott oldal, áldásom rá.)
    3. Minden reag elején tüntesd fel a dobott értéket. pl; 15
    +1. Alkalomadtán, ha van kéznél másik admin (avagy játékos) mikor végzek a reaggal megeshet, hogy a dobást rá bízom; így a kapott érték, amelyik alapján folytatódik a játék ki lesz emelve a reag alján egy módosítás keretében a következő képpen; pl.: Edit: 15

    Ui.: Természetesen, ha nem akarsz dobni és van kéznél ismerős, játékos stb. akkor megkérheted Őt is, hogy tegye meg helyetted és közölje a kapott értéket. De ez már mindenkinek a saját dolga, ami rám nem tartozik. Hogy ki és miért Ő dobott. Mindenki lelkiismeretre van bízva, én bízom benne, hogy a becsületesség szem előtt marad.

    Mathias; Ezt még délután „dolgoztam ki” papíron, nem hiszem, hogy számodra ismeretlen a módszer. De általánosságban fogalmaztam meg, hisz HA lesz még alkalmam mesélni, akkor ez egy általános érvényű dolog és nem írtam át személyre szabottan. xD Jelzem, hogy Én személy szerint tökéletesen megbízom benned, tudatában annak, hogy nem veszed a lelkedre, ha véletlen kedvezőtlen eredmény jön ki a karid számára. Smile Ha bármi gond van a dologgal, akkor jelezd, akár itt, akár pm-ben vagy épp ahol elcsípsz. Razz

    Kellemes dobálózást. Cool
    Dreeco Geluan
    Dreeco Geluan


    Hozzászólások száma : 24
    Hírnév : 1
    Join date : 2013. Mar. 03.

    Általános csevejde - Page 13 Empty Re: Általános csevejde

    Témanyitás  Dreeco Geluan Kedd Ápr. 02, 2013 11:03 pm

    Régi, jó kockadobálás... *nosztalgikusan elmereng.* Mikor a nyal berepül az ellenfél szemén, majd a másikon ki. *mosolyog.*
    Miranda Owen
    Miranda Owen


    Hozzászólások száma : 572
    Hírnév : 11
    Join date : 2012. Dec. 26.
    Tartózkodási hely : Ég -vagyis Mars- és Föld között... ingázik

    Általános csevejde - Page 13 Empty Re: Általános csevejde

    Témanyitás  Miranda Owen Szer. Ápr. 03, 2013 1:20 am

    Vagy mikor Pocok sikeresen megd*gta a Tűzdémont és elégett. xD Esetleg mikor az ork horda megkegyelmezett nekem és fel kiáltottak, hogy „HÖRRR”… *röhög* Hajm… akkor sem voltunk már józanok. De jó volt, hiányzik a hülye fejük meg a baromságok, meg a kádban ülünk és házi ágyas pálinkát vedelünk sörrel öblítve.. xD
    Dreeco Geluan
    Dreeco Geluan


    Hozzászólások száma : 24
    Hírnév : 1
    Join date : 2013. Mar. 03.

    Általános csevejde - Page 13 Empty Re: Általános csevejde

    Témanyitás  Dreeco Geluan Szer. Ápr. 03, 2013 1:47 am

    Az utolsót leszámítva nekem is hiányzik. Bár én beérem Cicussal is. Smile De jahm, voltak ott beteg dolgok. Többek között, mikor azt hittem eltörted a gerincem. Smile
    Awary
    Awary
    Moderátor


    Hozzászólások száma : 35
    Hírnév : 3
    Join date : 2013. Jan. 09.

    Általános csevejde - Page 13 Empty Re: Általános csevejde

    Témanyitás  Awary Szomb. Ápr. 06, 2013 5:16 am

    Inferno, Dreeco és Corin!
    (Átlagolom ide, mert valamiért nem tudok nektek pm-et küldeni. Se egyben, sem külön. Mindenki szedje ki a maga részét a mondandómból légyszi. Embarassed )

    1. Corinne ruhái leszakadtak átváltozás alatt. Csak és kizárólag Melissának és Chloenak van olyan rugalmas gönce, ami lehetővé teszi, hogy átváltozás után ne meztelenkedjenek. (Meg esetleg Lordnak és a Ladynek, elég öregek ahhoz, hogy beszerezzék.) Ergo, Corinnról semmilyen ruhát nem tudtál letépni. (Egyébként is leéget volna róla.) Plusz Corinne meztelen rohangált…
    2. Corinne tud Dareiosról mert régebbről ismeri. Ez stim… de leviatán partit rendeztek egy olyan kocsma/borozó előtt, ami igen forgalmas, tekintve, hogy a hatóság őrei arra nem járnak. Szóval kezdjetek valamit a járókellőkkel is, hisz 1-2 perc esetleg 5 percig nem jár arra a kutya se akkor mázlitok van. De ez már nem öt perce folyik. A részeg emberek, üzletelni vágyók mind arra mennek, jönnek, kiesnek mert kidobták vagy csak mennének már…
    3. 3000-et írunk és a kocsin nincs riasztó amin Corinne fekszik? Már csak ez felverte volna az egész környéket. De ez még nem is olyan lényeges. A többit tessék korrigálni.

    EDITED: Egy dolog lemaradt; Dreeco, több olyan posztod van, ami moderálásra szorul csúnyabeszédet illetően. Cenzurázd avagy dobd ki elé a "+16"-os jelzést. Nem egy-két szóról van szó, hanem folyamatosról így valamelyik szükséges.
    Dreeco Geluan
    Dreeco Geluan


    Hozzászólások száma : 24
    Hírnév : 1
    Join date : 2013. Mar. 03.

    Általános csevejde - Page 13 Empty Re: Általános csevejde

    Témanyitás  Dreeco Geluan Szomb. Ápr. 06, 2013 6:06 am

    Érdekes módon még sem jött ki senki. *kíváncsian körbenéz.* NJK-kat meg ugye nem irányítok, így az sem az én feladatköröm eldönteni, hogy van e ott NJK, avagy nincs. De ha ennyire fontos, mesélj be pár járókelőt, s esküszöm, csak a te kedvedért felhagyok a karakterrel, s vérfürdőt csinálok a kocsmából, hogy a realitáson belül maradjunk.
    Megjegyzem, 2013-ban is az a divat, hogy ott hagyjuk a nőt, ha a másik erősebb nálunk. Miért lenne ez másképp 3000-ben.

    De örülök, hogy erre van időd. Ha már arra nincs, hogy a barátodba verj némi életet, s ne azon gondolkodjon, hogy kimegy cigizni, hogy megnyugodjon. És igen, szar állapotban vagyok, s ez most rajtad csattan. Ettől függetlenül azért szeretlek.
    Fletcher
    Fletcher
    Admin


    Hozzászólások száma : 281
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Mar. 13.

    Általános csevejde - Page 13 Empty Re: Általános csevejde

    Témanyitás  Fletcher Szomb. Ápr. 06, 2013 6:17 am

    Egy: ilyesmi legfeljebb a dühöngőbe fér bele, r- a topic nem személyeskedésre való. Kettő: van rá ideje, és mivelhogy moderátor, jogköre is, hogy ilyesmit csináljon. Kéretik szót fogadni neki. Nem tudom mt műveltek, de ha leleplezitek a leviatánokat a nagyközönség előtt, Edward fogja a fejetekbe verni a titoktartást. És azt nem akarjátok.
    Awary
    Awary
    Moderátor


    Hozzászólások száma : 35
    Hírnév : 3
    Join date : 2013. Jan. 09.

    Általános csevejde - Page 13 Empty Re: Általános csevejde

    Témanyitás  Awary Szomb. Ápr. 06, 2013 6:26 am

    Megjegyzés; NINCS mesélői engedélyem, csak egyetlen egy szálra a Marson tekintve, hogy az a próba mesélésem és nem is biztos, hogy átmegyek rajta. Ergo, nem tehetem meg a kérésed. (S hidd el, ezzel jobban jártok, mintha meglenne. Tekintve, hogy akkor tényleg Ed kezei közt végeznétek.)
    Dreeco Geluan
    Dreeco Geluan


    Hozzászólások száma : 24
    Hírnév : 1
    Join date : 2013. Mar. 03.

    Általános csevejde - Page 13 Empty Re: Általános csevejde

    Témanyitás  Dreeco Geluan Szomb. Ápr. 06, 2013 9:26 am

    Részemről kijavítva, két reagban találtam ruhát, azt kiszedtem.

    Ami pedig Ed-et illeti, akiről egyébként fingom sincs, hogy kicsoda. Komolyan Dreecot akarjátok "megfélemlíteni" azzal, hogy valaki elé kerül, s baja lesz? Ugyanmár... A két lábon járó egoról beszélünk, aki nem fél semmitől.

    Ha komolyan gondoljátok, meséljetek be NJK-kat, s esküszöm szakítok a karakter stílusával, s olyan mészárlást rendezek, hogy öröm lesz nézni. Egyébként cssssss. Köszi.
    Nem irányítok NJK-t. Ha probléma, hogy senki nem szól közbe, Infernot leszámítva, s megjegyzem közel 1000 éve is ez volt a megszokott, meséljetek be karaktereket.

    De abban ne bízzatok, hogy Dreeco bárhova elviszitek. Előbb hal meg, minthogy elfogadja, hogy valaki "uralni" akarja.
    Awary
    Awary
    Moderátor


    Hozzászólások száma : 35
    Hírnév : 3
    Join date : 2013. Jan. 09.

    Általános csevejde - Page 13 Empty Re: Általános csevejde

    Témanyitás  Awary Szomb. Ápr. 06, 2013 9:51 am

    Nem, a megfélemlítésen van a hangsúly. Hanem alapvető szabályokon, amik a _fajhoz_ tartoznak. Pl. A titoktartás. Nem fedjük fel magunkat emberek előtt és a többi. Ugyan ez vonatkozik a gyűjtőkre is. (Én még egyszer sem láttam, hogy Jimmy, Helena vagy Skatzen ezzel kérkedne vagy csak nyilvánosan alakot váltana.) Ed alias Edward Holmes; még Ő sem fedte fel magát csak leviatán előtt. (Kivétel Helena, ami persze csak erősíti a szabályt.)

    s olyan mészárlást rendezek, hogy öröm lesz nézni. Egyébként cssssss. Köszi.
    1. Rendez mészárlást ha azt akarsz. Mesélő nélkül is van rá lehetőség… De számolj a következményekkel.
    2. Ha valami nem tetszik, dühöngő. S Én a helyedben meggondolnám, hogy kinek a szájára teszek lakatot és milyen stílusban. Kivételesen nem a sajátomról beszélek, de azért azt sem feszegetném. Ugyanis nem csak én mondtam a dolgokat.

    A javítást meg köszönöm. Részemről mára ez volt az utolsó post az ügyben. A szabályokat nem szeretni kell, hanem betartani... ha tetszik, ha nem.
    Fletcher
    Fletcher
    Admin


    Hozzászólások száma : 281
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Mar. 13.

    Általános csevejde - Page 13 Empty Re: Általános csevejde

    Témanyitás  Fletcher Szomb. Ápr. 06, 2013 1:17 pm

    Edward egy közel 2000 éves leviatán, aki tudása és harci tapasztalata alapján nagyjából azt tesz egy fiatal leviatánnal, amit akar, függwglenül attól, mik a másik rervei az ügyben.
    Awary
    Awary
    Moderátor


    Hozzászólások száma : 35
    Hírnév : 3
    Join date : 2013. Jan. 09.

    Általános csevejde - Page 13 Empty Re: Általános csevejde

    Témanyitás  Awary Csüt. Ápr. 18, 2013 8:39 am

    Üdv!

    Nos, a képlet a következő; Hétfőtől melózom, egyenlőre csak a jövő hét a tuti, amit végig melózom. Utána meg majd kiderül mi lesz. ^^ Olyan délután 4-5 körüli az érkezésem és baromi korán kelek. Ezer éve keltem utoljára dél előtt és még régebben melóztam, nem tudom mennyire fogja az agyam megviselni. Így nem tudok ígérni reagot mindennap, mindenkinek és mindenhova. DE amelyikhez lesz agyam, azokat mindenképp megírom.
    Szóval; Akit esetleg zavarna, ha kimaradna 1-2 nap mikor nem tudok írni, az jelezze és vasárnap reggelig zárjuk le a játékot.

    pápá

    Mira és társai
    Nuonev Idnonrew
    Nuonev Idnonrew


    Hozzászólások száma : 73
    Hírnév : 2
    Join date : 2013. Jan. 21.

    Általános csevejde - Page 13 Empty Re: Általános csevejde

    Témanyitás  Nuonev Idnonrew Szomb. Ápr. 20, 2013 10:55 pm

    Milyen rossz is az, mikor normálisan kell kelni, mi? Smile De ne parázz, majd keltelek reggelente, legalábbis ha gondolod, s tudlak, s cserében, engem anyázhatsz le elsőnek, majdnem minden nap. Smile
    Miranda Owen
    Miranda Owen


    Hozzászólások száma : 572
    Hírnév : 11
    Join date : 2012. Dec. 26.
    Tartózkodási hely : Ég -vagyis Mars- és Föld között... ingázik

    Általános csevejde - Page 13 Empty Re: Általános csevejde

    Témanyitás  Miranda Owen Kedd Ápr. 30, 2013 3:52 am

    Halihó!

    Gondoltam szólok, hogy amint lemegy a Sarkkör meg aaa… fene tudja, hogy milyen játékom van még itt, de igazából lényegtelen is. A lényeg meg annyi, hogy bizonyos okok és körülmények miatt egy időre elhagyom, hanyagolom – bár ez már az utóbbi időben feltűnhetett - az oldalt.
    A (még) fel nem tett kérdésre a válaszom; Nem, nem IRL oka van, köszönöm jól vagyok. Mindössze a kedvem ment el a dologtól.

    Addig is jó szórakozást meg minden ilyesmi. Olvasni azért felnézek. Smile

    Üdv.: Mira/Aurora/Anastasia/Sarah
    Melissa Skater
    Melissa Skater


    Hozzászólások száma : 191
    Hírnév : 18
    Join date : 2012. Oct. 17.

    Általános csevejde - Page 13 Empty Re: Általános csevejde

    Témanyitás  Melissa Skater Kedd Ápr. 30, 2013 11:03 pm

    Ez nagyon sajnálatos, de érthető Sad Remélem lesz miért meggondolnod magad Smile
    Cassandra Hackett
    Cassandra Hackett


    Hozzászólások száma : 11
    Hírnév : 2
    Join date : 2013. Jul. 14.

    Általános csevejde - Page 13 Empty Re: Általános csevejde

    Témanyitás  Cassandra Hackett Vas. Júl. 21, 2013 6:42 am

    Sziasztok!
    Elkészültem. Remélem jó lett Smile

    Ajánlott tartalom


    Általános csevejde - Page 13 Empty Re: Általános csevejde

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szer. Május 15, 2024 3:58 pm