Darkheart

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Legutóbbi témák

» Általános csevejde
Jason Light I_icon_minitimeKedd Okt. 20, 2020 3:33 am by Amets

» Dühöngő
Jason Light I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Vezetőségszidó
Jason Light I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Társoldalak, baráti oldalak
Jason Light I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:41 am by Kabuto

» Ösvények
Jason Light I_icon_minitimePént. Jan. 24, 2014 4:48 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Hunter Street
Jason Light I_icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 2:37 am by Jack Carthy

» Irodák
Jason Light I_icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 8:59 pm by Joshua Palmer

» Sikátorok
Jason Light I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:28 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Mólók
Jason Light I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 1:19 am by Luke Darrow

Ki van itt?

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs


[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (36 fő) Szomb. Szept. 17, 2022 11:31 pm-kor volt itt.

Top posting users this week

No user

2 posters

    Jason Light

    Jason Light
    Jason Light


    Hozzászólások száma : 172
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Sep. 26.

    Jason Light Empty Jason Light

    Témanyitás  Jason Light Csüt. Szept. 27, 2012 1:39 am

    Név: Jason Light

    Születési idő: 2960 május 8. (42 éves)

    Faj: Telepata

    Rang: Elnök

    Képességek: Nyitás. Jason az érintésével képes bármit kinyitni, akár a legbonyolultabb zárakat is, de képes sebet nyitni mások testén, megnyitni valaki elméjét (ilyenkor csak látni, olvasni tud, semmiféle manipulációra nem képes!), vagy akár a teret, kvázi, teleportálni (egyelőre még nem túl nagy távolságokra, bolygóközi teleportba például akár bele is halhat). Ugyanígy, mintegy ellenpólusként, amit kinyitott, azt be is tudja zárni (kivéve a nyílt sebeket, erre valamiért nem képes).

    Család: Nincs családja, árvaként nőtt fel.

    Foglalkozás: Régen tolvaj volt, manapság sikeres üzletember, és mellesleg Elnök.

    Ingóságok: Több millió dollárra rúg a vagyona. Járműve nincs, hisz nem érzi szükségét, ha el akar jutni valahová, úgysincs gyorsabb út, mint a képessége. Bolygóközi utazásokhoz a telepaták valamelyik hajóját veszi igénybe. Fegyverrel ugyanez a helyzet: önbizalma és a magáról kialakított kép nem engedi, hogy fegyvert hordjon magával, de bármikor szerezhet, ha szükségét érzi. Ez nem áll a személyi erőtér-generátorra: egy ilyet mindig magánál hord, lévén, nem kedveli a testőrök társaságát. Több ingatlannal is rendelkezik szerte a bolygókon, melyeket ritkán használ, és nem is mindegyik köthető hivatalosan a nevéhez.

    Egészségi állapot: Testileg egészséges. Enyhe megalománia.

    Kinézet: Magas, sovány férfi, keskeny arccal és zöld szemekkel. Ritkán mosolyog, ám ha megteszi, az a mosoly inkább fenyegetően hat, mintsem barátságosan. Haja sötét és erősen hullámos, majdhogynem göndör. Testalkatához képest meglepően erős.

    Személyiség: A telepaták Elnöke, és ez sok mindent elmond róla. Saját fajáért bármit megtesz, akár önzetlenül is. Úgy gondolja, ők sokkal érdemesebbek az életre, és esetleg az uralkodásra is, mint az általa barbárnak tartott többi faj. Magabiztossága a beképzeltség határát súrolja, gyakran erőszakos és ha kell, kegyetlen. Erős kezű vezető, akit inkább félnek, mint szeretnek. Született cselszövő és hazug, soha senki nem lehet biztos benne, hogy vajon az igazat hallotta-e tőle. Okos, majdnem annyira, amennyire annak tartja magát, és szeret élni, sokszor visszaélni a képességével.

    Szexualitás: Heteroszexuális.

    Előtörténet:
    Hadd kezdjem azzal, hogy büszke vagyok arra, amit elértem. Miért is ne volnék? Elvégre, a semmiről indultam. Tényleg a semmiről. Utcakölyök voltam a Marson. Szüleim persze voltak, de ők nem sokat törődtek velem. Most már, ha van fogalmuk róla, mivé lett a fiuk, és még élnek, nyilván bánják. De ez már nem az én gondom. Mint telepatákat, természetesen védeném őket, de amúgy...
    Tehát, hogy ne kalandozzunk el, utcagyerek voltam. A Marson ez nem könnyű dolog. A dolgok akkor kezdtek jobbra fordulni, mikor megkaptam a képességem. Onnantól nem kellett éheznem, nem volt többé nehéz a lopás, vagy a menekülés. Egyszerűen csak megnyitottam egy falat, átmentem és összezártam. Sosem jöttek rá, hová tűntem. Nem volt számomra akadály.
    Hamarosan elkezdtem gyarapodni. Egyre komolyabb lopásokat hajtottam végre, mígnem végre el tudtam hagyni zordon anyabolygómat. Életem egyik legboldogabb napja volt, mikor egy ócska, régi űrtákolmánnyal. Nos igen, bevallom, már akkor sem szerettem vegyülni a köznéppel. Tulajdonképpen eszembe sem jutott, hogy a hetente járó űrkompra is jegyet válthatnék.
    Először a Földre mentem. Volt egy kis megtakarított pénzem, és persze ott volt a képességem. Nem éltem rosszul. Tanultam, műveltem magam. Kiderült, hogy igen okos vagyok, és bármit könnyen elsajátítok. Így volt ez a joggal is. Ekkor figyelt fel rám a telepata Tanács egy tagja, aki az egyetemen tanított. Jóravaló fiatalembernek tartott, és a szárnyai alá vett. Emelkedésem a ranglétrán egészen a Tanácsig szinte gyerekjáték volt. Mindenkit elbűvöltem éles eszemmel, kifogástalan modorommal, enyhén gunyoros humorommal. S mint tudjuk, a Tanácstól az elnökségig csak egyetlen egy lépést kell tenni...
    Elnökké választottak, és ez lett a vesztem. Nem mintha elveszettnek érezném magam... Megismertem Morgana Valeurt. Vagyis... Természetesen már korábban is ismertem, de ekkor vált a kapcsolatunk szorossá. noha nem olyan szorossá, mint én szerettem volna...
    Bármily nagy ostobaságnak és gyengeségnek is tartottam az ilyesmit korábban, beleszerettem a vezetőtársamba. Jóval idősebb nő, de úgy érzem, felszíni megvetése alatt ugyanolyan vonzódás lapul, mint amilyet én is érzek... Talán, valamikor a jövőben történhet köztünk valami. Elvégre rengeteg időnk van...
    Zsudy
    Zsudy
    Admin


    Hozzászólások száma : 171
    Hírnév : 11
    Join date : 2012. Mar. 15.

    Jason Light Empty Re: Jason Light

    Témanyitás  Zsudy Csüt. Szept. 27, 2012 7:36 am

    Az előtörténetet elfogadom. Jó játékot. Smile
    Jason Light
    Jason Light


    Hozzászólások száma : 172
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Sep. 26.

    Jason Light Empty Re: Jason Light

    Témanyitás  Jason Light Hétf. Dec. 03, 2012 12:36 am

    Jason ereje nőtt: most már nem kell hozzá érnie ahhoz, amit ki akar nyitni az elméjével. Egy ajtót, akár egy falat is, több méternyi távolságból képes megnyitni. Ugyanez mások elméjére nem igaz: továbbra is csak akkor képes belenézni mások fejébe, ha megérinti őket, és még mindig csak a gondolatfolyan felszínét, az éppen aktuális gondolatokat képes látni, illetve azt, amit szándékosan mutatnak neki. A teret is meg tudja nyitni, hogy egyfajta téren kívüli közegben, a teleportációhoz hasonlóan utazzon, és ebben fejlődött: most már sokkal nagyobb távolságokat képes így megtenni.

    Ajánlott tartalom


    Jason Light Empty Re: Jason Light

    Témanyitás  Ajánlott tartalom

      Similar topics

      -

      Pontos idő: Hétf. Május 13, 2024 6:29 pm