Darkheart

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Legutóbbi témák

» Általános csevejde
Sóhajok topicja I_icon_minitimeKedd Okt. 20, 2020 3:33 am by Amets

» Dühöngő
Sóhajok topicja I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Vezetőségszidó
Sóhajok topicja I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Társoldalak, baráti oldalak
Sóhajok topicja I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:41 am by Kabuto

» Ösvények
Sóhajok topicja I_icon_minitimePént. Jan. 24, 2014 4:48 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Hunter Street
Sóhajok topicja I_icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 2:37 am by Jack Carthy

» Irodák
Sóhajok topicja I_icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 8:59 pm by Joshua Palmer

» Sikátorok
Sóhajok topicja I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:28 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Mólók
Sóhajok topicja I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 1:19 am by Luke Darrow

Ki van itt?

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (36 fő) Szomb. Szept. 17, 2022 11:31 pm-kor volt itt.

Top posting users this week

No user

+19
Emilie Bales
Jack Carthy
Amser
Phillipe du Saint-Étienne
Anastasia Camilon
David Wolf
Keitha Anemoi
Melissa Skater
Collector Kapitány
Hotep Thii
Inferno
Blaire Cutter
Kasper Solarz
Gina Simons
Fletcher
Lyen Cross
Nakashima Kameko
Mathias Gilmoore
Zsudy
23 posters

    Sóhajok topicja

    Zsudy
    Zsudy
    Admin


    Hozzászólások száma : 171
    Hírnév : 11
    Join date : 2012. Mar. 15.

    Sóhajok topicja Empty Sóhajok topicja

    Témanyitás  Zsudy Kedd Szept. 25, 2012 2:07 am

    Óhaj-sóhaj-kívánságok.
    Zsudy
    Zsudy
    Admin


    Hozzászólások száma : 171
    Hírnév : 11
    Join date : 2012. Mar. 15.

    Sóhajok topicja Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Zsudy Szer. Okt. 03, 2012 3:25 am

    Mint az feltűnhetett, senki nem kapott külön lakást, házat, stb.
    Viszont: aki kér, annak megadatik.
    Smile
    Mathias Gilmoore
    Mathias Gilmoore


    Hozzászólások száma : 287
    Hírnév : 4
    Join date : 2012. Sep. 25.

    Sóhajok topicja Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Mathias Gilmoore Csüt. Okt. 04, 2012 3:58 am

    Szeretném megtudni, hogy kb. mennyi idő telt el a háború óta? Smile
    Zsudy
    Zsudy
    Admin


    Hozzászólások száma : 171
    Hírnév : 11
    Join date : 2012. Mar. 15.

    Sóhajok topicja Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Zsudy Csüt. Okt. 04, 2012 5:03 am

    Megközelítőleg 300-400 év. Ha pontosan kellene, csak szólj és kiokoskodjunk Smile
    Nakashima Kameko
    Nakashima Kameko


    Hozzászólások száma : 3
    Hírnév : 0
    Join date : 2012. Oct. 05.

    Sóhajok topicja Empty kérés

    Témanyitás  Nakashima Kameko Pént. Okt. 05, 2012 5:29 am

    Helló! Kedves adminok, azért fordulok hozzátok, hogy esetleg nem e lehetne a Fajok topikot kibőviteni, mondjuk a szürkék-kel, mert szeretnék egy űrlényt csinálni, méghozzá egy szürkét Smile .
    Lyen Cross
    Lyen Cross


    Hozzászólások száma : 102
    Hírnév : 0
    Join date : 2012. Oct. 01.

    Sóhajok topicja Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Lyen Cross Pént. Okt. 05, 2012 8:37 am

    Nekem is lenne egy kérdésem, még hozzá az, hogy elképzelhető-e hogy az állomáson valamilyen őrszoba legyen? És ha igen, akkor én személy szerint örülnék egy ilyen topicnak Very Happy

    Ja és lenne még egy. a metamorfokról azt írtátok: Az első átváltozásnál rögzül alakot képes csak újra felvenni, legfeljebb kisebb változtatásokkal. Tudom ez viszonylag elég nagy változtatásnak is ,,tűnhet", de ebbe beletartozhat az, hogy esetleg plusz végtagot növesszen? Még egy, vagy még egy pár kezet esetleg a fejlődésnél? Jó valószínűleg még jó messze lesz az hogy bármi ilyesmire sor kerüljön egy esetleges másik karimnál, csak érdekel Very Happy

    (hopp ezt lehet már máshova kellett volna írnom, bocsánat)
    Fletcher
    Fletcher
    Admin


    Hozzászólások száma : 281
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Mar. 13.

    Sóhajok topicja Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Fletcher Szomb. Okt. 06, 2012 12:40 am

    Kedves AR/1678!

    Azt hiszem, egyelőre nem áll módunkban ezt megtenni. Elképzelhető, sőt valószínű, hogy a későbbiekben ez megtörténik, de addig azt javaslom, próbáld ki az egyik, már létező fajt. Smile

    Lyen:
    Ha el tudod mondani, pontosan miért is kell nekünk az a fogda, lehet róla szó. Smile A másik kérdéshez pedig: tényleg nem ide illik. Very Happy De választ természetesen kapsz: az én véleményem az, hogy ez már túl nagy változtatásnak tűnik. A meglévő kezeire egy-egy csontkarom, például, belefér, de plusz pár kéz... Szerintem kicsit sok. Smile
    Lyen Cross
    Lyen Cross


    Hozzászólások száma : 102
    Hírnév : 0
    Join date : 2012. Oct. 01.

    Sóhajok topicja Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Lyen Cross Szomb. Okt. 06, 2012 1:12 am

    Nem tudom, igazából csak felmerült mint helyszín, de végül nem hogy megoldottuk, de nem is volt rá igazán szükség. Annyira nem is ragaszkodnék már így hozzá. Viszont lehet hogy még lesznek ilyen ötleteim... mondjuk esetleg olyanok is aminek lehet több alapja lesz xD
    Fletcher
    Fletcher
    Admin


    Hozzászólások száma : 281
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Mar. 13.

    Sóhajok topicja Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Fletcher Szomb. Okt. 06, 2012 1:15 am

    Oké, akkor ezt most várólistán hagyjuk, mint amire egyszer talán szükség lesz. Smile A többi ötletet pedig tőled is és másoktól is várjuk szeretettel. Smile
    Gina Simons
    Gina Simons


    Hozzászólások száma : 52
    Hírnév : -1
    Join date : 2012. Oct. 06.

    Sóhajok topicja Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Gina Simons Szomb. Okt. 06, 2012 3:36 am

    Nos, máris lenne egy kérésem Embarassed még pedig, szeretnék kérni egy barlangot Ginának a Romváros alá.
    Kasper Solarz
    Kasper Solarz


    Hozzászólások száma : 108
    Hírnév : 2
    Join date : 2012. Oct. 04.
    Tartózkodási hely : Lényegében bárhova elkeveredhet...

    Sóhajok topicja Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Kasper Solarz Szomb. Okt. 06, 2012 3:49 am

    Erről most nekem is eszembe jutott egy kérdés. Very Happy A Mimas-on lesznek még más helyszínek, vagy az egész kalóz főhadiszállás egy topic? Csak hogy tudjam, lehet-e így beleirkálni majd, vagy még tagolódni fog a helyszín a jövőben. Smile
    Blaire Cutter
    Blaire Cutter


    Hozzászólások száma : 116
    Hírnév : 13
    Join date : 2012. Sep. 24.

    Sóhajok topicja Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Blaire Cutter Szomb. Okt. 06, 2012 4:11 am

    A Mimas tulajdonképpen tömör jég. Nem élnek rajta, pont ezért ideális a kalózoknak. A jégréteg alatt van kialakítva a bázisuk. Hogy azon belül lesznek-e külön helyszínek, azt még nem tudjuk, de mind-mind a kalózokéi lesznek. Smile
    Fletcher
    Fletcher
    Admin


    Hozzászólások száma : 281
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Mar. 13.

    Sóhajok topicja Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Fletcher Szomb. Okt. 06, 2012 4:12 am

    Ginának címezve pedig: igen, kaphatsz barlangot, ha el nem felejtem, még ma megcsinálom. Smile
    Nakashima Kameko
    Nakashima Kameko


    Hozzászólások száma : 3
    Hírnév : 0
    Join date : 2012. Oct. 05.

    Sóhajok topicja Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Nakashima Kameko Vas. Okt. 07, 2012 10:37 am

    Helló! Itt megint én, csak azt szeretném meg kérdezni hogy Gyűjtő lehet csempész? Csak mert akkor úgy késziteném a karimat.
    Fletcher
    Fletcher
    Admin


    Hozzászólások száma : 281
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Mar. 13.

    Sóhajok topicja Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Fletcher Vas. Okt. 07, 2012 10:50 am

    Üdv ismét! Smile A faj nem befolyásolja a foglalkozást, maximum a morák nem mennek el úszómesternek földi strandra, de ennyi. Smile Viszont a Gyűjtők bonyolult faj, és én személy szerint csak tapasztalt játékosnak merem jó szívvel ajánlani. Szóval ha ez az első ilyen játékod, jól fontold meg a fajválasztást. Smile Persze ha nem új neked a szerepjátékok világa, akkor vedd úgy, hogy nem szóltam. Smile
    Inferno
    Inferno
    Tűz


    Hozzászólások száma : 252
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Sep. 25.

    Sóhajok topicja Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Inferno Pént. Okt. 12, 2012 2:29 am

    Hoy

    Szeretném megtudakolni, hogy van e módja annak hogy New London környékén az illetékes staff tag építsen nekünk egy olyan rom város részt amit nem építettek újjá, a pusztulás óta. Akár Old London néven, ami a városból vissza maradt(már ha nem arra épült a mostani)
    Egy tipikus elhagyatott szürke, háború sújtotta lakatlan terület. Hajléktalanok, régészek, bűnözők magányra vágyók kedvelt helye lehetne. Esetleg mint az egyiptomi lepusztult templomokba vezetnek ide is történelmi jellegű kirándulásokat.
    Szóval egy lakatlan romvárost keresztbe dőlt felhőkarcolók, feltört beton ilyesmi.
    Hotep Thii
    Hotep Thii


    Hozzászólások száma : 73
    Hírnév : 0
    Join date : 2012. Oct. 23.

    Sóhajok topicja Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Hotep Thii Kedd Okt. 23, 2012 12:03 pm

    Az a helyzet hogy az előtörimbe nem tudtam linkeket rakni, mert hogy ,, az új tagok 7 napig nem tehetnek linket postba" a rendszer szerint. Ezt szeretném megtenni mielőtt a karim elfogadásra kerül Embarassed
    Collector Kapitány
    Collector Kapitány


    Hozzászólások száma : 54
    Hírnév : 2
    Join date : 2012. Oct. 14.

    Sóhajok topicja Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Collector Kapitány Szer. Okt. 24, 2012 3:09 am

    Hotep Thii írta:Az a helyzet hogy az előtörimbe nem tudtam linkeket rakni, mert hogy ,, az új tagok 7 napig nem tehetnek linket postba" a rendszer szerint. Ezt szeretném megtenni mielőtt a karim elfogadásra kerül Embarassed

    Üdv a fedélzeten.
    Ezt meg lehet oldani úgy, amennyiben képről van szó. ( Gondolom arról)

    [spoiler][img] - link helye - [/img.][/spoiler.]


    A pontot azért raktam oda, hogy ne aktivizálódjon a kód. Egyébként így csinál egy szürke sávot amire ha rákattintasz megjeleníti a képet. Egy hétig remélem ez is megteszi. Smile
    Hotep Thii
    Hotep Thii


    Hozzászólások száma : 73
    Hírnév : 0
    Join date : 2012. Oct. 23.

    Sóhajok topicja Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Hotep Thii Szer. Okt. 24, 2012 3:55 am

    Igazából sok kicsi kép lenne, amit elég ronda így megoldani egyrészről. Mellesleg sokkal egyszerűbb lenne a későbbiekben is ha nem kéne félmegoldásokkal trükközni...
    Collector Kapitány
    Collector Kapitány


    Hozzászólások száma : 54
    Hírnév : 2
    Join date : 2012. Oct. 14.

    Sóhajok topicja Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Collector Kapitány Vas. Okt. 28, 2012 1:53 am

    Azt szeretném kérdezni, hogy az Űr-be majd kaphatok e egy "A Vezér" boardot, benne pedig kisebb topicocat, étkező, kapitányi kabin, híd, stb-vel? (Ezeknek a leírását én szívesen elkészítem ha azon múlik).
    Fletcher
    Fletcher
    Admin


    Hozzászólások száma : 281
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Mar. 13.

    Sóhajok topicja Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Fletcher Vas. Okt. 28, 2012 2:36 am

    Megvitattuk, és szerintünk ez nem annyira szükséges. Ott a Mimas, oda kérhetsz helyszíneket, végül is az a kalózok főhadiszállása. Smile
    Melissa Skater
    Melissa Skater


    Hozzászólások száma : 191
    Hírnév : 18
    Join date : 2012. Oct. 17.

    Sóhajok topicja Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Melissa Skater Pént. Nov. 09, 2012 2:40 am

    Én szeretnék az NJK-nak egy topicot, ahová meg lehet alkotni őket, vagy tegyem a saját karakteremhez? És az is kérdés, hogy mi legyen benne, hasonló legyen, mint X-en?
    Keitha Anemoi
    Keitha Anemoi
    Levegő


    Hozzászólások száma : 25
    Hírnév : 4
    Join date : 2012. Dec. 15.

    Sóhajok topicja Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Keitha Anemoi Csüt. Dec. 20, 2012 11:55 pm

    Üdv!

    Egy olyan jellegű kérésem lenne, hogy Londonba lehetne pár új topicot kérni? Mert ahogy most néztem, van pár népszerűbb, ahol szinte folyamatos a játék, néha párhuzamosan is, egy csomó meg alig használt... (pl. kórház 3 topiccal, rendőrkapitányság, akárhány kocsma...). Ami oké, mert az is kell, csak olyan spec. hely, hogy a legtöbb játékos szerintem nem sűrűn téved arra Very Happy
    Szóval... Lehetne pár plusz helyet kérni? Pl. Hyde Parc (ha van még olyan), vagy néhány park, vagy utca, tér, edzőterem, kiképzőközpont... ami semlegesebb hely.
    Meg, ami másik kérés lenne topic téren, hogy lehetne egy Feltárási terület-et, vagy Romterület, Romokat rakni valahová? Akár a múzeumhoz is, vagy a városon kívül is jó lenne (Infernoval gondolkoztunk egy közös játékon, de a városban nem igazán találtunk erre megfelelő helyet, azt a keveset meg ami megmaradt Londonból, azért csak nem kéne taccsra vágni, pláne ha már ilyen rejtőzködő faj vagyunk Very Happy).
    Meg szerintem a nagyobb városok közelébe a várostól távolabb eső, kissé lepusztultabb részeket is lehetne nyitni. Speciel Londonra gondoltam... De ha már van egy bolygó, akkor ne csak ez a két város legyen, mint ha ebből állna a világ, hanem az elpusztult részekből is lehetne mutatni valamit. Régi romterületek, elpusztult fakvak, felperzselt mezők, erdők, vulkán, sziklahasadék, elsivatagosodott rész, mocsár, vagy hasonlók.
    Üdv,
    Keitha
    Fletcher
    Fletcher
    Admin


    Hozzászólások száma : 281
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Mar. 13.

    Sóhajok topicja Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Fletcher Szomb. Dec. 22, 2012 3:08 am

    No akkor lássuk!

    Hyde Park, illetve a kért semleges területek teljesen megoldhatóak, kérek róluk leírást, és, hogy szerintetek hol helyezkednek el, és máris el lesznek készítve. Ami a romokat illeti... London az egyetlen földi város, amit teljesen újjáépítettek. A többi romos nagyvárosban is lehetnek felújított épületek, ne adj' isten, városrészek, de azok főleg romosak, London meg kicsit sem az. Ennélfogva bocsi, de nem lesz New London körül romos rész, sem romos városrész belül. Van egy szép, kiépített romvárosunk, pont erre a célra. Smile
    Ami a világ többi részét, egyéb nagyvárosokat, erdőket, mezőket, Óperenciás tengert illeti... Arra is fogunk csinálni egy külön topicot vagy fórumot, a "Világ többi része" címen, és oda mindenki azt képzel el majd magának, amit akar. Egyelőre új városokat és kiépített játéktereket nem tervezünk, a meglévőeket szeretnénk bővíteni.
    Keitha Anemoi
    Keitha Anemoi
    Levegő


    Hozzászólások száma : 25
    Hírnév : 4
    Join date : 2012. Dec. 15.

    Sóhajok topicja Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Keitha Anemoi Szomb. Dec. 22, 2012 3:27 am

    Köszi, akkor majd valamikor összeirkáljuk őket, bár ha tegnap annyit mondasz, hogy oké, akkor mára már kész lett volna és tényleg csak ctrl+c, ctrl+v... Razz
    Ami meg a romokat illeti, vagy én nem írtam le jól, vagy te értelmezted kicsit félre, azért is akartam egyeztetni még előtte... Nem romos nagyvárosra gondoltam, arra elég NY. Ha már múzeológus a karakterem, meg van más történész is, kimondottan egy ásatási/feltárási területre gondoltam, akár a múzeumhoz kötődően (pl. régi kelta falu a közelben, neadjisten kimondottan az ahol a karakterem élt, de ennyire nem akarok önzősködni). Ha Londont totál újjáépítették az oké, nem tudtam, akkor oda nem kell, de mint mondtam, nem is ilyen romra gondoltam.
    Mondjuk az oké, hogy ott van NY romváros célra, végülis szinte mindenki Londonban él, röpke 6-7 óra alatt már ott lehet lenni Very Happy (ha csak én bonyolítom túl a dolgot és rajtam kívül a kutya se foglalkozik ilyenekkel, akkor csak szólj aztán én is lazábban veszem az ilyen dolgokat:D )Repülővel, bár nem tudom repülőterek mennyire vannak, vagy a mostani világban hogy alakult a közlekedés, stb, ha arról van valami konkrét elképzelés, akkor azt megosztjátok? Mik vannak, meg kb. milyen gyorsasággal, mennyi idő az út, vagy hasonló...
    A világ többi részét meg kíváncsian várom ^^

    Ajánlott tartalom


    Sóhajok topicja Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Május 18, 2024 2:33 pm