Darkheart

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Legutóbbi témák

» Általános csevejde
3-as szoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 20, 2020 3:33 am by Amets

» Dühöngő
3-as szoba - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Vezetőségszidó
3-as szoba - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Társoldalak, baráti oldalak
3-as szoba - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:41 am by Kabuto

» Ösvények
3-as szoba - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 24, 2014 4:48 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Hunter Street
3-as szoba - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 2:37 am by Jack Carthy

» Irodák
3-as szoba - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 8:59 pm by Joshua Palmer

» Sikátorok
3-as szoba - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:28 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Mólók
3-as szoba - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 1:19 am by Luke Darrow

Ki van itt?

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs


[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (36 fő) Szomb. Szept. 17, 2022 11:31 pm-kor volt itt.

Top posting users this week

No user

5 posters

    3-as szoba

    Sarah Rose Wallington
    Sarah Rose Wallington


    Hozzászólások száma : 62
    Hírnév : 2
    Join date : 2012. Dec. 14.
    Tartózkodási hely : Mars

    3-as szoba - Page 2 Empty Re: 3-as szoba

    Témanyitás  Sarah Rose Wallington Vas. Márc. 10, 2013 7:24 am

    *Ahogy a hívogattam a semmiből egyszer csak semmivé foszlott és a föld felé hullott. Én meg csak pislogva néztem, hogy most mi történt, hisz nem zavart meg senki, hogy eleresszem, vagy épp ne figyeljek rá és elrontsam. Mire ezt végig pörgettem már Dario volt előttem és csak meglepetten pislogtam rá. *
    - Tudom… * Csak ennyire telt elsőre és a balkezem felé nyújtottam, hogy észrevegye a heget, amit régebben szereztem. Bár pontosan Én sem tudtam, hogy hogyan történt csak az érzésre emlékeztem.*
    - De nem bánt… megvéd. Olyan mintha… * Szemeim lesütve kerestem a megfelelő szót, mit sem törődve azzal, hogy a másik kezem közben a pólóm gyürködi idegesen.*
    - … mintha azt akarná, hogy takarózzak be vele, hogy vonjam magam köré. De ilyen kicsit nem lehet, a nagyobbtól meg fáj a fejem. * Magyaráztam meg, hogy miért is csináltam. Hisz nem vagyok rossz. Tudom, hogy mit szabad és mit nem.*
    - Tudom, hogy nem szabad… De hív, vonz, és nem tudom megállni és most sem tudom mi történ, ami megtörte. *Szégyelltem el magam, hisz ennél jobban nem tudtam elmondani, hogy miért.*

      Similar topics

      -

      Pontos idő: Szer. Május 15, 2024 2:05 am