Darkheart

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Legutóbbi témák

» Általános csevejde
Nova S. Mortimer- Phoenix I_icon_minitimeKedd Okt. 20, 2020 3:33 am by Amets

» Dühöngő
Nova S. Mortimer- Phoenix I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Vezetőségszidó
Nova S. Mortimer- Phoenix I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Társoldalak, baráti oldalak
Nova S. Mortimer- Phoenix I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:41 am by Kabuto

» Ösvények
Nova S. Mortimer- Phoenix I_icon_minitimePént. Jan. 24, 2014 4:48 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Hunter Street
Nova S. Mortimer- Phoenix I_icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 2:37 am by Jack Carthy

» Irodák
Nova S. Mortimer- Phoenix I_icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 8:59 pm by Joshua Palmer

» Sikátorok
Nova S. Mortimer- Phoenix I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:28 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Mólók
Nova S. Mortimer- Phoenix I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 1:19 am by Luke Darrow

Ki van itt?

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs


[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (36 fő) Szomb. Szept. 17, 2022 11:31 pm-kor volt itt.

Top posting users this week

No user

    Nova S. Mortimer- Phoenix

    Nova Mortimer / Phoenix
    Nova Mortimer / Phoenix


    Hozzászólások száma : 1
    Hírnév : 0
    Join date : 2012. Dec. 23.

    Nova S. Mortimer- Phoenix Empty Nova S. Mortimer- Phoenix

    Témanyitás  Nova Mortimer / Phoenix Vas. Dec. 23, 2012 10:54 am

    Név: Jelenlegi személye Nova Skyfall Mortimer
    Eredeti ismert neve: Phoenix

    Születési idő: Az ember földön való megjelenése előtt nem sokkal
    Ez a test: 2980. január 1.- 20 éves

    Faj: Leviatán - Tűz

    Rang: Nincs

    Képességek:
    - Tűz irányítása minden formában
    - Gyógyítás
    - Harci alak: egy hatalmas tűzmadár

    Amikor használatba veszi a tűz képességét, akkor kék szemei vörösben izzanak fel, és haja is narancsos vörösbe vált át, hasonlóan a láng nyalábok színéhez.

    Család: nem ismert

    Foglalkozás: Kereskedő / Űr kufár(többnyire illegális dolgokkal)

    Ingóságok: Egy saját Fényvadász űrhajó, egy kézi fegyver, egy helyzetmeghatározó és egy svájci bicska, állandó lakhellyel nem rendelkezik


    Egészségi állapot: Egészséges

    Kinézet: Az átlagtól kicsivel alacsonyabb termet, hosszú,derékig érő vörös hajzuhatag, mely hol egyenes, hol göndör, mindezt világoskék szemek teszik tökéletessé. Sportos de nőies alkattal bír. A bal lapockájára egy nonfiguratív madár minta van tetoválva. Öltözete kényelmes darabokból áll, és gyakran hangulattól függ, hogy mit visel. Az ékszereket nem szereti. Viszont a vanília édes illatát imádja, parfümöt is használ, így a közelében gyakran érezni ezt az illatfelhőt.

    Személyiség: Hihetetlenül leleményes, és szeret sokat beszélni. Tulajdonképpen csereüzletben utazik, ahol elengedhetetlen ez a képessége, hogy szó szerint lyukat beszél beléd, de legalábbis még azt is elhiszed neki, hogy a tej nem fehér hanem fekete.Intenzív személyiség, megeshet, hogy talán néha már kicsit sok is. Kíváncsi természetű, és igen igen szereti olyasmibe ütni az orrát, ami nem az ő dolga. Igazi kis űr kufár, hazudni is olyan szinten képes, hogy csak úgy folynak a szavak a szájából.

    Szexualitás: Heteroszexuális

    Előtörténet:

    Sokan rendelkeznek emlékekkel a gyerekkorukról, a családjukról, szép emlékekre, és rosszakra, arcokra, nevekre, fontos eseményekre...nos, nekem nincs túl sok. Jogosan kérdezheted, hogy ez hogyan lehetséges, a válaszom erre az lenne: halvány lila gőzöm sincs. Élem az életem, de gyakran érzem azt, hogy ez nem a sajátom, hanem valaki más. Egyszerre vagyok önmagam és valaki más. Tudom, tudom, hogy ez furcsán hangzik, de hidd el, nem vagyok őrült, se skizofrén. Egyszerűen működik bennem valamiféle hatodik érzék, és ha ez nem lenne elég, gyakran van deja vu érzésem, és néha igazán különös, de mégis valósághű álmaim vannak, amik nem feltétlenül rózsaszín felhőkről és repkedő unikornisokról szól....Felettébb érdekes, ugye?

    A Phoniex egy olyan tűzmadár, mely hamvaiból is képes újjáéledni. Leviatán formámban valamikor az ember teremtése előtt születtem meg, a pontos körülmények nem ismertek. A tűz a négy elemek közül az, amelyről igen változóak a vélemények, ha fázol, meleget ad, vagy ételt készíthetsz a segítségével, de elég egy szikra, hogy a láng feléledjen, és akár halált hozó vég akartként söpör végig mindenen,egyetlen aprócska életet sem hagyva maga után. Tökéletes elem, bár rendkívül szeszélyes. Az első emberek megjelenésekor kerültem a földre,az elsők között is én voltam az első...nő nemű lény. Igen, az egyik korábban ismert nevem Éva...gondolom ez így már mond valamit. Akkoriban már volt olyan leviatán, aki a Földön volt, ám mégsem tudtunk egymásról semmit. Erőm akkor még szunnyadt.
    Az emberi test gyenge, sérülékeny, mely megöregszik végül meghal.Viszont a leviatán nem hal meg a testtel, amibe költözött, hanem tovább áll. Nem tudom, hogy milyen okból kifolyólag, de a szellemem, a lelkem, mindig híres, megbecsült vagy az emberi történelemben ismert nagy nőkbe szállt. Ott volt a nagy egyiptomi birodalom, Cleopátra neve minden bizonnyal ismerősen csenghet. Fondorlatos és számító voltam mindig, és mindig kortól, évszázadtól függetlenül megtaláltam a módját, hogy miként lehet a legnagyobb hímeket is kifacsarni. Madame De Pompadour, igen még nagy királyokat is az orruknál fogva tudtam vezetni, XV. Lajos sem volt csak egy egyszerű férfi, de általa Franciaország bel- és külpolitikájába volt beleszólásom, még ha nem is voltam több mint egy szerető. Marie Curie, gondolom ez is ismerősen cseng, női tudósként bevonulni a történelemkönyvekbe. Adni kellett a világnak olyasmit, amivel korábban még nem rendelkeztek. Addigra már a tűz mint elem is megmutatkozott, ennek köszönhetően sikerült jó pár kísérlet úgy ahogy. Ennek segítségével sikerült felfedeznünk a polóniumot és a rádiumot.
    Vagy az 1900-as években Eva Perónként ismertek. Igen, ugyancsak egy neves államfő feleségeként. Ezek bizonyítják, hogy a sikeres férfiak mögött mindig egy okos nő állt, mint jelen esetben én is.
    Az idők, a korszakok változtak, az emberek pedig fejlődtek, háborúkat éltünk meg, életet és halált. Létezésünknek talán pont ez a legszebb és legszerencsétlenebb része, hogy bár a test, amiben éltünk meghal, de lényük továbbszáll egy másik testbe. Az az egyetlen gond, hogy az emlékeink viszont nagyon lassan térnek vissza, ha egyáltalán visszatérnek valaha. Létezünk, tudjuk, hogy nem vagyunk emberek, de a többi fajhoz se lehet hasonlítani bennünket.Áldás és átok egyszerre...

    Nem tudom milyen pokoli irónia folytán keveredtem ebbe a törékenynek tűnő testbe. A világ megváltozott, szinte teljesen kifordult. Értem én, hogy az éli túl, aki alkalmazkodik, de épp egy cserfes, szeszélyes lányka, aki épp csak tapossa a 20. életévét, mindemellett pitiáner üzletelésből tartja fent magát. Nem is értem. De talán nem is kell. Árvaházi gyerekként nőttem fel, mondhatom, hogy az utca nevelt, már amennyire emlékszem ezekre a dolgokra. A tűz gyakran volt segítség a számomra, bár arra nem feltétlenül vagyok büszke, hogy a Marson egy teljes épületkomplexumot porig égettem. Menekülnöm kellett, de valahogy nem tudtam uralkodni magamon, és a dolgok irányítása kicsúszott a kezemből. Nem véletlenül nem fitogtatom ezt a képességet, hiszen bár használom, de mindig van egy pont, amin ha átesek, akkor teljességgel kiszámíthatatlanná válok, amikor nem tudok kontrollt tartani, és akkor csak a jó isten tudja mi történik. Éppen ezért mindig óvatos vagyok, ha tehetem. Egyszerű emberként élek, és ezt a képet is mutatom magamról, hogy véletlenül se derüljön ki, hogy én valamilyen felsőbb okból kifolyólag más vagyok, valami sokkal lényegibb, valami sokkal földöntúlibb. Van egy saját hajóm, amivel ingázok a bolygók között. Igyekszem mindig mozgásban maradni, és bármivel tudok szolgálni, amit valaki keres. Kedvelem a ritkaságokat, mivel azokért borsosabb árat is el tudok kérni. Nem mindig egyszerű menet, mire beszerzek valamit, de megéri.Az én meglátásom szerint.A lényeg, hogy légy gyors, nagyon meggyőző, és ne bukj le, valamint éld túl. Amíg ezeket a szabályokat betartom, addig gond egy szál se...

      Similar topics

      -

      Pontos idő: Kedd Május 14, 2024 6:10 am