Darkheart

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Legutóbbi témák

» Általános csevejde
Victoria Madsen I_icon_minitimeKedd Okt. 20, 2020 3:33 am by Amets

» Dühöngő
Victoria Madsen I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Vezetőségszidó
Victoria Madsen I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Társoldalak, baráti oldalak
Victoria Madsen I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:41 am by Kabuto

» Ösvények
Victoria Madsen I_icon_minitimePént. Jan. 24, 2014 4:48 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Hunter Street
Victoria Madsen I_icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 2:37 am by Jack Carthy

» Irodák
Victoria Madsen I_icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 8:59 pm by Joshua Palmer

» Sikátorok
Victoria Madsen I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:28 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Mólók
Victoria Madsen I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 1:19 am by Luke Darrow

Ki van itt?

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs


[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (36 fő) Szomb. Szept. 17, 2022 11:31 pm-kor volt itt.

Top posting users this week

No user

2 posters

    Victoria Madsen

    Victoria Madsen
    Victoria Madsen


    Hozzászólások száma : 37
    Hírnév : 3
    Join date : 2012. Dec. 17.

    Victoria Madsen Empty Victoria Madsen

    Témanyitás  Victoria Madsen Csüt. Dec. 20, 2012 10:25 am

    Név: Victoria Madsen

    Születési idő: 2950.05.05 (52 éves)

    Faj: Telepata

    Rang: -
    Képességek: Egyfajta gondolatátvitellel képes vonzalmat, és rajongást ébreszteni másokban kortól és nemtől függetlenül önmaga iránt, illetve sok koncentrációval akár két másik lény között is, ám mivel ez sokkalta nehezebb, itt már az alany számára jóval könynebb ellenállni, s nem is tesz semmi oylat, amit legalább titokban ne szeretne.
    Hogy mit jelent mindegy a gyakorlatban? Természetesen nem azt, hogy bárkit képes magára ugrasztani azonnal, bár ha megvan a kellő természetes vonzalom, ez sem lehetetlen, ám egy átlagos, nem kiéhezett gondolkodó lényből pár percnyi koncentrálással legfeljebb rokonszenvet tud kiváltani személye felé, s még negyed óra munkával is csak rajongássá tudja ezt fejleszteni, ha nem szeretné, hogy az alany pár perc után rájöjjöna trökkre, és onnantól kezdve épp az ellenkezőjét érezze iránta, mint szerette volna. Az ilyesfajta felismeréssel járó csalódotság és düh gyakran vezet agresszióhoz az alanyoknál, ezért nem meri megkockáztatni soha többé.
    Azonban ha türelmesen manipulálja áldozatát, néhány óra alatt akár a szerelem illúzióját is keltheti benne, amit fenn is tarthat akár korlátlanul is, az áldozattól függően. Ezena szinte már érvényes az, amit korábban említettem, vagyis senki sem fog belépistulni, aki olyan helyzeti előnnyel rendelkezik, hogy már elvesztette az eszét valaki más kedvéért, az ilyen szerencsések legfeljebb csak rajonghatnak érte.

    Család: -

    Foglalkozás: Kém

    Ingóságok:

    -250.000 $ készpénzben vész esetére.
    -Egy nem kimondottan fényűző, de azért ízlésesen berendezett lakás a földön.

    Egészségi állapot: Victoria még a 31. század minden orvosi vívményának segítsége ellenére sem eshet teherbe, köszönhetően egy fiatalkori incidensnek, melyről soha sem beszél. Ezt leszámítva épp olyan egésszéges, mint bármely más korabeli hölgy a Földön.

    Kinézet: Hosszú vállig érő haját szinte mindig kibontva hordja, gyönyörű, egykor hibátlan arcát pedig lassan kikezdeni kezdik az évek, de hála a jövő kozmetikai szereinek még bőven kívánatos nőnek számít. Mivel asszony létére kimondottan magasnak(183cm) született, ezért nagy fájdalmára kénytelen lemondani a tűsarkú cipőkről, de még az emelt sarkú bőrcsizmáról is, melynek ezért csak a normál talpú változatát viseli, hogy legalább a nagyra nőtt férfiak ne tartsák óriásnak.
    Ami a ruházata többi részét illeti, imád kiöltözni, s ha tehetné minden nap úgy szépítené ki amgát, akár egy hercegnő, vagy inkább királynő a korára való tekitnettel, ám mivel az estélyi ruha sűrű szívfájdalmára nem illik minden alkalomhoz, ezért a kétköznapi életben egy meglepően kényelmes bőrnadrágot, és kabátot visel, ami 30 évnyi kitartó fittnesznek köszönhetően még most is jól áll neki.

    Személyiség: Vickoria elképesztően hiú nőszemély, olyan szinten, hogy ősellenségének tekint mindenkit, aki nem tiszteli emg legalább egy őszinte bókkal, ha meglátja őt. Természetesen minden bók, amif elé irányul őszinte a véleménye szerint, ezért eleinte igazán nem nehéz a kedvére tenni.
    Ezt leszámítva elképesztően kíváncsi, s ha valahol titkot szimatol, hajlandó megtenni bármit azért, hogy annak ő is tudója legyen.
    Egy bizonyos határig közvetlen, ám a múltban történt rossz tapasztalatai miatt elképzelhetetlennek tartja, hogy párkapcsolatba kezdjen bárkivel, vagy akár csak annyira megbízzon benne, hogy hátat fordítson neki.

    Szexualitás: Biszexuális.

    Előtörténet: Az első dolog, amit a Chrysalids-nál megtapasztal az ember, az újjászületés. Ez egy nagyon kegyes megfogalmazása annak, hogy aki úgy dönt, csatlakozik a telepaták kémeinek sorába, az először elfelejt mindent a korábbi életéből, s az ügynökség által kreált új sors vizein kénytelen evezni, amíg a halál el nem választ. A csoportom felével ez már a kiképzés alatt megesett, pedig maga a program egyáltalán nem olyan kemény.

    Nem sokat tudok arról, hogy miként folyt életem első 22 éve. Ha akartam volna, minden bizonnyal ki tudom deríteni, hisz ha valamihez értek, az az, hogy jó mélyen elmerülve a mocsokból hozzam fel mások rég elfeledett titkait, s ha akarom megtehettem volna ezt a sajátjaimmal is, de a napló, amit magamra hagytam kifejezetten megkért rá, hogy ne tegyem. A családom, a barátaim, egyáltalán mindenki akit szerettem abban az életben meghalt, ebben biztos vagyok, még az emlékek nélkül is. A naplóm külön kéri, hogy ezt pláne ne bolygassam, csak törődjek bele, hogy bárkik is voltak ők, jobban járok, ha nem emlékszem rájuk. Cserébe múltbéli énem bevallja nekem, hogy a keresztnevem Elisabeth volt, mikor megszülettem, de mindig is terveztem, hogy megváltoztatom, a földön nőttem fel, és nagyon boldog gyermekkorom volt, ráadásul férjhez is mentem. A belém táplált emlékek is valami ilyesmiről árulkodnak, a házasságot kivéve, azt kegyesen kihagyták.

    Ami a 22. életévem után történt, az már olyasmi, amire emlékszem ugyan, csak épp beszélni nem szabad róla. Az emlékek beültetése után egy olyan helyre küldtek engem, és 20 sorstársamat, amiről azóta sincs fogalmam merre lehet, és biztos vagyok benne, sosem tudom meg. Mások az egyetemen életre szóló barátságokat kötnek, én azonban, ha jól tudom nem büszkélkedhetek senkivel, aki még mindig életben van abból a bandából. Állítólag béke van, ezért egy kém számára lebukni kétszeres halált jelent. Ha az ellenség nem végez veled, majd megteszik otthon. Sok társammal ellentétben velem ez nem fordult elő, bár akadt néhány elég necces ügyem, végül mindig sikerült rávennem valaki mást, hogy helyettem végezze el a piszkos munkát, és amikor az ellenség még csak a füstölgő romokat takarította, én már az otthonom kényelmében élveztem a friss bor zamatát.
    Gondolom megértitek, hogy nem írhatom le, milyen feladatokat bíztak rám, legyen elég annyi, hogy többször is találkoztam Jason Light-al is személyesen, és ha megtudnátok, hogy a szervezet aminek dolgozom létezik, ti lennétek a következő név a listámon, ha szerencsétek van. Említettem, hogy volt pár necces ügyem, a legutóbbi alatt golyót kaptam, ezért életemben először fél éves kényszerpihenőre kárhoztattak, és most is ennek lejártát várom otthonomban, egyre csak reménykedve, hogy végre kiszabadulhatok a négy fal közül.
    Fletcher
    Fletcher
    Admin


    Hozzászólások száma : 281
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Mar. 13.

    Victoria Madsen Empty Re: Victoria Madsen

    Témanyitás  Fletcher Szomb. Dec. 22, 2012 4:40 am

    Elfogadlak, jó játékot. Smile

      Pontos idő: Kedd Május 14, 2024 10:40 am