Darkheart

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Legutóbbi témák

» Általános csevejde
Nicholas ,,Doctor" McNeal I_icon_minitimeKedd Okt. 20, 2020 3:33 am by Amets

» Dühöngő
Nicholas ,,Doctor" McNeal I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Vezetőségszidó
Nicholas ,,Doctor" McNeal I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Társoldalak, baráti oldalak
Nicholas ,,Doctor" McNeal I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:41 am by Kabuto

» Ösvények
Nicholas ,,Doctor" McNeal I_icon_minitimePént. Jan. 24, 2014 4:48 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Hunter Street
Nicholas ,,Doctor" McNeal I_icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 2:37 am by Jack Carthy

» Irodák
Nicholas ,,Doctor" McNeal I_icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 8:59 pm by Joshua Palmer

» Sikátorok
Nicholas ,,Doctor" McNeal I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:28 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Mólók
Nicholas ,,Doctor" McNeal I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 1:19 am by Luke Darrow

Ki van itt?

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (36 fő) Szomb. Szept. 17, 2022 11:31 pm-kor volt itt.

Top posting users this week

No user

2 posters

    Nicholas ,,Doctor" McNeal

    Nicholas ,,Doctor
    Nicholas ,,Doctor" McNeal


    Hozzászólások száma : 260
    Hírnév : 13
    Join date : 2012. Dec. 13.

    Nicholas ,,Doctor" McNeal Empty Nicholas ,,Doctor" McNeal

    Témanyitás  Nicholas ,,Doctor" McNeal Pént. Dec. 14, 2012 11:08 pm

    Betöltés….
    Üdvözöljük a World Biological Reasarch Company (WBRC) adatbázisában! Kérjük, válassza ki a kívánt osztályt.
    --> Tactical Implants Department (TID)
    Hiba: az adatok megtekintéséhez engedély szükséges, kérjük, adja meg felhasználónevét és jelszavát!
    - Felhasználónév: ADMA2927
    - Jelszó: ********
    Kérem várjon…
    Belépés elfogadva, üdvözöljük, Dr. Adam Madonsky!
    --> Keresés: Dark Heart Project
    Keresés….
    Találatok: 1 db
    --> Megtekintés

    Kérem várjon…

    Leírás: Intézményünk célja, hogy végére járjunk a manapság oly népszerű Dark Heart legendának. Mint tudományos cég, természetesen tudjuk, hogy mi a különbség a legendák és a valóság között, ám a tudomány előrehaladását mindig is a vizsgálódás jelentette. Éppen ezért megbízást a Tactical Impants Department (TID) kapta meg, melyért Dr. Adam Madonsky felelős. Céljuk egy olyan kiborg létrehozása volt, mely a megfelelő kiképzés mellett megtalálhatja, vagy éppen cáfolhatja a legenda tárgyát. Dr. Madonsky elvetette egy android létrehozásának lehetőségét, mivel szerinte egy gép nem járhat sikerrel, ehhez szerves életformára van szükség. A megfelelő alanyt hamar meg is találták a célra és már előrehaladott stádiumban voltak, amikor egy szerencsétlen eset folyamán az alany elszabadult. Eme eset miatt a project jelenleg áll, újratárgyalás végett.

    --> Bővebben
    --> Az alany személyes aktája

    Kérem várjon

    Név: Dave Strauss
    Hívónév: Doctor
    Faj: ember
    Született: Edinborough Country, 2975.05.07. (27 év)
    Családi állapot: egyedülálló
    Szexualitás: Hetero
    Foglalkozás: ranger (felderítő)
    Alakulat: Special Area Recon and Secure Team (SARST)
    Rang: hadnagy
    Tartózkodási helye: ismeretlen (valószínűsíthetően New London és környéke)
    Fizikai leírás: 175 centiméter magas, erős testalkatú férfi. A haja világosbarna színű, de a beavatkozás miatt leborotváltuk. A szemei szürke színűek, szintén a beavatkozásnak köszönhető az elváltozás az eredeti kékről. Fizikai állapota kitűnő, megfelel a katonaság elvárásainak. A testén több forradás található, jelei a korábbi bevetéseknek. Vele született, visszatérő betegségről nincs tudomásunk.
    Mentális leírás: szolgálatra alkalmas, nem labilis. Lélekjelenléte erős. Fóbiáról, beteges félelmekről nincs tudomás.

    Az alany leírása: Dave Strauss 2975.05.07-én született, az egykori Egyesült Királyság északi részén levő Edinborough Countryban (a valamikor Edinborough maradványa és annak újjáépített részei). Családi háttere mellékes, egyszerű közösségből származik, minden ismeretesebb rokon nélkül. 2990-től a New London-i Katonai Akadémia tanulója volt, kiképzői elégedetten nyilatkoztak róla. Kiemelik pusztakezes harcban való jártasságait, melyet korábbi harcművészeti tudományra vezetnek vissza. A fegyveres harcban már nem ilyen kiemelkedő, de eredményes. Megemlítik viszont mentális képzettségeit, rengeteg adat megjegyzésére és felidézésére alkalmas. Később ez miatt kapta társaitól a ,,Doctor” hívónevet. Tanulmányai előrehaladtával a gyalogsághoz került, ott is a rangerek egyik speciális egységéhez kapott ajánlást.

    Képességei sokat javultak a kiképzés során, melyet őrmesterként végzett el. 2995-től a 17. ranger ezred speciális 25. századához, az Anton Price vezette Special Area Recon and Secure Team (SARST) kötelékébe helyezték át, ott is a 7. osztagba. Ezen alakulat a Gyűjtőkkel vívott háború során feledésbe merült területek, létesítmények felkutatásáért és biztosításáért felelős, illetve a környéken tapasztalt kalóz és csempésztevékenységek felszámolásáért. 2995-2999 között Strauss több akcióban részt vett. A legfontosabbak:
    - Dél-Afrikai hadművelet: információk szerint az ősöreg kontinens déli területein titkos raktárakat hoztak létre a Háború előtt. A 7. és 8. osztag kapta az ügy felgöngyíltését. A keresett raktárakat az osztagok megtalálták, de akkorra már rég kifosztva, üresen álltak
    - Berlini bevetés: a német főváros romjai mélyén egy nemrég talált információcsomag szerint valamikor épült egy atombunker. A 7. osztag behatolt és kalóztevékenység nyomaira bukkant. A csoport tagjait kivégezték, a talált felszereléseket továbbították a központnak.
    - Ausztrál megmozdulás: a hírszerzés szerint egy csempészcsapat az egykori ausztrál fegyveres erők titkos készleteit tárta fel és készült értékesíteni. A 7., 8., és 12., osztag ütött rajta a csoporton. A csempészek a vártnál nagyobb ellenállást tanúsítottak, az ütközetben megsemmisült a teljes 12. osztag és a 8. egyharmada, a 7. két embert veszített. A harcokban való eredményeiért Strausst Price hadnagynak terjesztette fel, kérelmét elfogadták.
    - Szibériai bevetés: az egykori orosz atomsilók jelentős részét ekkorra már feltárták és biztosították, azonban néhány eldugott létesítményt máig nem találtak meg. Az 1. és 7. osztag éppen az egyik ilyen létesítményt derítette fel, amikor elfogta őket az ott berendezkedett kalózbanda. A katonák legtöbbjét halálra kínozták, mire az erősítés megérkezett. Akkorra a 24 emberből csak 4 maradt életben, Strauss hadnagy köztük volt. A két osztagot ideiglenesen feloszlatták és újraszervezték.
    Ezek voltak Strauss főbb küldetései, mindezek mellett még több tucatnyi feladat elvégzése tartozik hozzá. Többször kitüntették, javasolták a 7. osztag parancsnoki posztjára is. Ezt ő maga utasította el. A katonai múltja volt az, mely miatt a TID felfigyelt rá. Úgy ítélték meg, hogy egy hasonló képzettségű katona megfelelhet a Dark Heart Project feltételeinek. A hivatalos álláspont szerint megkeresésükre Strauss önként vállalkozott a kísérletre.

    --> Feljegyzések a kísérletről

    Kérem várjon…

    Dr. Adam Madonsky feljegyzései a Dark Heart Project alakulásáról.

    2997.06.14.: Végre megkaptuk a támogatást a Project megkezdéséhez, így hivatalosan is felállíthattam a Delta Kutatóegységet. Tagjai: Dr. Ullyses Gram, Dr. Rachel Tinsi, Dr. Ogren Aramow, Dr. Kim Tzu, Dr. Grant Illoni, illetve jómagam, Dr. Adam Madonsky. Mi hatan leszünk azok, kik végre kideríthetik az igazságot ezzel az ostoba legendával kapcsolatban. Őszintén szólva, én nem nagyon hiszek benne, de hatalmas hírnevet szerezhetnék, ha ténylegesen bizonyítani tudnám a létezését. Végső soron, nem veszíthetek sokat. Még ha magát a hajót nem is találjuk meg, az általunk létrehozni vágyott, új kiborg orvosolni fogja a Projectbe vetett energiát.



    2999.03.26.: Végre! Két évvel a megkezdés után elkészítettük a LENS-t. A kezdeti teszteléseken sorra jó eredményt ért el, van okunk a bizakodásra. Voltaképpen a LENS egy több implantot egyesítő rendszer. Maga a központi egység az agyban fog elhelyezkedni, melynek több foglalata lesz, így utólag lehet majd bővíteni. A terveink szerint a paciens egész testében implantokat fogunk elhelyezni, növelve a teljesítő képességét. Jaj, még belegondolni is gyönyör. Ezzel a kis herkentyűvel komputereket tud feltörni majd, az erejét a többszörösére tudja növelni, élesíteni tudja a látását… csodálatos! Igaz, ez nagyon jól néz ki a tervezőasztalon meg megépítve a laborban. Most már kell valaki, akin letesztelhetjük.



    2999.07.07.: Mit ne mondjak, nem bíztuk a véletlenre. Rengeteg embert meghallgattunk, mire állítólag Dr. Tinsi talált egy megfelelőt. Dave Straussnak hívják és a SARST egyik hadnagya. Ismerem azt a különítményt, elég kemény tagokból áll. Ma behívtuk újabb elbeszélgetésre Strausst, én is jelen voltam. Megfelelőnek tűnik, de valami nem tetszik benne. Van valami a tekintetében, ami nem hagy nyugodni. Mindenesetre holnap még megbeszéljük, hogy alkalmazzuk-e.

    2999.07.08.: A mai zártkörű megbeszélésen Strausst jelöltük meg tesztalanyként, bekérettük holnapra.

    2999.07.09.: Strauss aláírta az együttműködési szerződést. Természetesen ő még nem tudja, hogy mi vár rá. Eredetileg fegyvertesztre szerződött… ami igaz is, hiszen belőle fogunk fegyvert csinálni.

    2999.08.01.: Megkezdődött a project. Strausst az érkezése után egyből elkábítottuk. Sokkal jobb lesz neki így, elég, ha csak a tesztek idejére ébresztjük fel. Addigra kimossuk az agyát, szóval nem lesz gond az együttműködéssel. Holnap megkezdődik a műtét. A hivatalos aktákban halottnak nyilvánítottuk egy titkos bevetés folyamán. Részben ez igaz is, elvégre a régi élete véget ért. Ő most már nem Dave Strauss. Ő a Nova-1-es.



    2999.08.03.: Dr. Tinsi a Project leállítását követelte, mivel szerinte túlságosan embertelenül jártunk el a Nova-1-essel. Késő bánat, ő is tudta, hogy mivel fog járni ez az egész. Mindenesetre eltávolítattam a Delta Kutatócsoportból. Egy idegesítő tényezővel kevesebb.



    2999.08.17.: A műtét befejeződött, jelenleg a programozás zajlik. A műtét során eltávolítottuk a fejtetőt és a koponya szükséges részét, hogy hozzáférhessünk az agyhoz. Szerencsére azt nem kellett kivennünk, de így hosszadalmasabb volt a munkálat. Beépítettük az agyba a központi berendezést és a feltörőprogram chipjét, így azt elkezdtük telepíteni. Ezt követően a berendezés többi részét is installáltuk. A jobb karját bedrótoztuk, úgy, hogy a természetes képződményeket ne zavarja az életfeladatokban. A feltörő implant működési elve forradalmi. A használónak nem kell bekötnie magát a gépbe, elég megérintenie, így pedig a szerkezet által keltette sugárzásokra kapcsolódik rá, majdhogynem egyé válva a rendszerrel. Ilyen tudás birtokában nem jelenthet gondot neki feltörni a számítógépeket. Vadonat új technológia, most teszteljük először majd élesben. Az alany fejét ezután újra lezártuk, nehogy maradandó sérüléseket szenvedjen a nyitottságtól.

    2999.08.18.: Piros betűs nap! A megfelelő előkészítés mellett felébresztettük a Nova-1-est és lezajlottak a tesztek. Pont úgy működik az implant, ahogy vártuk, gyerekjáték volt számára feltörni a rendszereket. Jaj, olyan boldog vagyok, ezt meg kell ünnepelnünk! A tesztek során a Nova-1-es nagyon együttműködő volt, nem tapasztaltunk ellenségeskedést a történtek ellenére sem. A biztonság kedvéért megint elkábítottuk. Holnap még végzünk néhány kísérletet, amolyan utólagos jelleggel.

    2999.08.19.: Amennyire jó volt a tegnapi nap, a mai olyan gyászos. Az éjszaka folyamán a Nova-1-esnek sikerült elmenekülnie a kutatólaborból. Mint a vizsgálatok megállapították, valaki betört a központi számítógépbe és felébresztette őt a mesterséges altatásból. Először Tinsire gyanakodtam, de az ő jogállását az ügyben megszüntettük. Csak később tudtuk meg, hogy igazából Nova-1 nem volt altatásban. A jelek szerint a tesztek alatt valahogy behatolt a központi számítógépbe és azt a hamis állapotjelzőt futtatta, mely szerint nincs magánál. Valójában mindvégig magánál volt és a kutatórészleg adatait tanulmányozta, míg az alkalomra várt. Ez pedig el is jött számára. Menekülése során több alkalmazottat megölt, a legtöbbet legalább is súlyosan megsebesítette. A Hírszerzés már ráállt az ügyre, körözött személyként tartjuk nyílván. Megpróbáltuk az implantba ültetett adóvevőn át megtalálni, de az a nyavalyás túl jól kezeli a szerkezetet és kiiktatta. Szóval így állnak a dolgok… engem pedig bekérettek holnapra a Vezetőséghez. Szép kis fejmosásnak nézek elébe.


    Kicsit talán egoistának tűnhetek, hogy a saját adataimat olvasom vissza, de ha már egyszer ilyen lehetőségem van, élek az információszerzéssel. Sikerült megszereznem a TID egyik számítógépét nemrég, szóval most van mit átnéznem. Kicsit fintorogtam rajta, amikor az állapotomat ecsetelték. Igen, egykor valóban ilyen voltam, de mostanra változott a képlet. Igen, az tény, hogy ilyen színű hajam volt, de amikor újra kinőtt, jópár ősz hajszál megjelent. A jelek szerint a testem nem viselte valami jól a beavatkozást… ami azt illeti, a műtétet és az azt követő megpróbáltatásokat követően külsőre majd tíz évet öregedtem. Igaz, alapvetően a harctéri szolgálat az olyan, hogy beráncosítja az embert… de nem ennyire!

    A mentális állapotom meg… nos… talán van egy kis tudathasadásom. Alapvetően normális vagyok, de tényleg. Szeretek viccelődni, elvegyülni az emberek között, mint minden átlagos élőlény. Ám van egy pont, amikor minden megváltozik. Ilyenkor előjön belőlem a gyilkos és rám se lehet ismerni. Hideggé válok, aki szemrebbenés nélkül gyilkol. Ilyenkor nincs kegyelem, nincs bocsánat, csak a cél, amit el kell érni. Nem, nem válok eszement őrjöngővé… inkább szenvtelen gyilkossá.

    Ah, és az az rohadt implant még ki is babrált velem. Korábban nem voltak migrénjeim, de a beavatkozás óta gyakran rám tőrnek… najó, inkább változóan. Volt olyan, hogy egész nap semmi bajom nem volt, más napokon meg majd szétszakad a fejem a fájdalomtól. Ezek után senki se merje azt mondani, hogy áldás a képességem.

    Najó, elismerem, vannak előnyei. Gyakorlatilag az implant nélkül nem tudtam volna feltörni a központi számítógépet és úgy variálni az aznapi beosztásokat és ajtókódokat, hogy el tudjak menekülni. Szintén az implantnak köszönhetően tudtam meg, hogy kik dolgoztak az ügyemen. Később az ő bankszámláikat fúrtam meg, szóval mondhatni önkényesen kifizettettem magamnak a megélhetést. Persze nem kell drabális összegre gondolni, elég volt annyi, amennyi kell a megélhetéshez… meg az újrakezdéshez… meg a bosszúhoz… szóval annyira nem is kis összeget nyúltam le, de szükség volt rá.

    Igen, a bosszúhoz. Másfél évig New London külvárosában húztam meg magam. Lényegében a gettóban. Persze mehettem volna fényesebb helyre is, de tudtam, hogy ilyen körülmények között max ott lehetek biztonságban, ahol az alvilág is jelen van. Erre a gettó tökéletes… főleg úgy, hogy tudom, kiknek kell juttatni pénz. Másfél évig hát meghúztam magam így, eléldegélve, ahogy megteremtettem magamnak az életbennmaradás feltételeit. Még hamis személyazonosságot is sikerült szereznem Nicholas McNeal névre. Tény, gyakran váltottam lakóhelyet, de meg lehetett oldani a dolgot. Ám a másfél év után elkezdtem radikalizálódni.

    Úgy döntöttem, hogy a Delta Kutatócsoportot elpusztítom. Persze nem az egyszerű kis karbantartókra és doktorkákra gondoltam, ők csak bábok. Bizony, a főkolomposokra. Igaz, Dr. Tinsit nem szándékoztam bántani. Ő legalább tett valami a leállítás érdekében. A minimum ezért az, hogy életben hagyom. A többiek viszont mást lapra tartoztak… mostanra, 3002-re pedig már a legtöbben el is nyerték büntetésüket.
    - Dr. Ullyses Gram-et az otthonában leptem meg: kézbesítettem neki egy robbanótöltetet és távirányítással felrobbantottam.
    - Dr. Ogren Aramow-ot stílusosan intéztem el: egy tudományos konferencián tartott beszéde során távolról, egy mesterlövészpuskával lelőttem. Volt is belőle cirkusz rendesen, nem sokon múlott, hogy nem tudtam elmenekülni.
    - Dr. Kim Tzu-t megint máshogy tettem el láb alól: hazafele jövet egy sötétebb utcán megkéseltem.
    Egyáltalán nem éreztem szánalmat irántuk. Elvégezték a kárpótlásomat azzal, hogy a bankszámlájukról pénzt emeltem el, melyből fedeztem a megfelelő felszerelések árát. Elég sok időt töltöttem tervezéssel, információszerzéssel, olykor hónapokat is, mire lecsaptam az áldozataimra. Felderítőként a csapatom tagjai ebben vették a legnagyobb hasznomat, hát kamatoztattam itt is.

    Kicsit a bevásárló listám is egyhangú volt, a szükséges élelem meg ruházat, na meg persze a lakbér mellett fegyverekre költöttem. Igaz, eléggé vissza kellett fognom magam. A seregben hozzászoktam, hogy a legmodernebb fegyvereket használjuk. Ha hallgatok arra az énemre, akkor elég szépen bevásárolok. De nem, vissza kellett fognom magam. Eléggé feltűnő lett volna, ha valaki hirtelen bevásárol a civilek számára elérhető elsőosztályú fegyverekből és védőfelszerelésekből. Szóval… voltaképpen a legmodernebb fegyverem, ami van, egy sugárpisztoly. Nem mondanám, hogy a legcsúcsabb technológia, de öt éve vezették be és elég pontos fegyver. Ezt leszámítva még van egy késem valahol, megy egy tartalék, most már második vonalbeli sugárpisztolyom. A mesterlövész puskámtól sajnos meg kellett szabadulnom Aramow meggyilkolása után, feltűnő lett volna. Meg is találták a hatóságok… valószínűleg a roncsát, mert felrobbantottam távozásomkor. Kár érte… és… kb ennyi. Semmi extra kütyü a szokványos dolgoknál… hé na, akárhogy nézem, a kötél, a távcső meg társai teljesen hétköznapi cucc… mondjuk tervezem egy álcázós beszerzését, de majd idővel.

    Ketyeg a PDA, eljött az idő. No, akkor én most megyek is. A mai éjszakára beütemeztem még egy gyilkosságot: Dr. Grant Illoni utolsó estéje következik… és amint ő megvan, már csak Madonsky van hátra. Az öreg jobb lesz, ha testőrt fogad, mert neki, mint felbujtónak, különösen fájdalmas halált szánok.
    Fletcher
    Fletcher
    Admin


    Hozzászólások száma : 281
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Mar. 13.

    Nicholas ,,Doctor" McNeal Empty Re: Nicholas ,,Doctor" McNeal

    Témanyitás  Fletcher Hétf. Dec. 17, 2012 10:33 pm

    Az előtörténet, a rendhagyó forma ellenére (ezt csak azért írom, hogy másoknak ne váljon szokásává a minta elhagyása Very Happy) elfogadva, nekem tetszett a karakter, várom, mit fog alkotni a játéktéren. Smile

      Similar topics

      -

      Pontos idő: Kedd Május 14, 2024 10:16 am