Darkheart

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Legutóbbi témák

» Általános csevejde
Gabriel de Shade I_icon_minitimeKedd Okt. 20, 2020 3:33 am by Amets

» Dühöngő
Gabriel de Shade I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Vezetőségszidó
Gabriel de Shade I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Társoldalak, baráti oldalak
Gabriel de Shade I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:41 am by Kabuto

» Ösvények
Gabriel de Shade I_icon_minitimePént. Jan. 24, 2014 4:48 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Hunter Street
Gabriel de Shade I_icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 2:37 am by Jack Carthy

» Irodák
Gabriel de Shade I_icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 8:59 pm by Joshua Palmer

» Sikátorok
Gabriel de Shade I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:28 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Mólók
Gabriel de Shade I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 1:19 am by Luke Darrow

Ki van itt?

Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs


[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (36 fő) Szomb. Szept. 17, 2022 11:31 pm-kor volt itt.

Top posting users this week

No user

2 posters

    Gabriel de Shade

    Gabriel Shade
    Gabriel Shade


    Hozzászólások száma : 1
    Hírnév : 0
    Join date : 2012. Oct. 23.

    Gabriel de Shade Empty Gabriel de Shade

    Témanyitás  Gabriel Shade Szer. Dec. 12, 2012 10:33 am

    Név: Gabriel de Shade

    Születési idő: 2533.02.20. (469)

    Faj: Mora

    Rang: -

    Képességek: Általános mora képességek és regeneráció.

    Család:
    Apa: Griff Grahvinor de Shade, M.D. (elhunyt)
    Anya: Shyvo Zaran (Gabriel születése után elhagyta a családot, azóta nincs róla információ)
    Bátyja: Girian de Shade, M.D. (elhunyt)

    Foglalkozás: Hivatalnok. (Egyébként orvosként végzett, de nem gyakorolja a szakmáját.)

    Ingóságok: A Holdon van egy nagyobb háza, de ezt még nem veheti birtokba. A Marson egy kisebb lakásban él. Járművel is rendelkezik, viszont kifejezetten fegyvere nincs. Fizetése egyáltalán nem kiemelkedő, viszont az eddig felhalmozott tartalékaiból akár nagy lábon is eléldegélhetne pár hónapig. Megörökölte a családi vagyont is, de apja rendelkezése szerint csak akkor kaphatja meg, ha régi orvoscsalád sarjához híven elkezd praktizálni. (Ez az ügy már pár évszázada húzódik...)

    Egészségi állapot: Disszociatív személyiségzavar

    Kinézet: Teljesen átlagos megjelenésű, barnásszőke hajú férfi. Kis híján két méter magas, viszont inkább szálkás izomzattal rendelkezik, ami első pillantásra nem ad valami látványos külsőt. Szeme színe hivatalosan zöld, viszont érdekes tény, hogy egyes személyiségeinek mégis kék. (Recesszíven jelen van az allél, és ilyenkor képes kifejeződni.) Ezt viszont könnyen rá tudja fogni mondjuk az eltérő fényhatásokra.
    Ami feltűnőbb lehet, az Zahratar megjelenésében tapasztalható, nála is csak akkor, ha épp az agresszív oldalát veszi elő. A megugró oxigénszint miatt az erei ilyenkor kitágulnak, a felesleges mozdulatok megszűnnek, a pupillák tágak, vagy épp pont nagyon szűkek. Ez a figyelmesebbeknek intő jel lehet. Ugyanakkor a hangja is félelmetes hörgés és morgás, mintha egy horrorfilmből lépet volna elő. Egyébként az ő hangja sokkal mélyebb, mint Barteké.

    Személyiség:
    Mivel instabil személyről beszélünk, legtöbbször még mindig a külső környezeti hatások befolyásolják, hogy ki is irányít, bár ez szép lassan a rendszer kiépülésével változhat.
    Összesen 14 személyisége van/lesz, a többség viszont csak bent tevékenykedik, nem jön elő.
    Fontosabbak:

    • Bartek - A két második generációs alter egyike, alapvetően ő képviseli a rendszert kifelé. Az ereje meglenne az egyensúly fenntartásához, de ahhoz még gyakorolnia kell, hogy tudjon is élni vele. Sokszor a naivitásig kedves, visszahúzódó, félénk személy. Hatalmas empátiával rendelkezik, de erősen önbizalom hiányos. Nem képes haragot, gyűlöletet vagy agressziót érezni. Humán beállítottságú, a filozófia, etika, irodalom területe foglalkoztatja. Rosszul bírja a nyomást, a rá nehezedő nyomasztó felelősséget, emiatt is dohányzik. (Az évszázadok alatt nagy nehezen letett orvosi diplomáját is csak kényszerből szerezte meg, ő maga sosem lenne képes ezen a területen helyt állni és nem is akar.) Imád a már-már antiknak számító kamerájával felvételeket készíteni.
    • Zahratar - A két második generációs, tehát legerősebb személyiség egyike, manipulatív gyűlölet- és életveszélyes agresszív-alter szadista hajlamokkal. Jó érzéke van a legkülönfélébb harcstílusokhoz, ért is egy-kettőhöz. Fizikailag is a legerősebb alter, úgy két és félszer nagyobb teljesítményre képes, mint pl Bartek. Hozzá képest gyorsabb is és kevésbé fáradékony, sőt az érzékszervei is jobbak nála. A tudatmódosítók nem hatnak rá. A fájdalmat nem érzi, (viszont az őt előhívja!), de a sérüléseket igen. Az emlékezete minden őt ért valós vagy vélt sérelmet, illetve az azt elkövető személlyel kapcsolatban minden később felhasználhatót rémisztő pontossággal eltárol. (Egyébként szelektív memóriával rendelkezik.) Teljesen végletes, néha olyan, mint egy vadállat, akár tárgyakat is képes megtámadni, néha viszont egészen jól alkalmazkodik és a maga hátborzongató auráján keresztül megnyerő is tud lenni, ha épp arra van szüksége. Erősen ajánlott nem ellenszegülni neki, persze az a legjobb, ha az útjába sem kerül az ember.
    • Pb - Nem egy teljes személyiség, érzelmektől mentes munka alter végtelen monotonitás tűréssel. A feladatokon és kötelezettségeken kívül másról nem is nagyon lehet vele kommunikálni. Különösebben semmi más nem jellemzi, a legérzékletesebb leírása, ha egy adroidhoz hasonlítjuk.
    • Daisy - kívülről beépített alter az önellátás sikeres fenntartásához. És valószínűleg a hiányzó anyaszerep pótlására is szolgál. Ebből következően gondoskodó, család centrikus, egy viszonylag régimódi, konzervatív anyakép megtestesítője. Szeret alkotgatni, főzni, pletykálni, nevelni a körülötte lévő embereket. Egyszerű lélek, könnyen manipulálható. Vannak benne önmegvalósításra késztető hajlamok, de elnyomja őket. Ezt a feszültséget viszont néha másokon vezeti le a hisztijeivel, előfordul, hogy mártíromkodik.
    • CALC: tárgy alter, történetesen egy kézi számítógép, belső "rendszerüzenetekkel" kommunikál. Egyelőre az egyetlen, aki a háttérben ébren tud maradni bárki is vezesse a testet, tehát az egyetlen, akivel valamilyen szinten fel lehet venni odabent a kapcsolatot. Akkoriban jött létre, mikor Bartek még nem akart minden mellékfeladatra külön-külön altereket létrehozni, így három különböző problémára gyógyír a létezése: Pontos és precíz értesítéseket küld a test állapotáról, hogy mi és hol történik odabent a szervezetben. Ezen kívül szabályozza a hőközpontot, ami nélküle nem működne. És végül (szerencsére) megszabadította Barteket az öngyilkos hajlamától, ezt átadta CALC-nak, mikor létrehozta, így ennek a mentalitésnak a raktárául is szolgál.
    • Phoenix: Egy változó alter, (belső megjelenése is változik: nő-férfi, fiatal-öreg, állat-növény, stb...) aki tökéletesen képes lemásolni, tükrözni mások viselkedését, ezáltal jó színész, de különösebb állandó egyéniséggel nem rendelkezik, önmagában csak valamiféle örök gyermeki tudata van. Róla egyelőre nem is tud a többi. (Egyébként Daisy hozta létre, mikor egyszer nagy bajba keverte magát, de észre sem vette.)
    • Ismeretlen
    • Ismeretlen


    Szexualitás: Hetero

    Előtörténet:

    Az éjszakai levegőt szennyezve már egy dobozzal elszívtam az ablakban ácsorgás közben, mikor végre pittyegett a gép és a képernyőn feltűnt az apró ablak. Erre vártam már órák óta. Öntöttem magamnak a friss, tűzforró kávéból egy bögrényit, felkaptam a noteszem és bevágtam magam a székbe.

    @ King of Mirrors: helló, na hogy megy már az ébrenlét?
    @ cameraman: végre!
    híreim vannak!
    @ King of Mirrors: mesélj
    @ cameraman: emlékszem mit csinált daisy múltkor!
    igaz, elég homályosan, mintha csak álmodtam volna
    először azt is hittem, de aztán elolvastam mit írt a naplóba
    és stimmelt!
    @ King of Mirrors: ez jó hír, haladsz a fél-stabil állapot felé
    viszont még nem voltál ébren
    csak a memóriád működött, az is csak REM alvás módban
    @ cameraman: ...
    @ King of Mirrors: bocs, nem akarom a kedved szegni
    ez már haladás
    a rendszeralakítás közben előfordul az ilyesmi
    bár ez ritkább
    talán az lesz a következő lépés, h képesek lesztek alterként ébren maradni és akár kommunikálni is a hosttal
    vagy akár közbe is lépni
    viszont eleinte ezekről sem lesznek emlékek
    @ cameraman: ok
    de ez így
    nem hiszem, hogy képes leszek erre
    kevés vagyok hozzá
    @ King of Mirrors: mondtam már neked, minden multi képesség tanulható
    @ cameraman: tudom
    @ King of Mirrors: akkor ne legyél már ilyen tök3tlen b@zzmeg!
    állítólag a depressziós hajlamaidat lepasszoltad már!
    hiába vagy ugyan olyan erős, mint ő
    ha nem vagy ébren a háttérben, sz@rt se érsz vele
    gyakorolj!
    azt a számológépet meg, ha ő is ott van próbáld meg blokkolni
    ebbe is fontos belejönni!
    szép lesz majd, ha egyszerre beszélnek a fejedben
    @ cameraman: jó, köszi:)

    @ King of Mirrors: és egyébként hogy megy a kommunikáció?
    @ cameraman: hát calccal működik a beszélgetés rendesen
    a naplózás is megy, bár Z-re persze nem lehet számítani
    viszont ez nem valami hatékony módszer
    kezd elegem lenni belőle
    hosszútávon használhatatlan
    @ King of Mirrors: csakhogy a következő szinthez ébren kéne maradni a háttérben
    @ cameraman: tudom! azon vagyok!
    @ King of Mirrors: komolyan nem értelek
    460 év alatt mi a fészkes f3nét műveltél, h nem alakítottál még ki egy működő rendszert??!
    @ cameraman: hosszú történet
    @ King of Mirrors: van időnk...
    @ cameraman: nem akarok róla beszélni, hagyjuk
    @ King of Mirrors: legalább azt mond már meg, h mi történt az eredetivel?
    @ cameraman: Z megölte...

    @ King of Mirrors: jesszus
    na az szívás
    tényleg dolgozz azon a rendszeren
    az agresszív altereket máshogy nem lehet visszafogni
    van h úgy is nehezen
    @ cameraman: múltkor felvettem
    @ King of Mirrors: és hozza a testi elváltozásokat?
    @ cameraman: mindent
    @ King of Mirrors: létre kéne hozz még pár altert
    @ cameraman: mert?
    @ King of Mirrors: egy őrt
    meg egy irányítót is
    mindenképp
    @ cameraman: őr már volt
    Declan
    és őt is megölte
    @ King of Mirrors: hát akkor csinálj olyat, akit nem tud
    de egy normális irányító kéne neked a legjobban
    aki helyettem is gatyába ráz
    @ cameraman: jó, hát gondolkodom majd rajta
    @ King of Mirrors: csak tudnám mit kell neked annyit gondolkodni
    @ cameraman: lassú ember vagyok
    @ King of Mirrors: ezért vagy ekkora sz@rban
    pill, hív az asszony

    Csörömpölésre ébredtem, levertem az asztalról a kávés bögrémet. Biztos elaludtam, amíg vártam. Álmosan pislogtam párat, nyújtózkodtam, és beletenyereltem az asztalomon valami ragacsba. Pontosabban a kávémba, ami már érdekes módon megszáradt. Tehát valószínű, hogy még este kiöntöttem a bögre tartalmát. Sőt, ahogy elnéztem valaki át is öltözött. Elő is vettem a naplót, hogy megnézzem a kis képernyőjén, mit hagytak hátra üzenetben.
    "ABLAK"
    Ez az egy szó állt benne, viszont rögtön felismertem a virtuális lapra karcolt betűket. Zahratar írta. Meglepett a dolog, de nem nagyon tudtam mire vélni. Közben viszont fel is fedeztem, hogy villog a korábbi beszélgetés kis ablaka.

    @ King of Mirrors: itt
    de látom már nem vagy
    jó8

    És volt egy későbbi üzenet is:

    @ King of Mirrors: Így kell gyorsan és hatékonyan leszámolni az ellenségeiddel! Nem a te gyáva, sunyi módszereiddel.

    Először fel sem fogtam, amit olvastam. Valahogy nem állt össze a fejemben. Csak egy nagy "Mi van?!" volt az egész reakcióm. Már majdnem le is írtam neki, mikor a dátumra tévedt a tekintetem. Azonnal elhűltem. Öt nap maradt ki az életemből. Öt! És ekkor hirtelen borzasztó érzés telepedett rám, levegőt venni sem bírtam, a szívem szúrt és szédültem. Az ablakhoz rohantam és...
    ott egy pillanat alatt összeomlott minden.
    A rendfenntartók gyűrűjében a férfi meztelen teste kifacsarodva feküdt a járdán, szinte az egész nyaka hiányzott, mintha valami állat marcangolta volna szét a torkát. A nő valamivel messzebb feküdt, az egész arca hiányzott, sőt, szinte láttam a garat minden apró részletét. A mellkasáról is lehántoltak pár izomköteget. De vér sehol sem volt. Lemosták, gondolom fertőtlenítették őket. Zah ezekre a nyomokra most figyelt. Én pedig elhánytam magam.
    ~A gyomortartalom már majdnem teljesen megemésztett. Főleg fehérje bontás zajlik még a duodénum területén, nem sok zsír volt az elfogyasztott húson. Kérsz még erről információt?~
    Ahogy tudatosult bennem, hogy épp mi jön vissza belőlem még inkább rosszul lettem. Összehúztam magam a földön és zokogtam.
    Bevillant egy beszélgetés, amikor King az agresszív alterekről beszélt.
    "Ezek tudnak és ölnek is, ha van rá lehetőségük. Elsődleges fegyvere az állkapcsa, a célpont pedig a nyak, az artéria és a légcső."
    Így járt ő is. És talán az ötlet épp tőle származott...
    ~A hormonszint az egekben. Rosszul vagyunk. Kérsz még erről információt?~
    - Fogd be! Fogd be! Hagyj békén! - üvöltöttem és igyekeztem blokkolni és háttérbe szorítani a gondolatait.
    ~A hányással távozó sav máris elkezdte bontani a nyelőcsövet. Sajnos ezt könnyen ki tudjuk javítani, nem halálos. Kérsz még erről információt?~
    - Könyörgöm, hallgass el! - ezzel teljesen elvesztettem a maradék józan eszem is.
    ~A korábbi szúrt sérülések a várakozásaimmal ellentétben begyógyultak. Semmi nyoma sincs a rendszerben. Kár. Már kezdtem bizakodni. Kérsz még erről információt?~

    Zsudy
    Zsudy
    Admin


    Hozzászólások száma : 171
    Hírnév : 11
    Join date : 2012. Mar. 15.

    Gabriel de Shade Empty Re: Gabriel de Shade

    Témanyitás  Zsudy Szer. Dec. 26, 2012 3:26 pm

    Az elötörténet elfogadva. Jó játèkot! :)

      Pontos idő: Kedd Május 14, 2024 9:05 am