Darkheart

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Legutóbbi témák

» Általános csevejde
Tyler I_icon_minitimeKedd Okt. 20, 2020 3:33 am by Amets

» Dühöngő
Tyler I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Vezetőségszidó
Tyler I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Társoldalak, baráti oldalak
Tyler I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:41 am by Kabuto

» Ösvények
Tyler I_icon_minitimePént. Jan. 24, 2014 4:48 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Hunter Street
Tyler I_icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 2:37 am by Jack Carthy

» Irodák
Tyler I_icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 8:59 pm by Joshua Palmer

» Sikátorok
Tyler I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:28 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Mólók
Tyler I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 1:19 am by Luke Darrow

Ki van itt?

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs


[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (36 fő) Szomb. Szept. 17, 2022 11:31 pm-kor volt itt.

Top posting users this week

No user

2 posters

    Tyler

    Tyler Franks
    Tyler Franks


    Hozzászólások száma : 27
    Hírnév : 1
    Join date : 2012. Sep. 25.

    Tyler Empty Tyler

    Témanyitás  Tyler Franks Vas. Dec. 09, 2012 4:38 am

    Név: Tyler Franks (Shalimar, a védence szereti a legkülönfélébb becenevekkel illetni)

    Születési idő: New Londonban született, 2947-ben (55 éves)

    Faj: metamorf

    Rang: Nincs hivatalos rangja, ő a Lord jobb keze, sokak szerint a második legerősebb metamorf férfi, de ezt ő maga nem így véli.

    Képességek: Tyler nem változik át teljesen, csak a testének egy része módosul. A hátából, egész pontosan a lapockáiból hatalmas bőrszárnyak nőnek ki. Ezek fesztávolsága öt és fél méter, azonban összecsukva mégsem érnek le a földre, mert több helyen ízeltek, így Tyler képes kicsire összehúzni, vagy akár a teste köré is tekerni őket. A bőr a szárnyakon igen ellenálló, egy hagyományos, golyós fegyver lövése nem üti át, ahogy hagyományos pengék sem hatolnak át rajta, sem a gyengébb vagy nagyon távoli lézerfegyverek. Egy közepesen erős lézertalálat már nem csak fájdalmat, de sérülést is okoz a szárnyakon. Tyler hát és vállizomzata szintén megváltozik átalakuláskor, ami lehetővé teszi a szárnyak mozgatását, s így akár a repülést is. A férfi egyelőre csak rövid távon és nem túl magasan képes repülni, viszont meglehetősen gyorsan, akár hatvan km/h-val is.

    Család: Vagy egy öccse, Michael (44) aki bolygóközi fuvaros, valamint él az édeanyja is, Trisha (166), aki a metamorfok Vének nevű nagytanácsának tagja .

    Foglalkozás: Volt katona, Rendfenntartó és zsoldos, jelenleg testőr.

    Ingóságok: Van egy autója, ami képes repülni, de nem tudja elhagyni a légkört, meg egy hagyományos, katonaságnál rendszeresített plazmavetője. Hord magánál egy kommunikátort meg egy kommandós tőrt, de ez minden. Lakása nincs, az Udvarban lakik.

    Egészségi állapot: Van néhány régi sérülése, amik olykor, ha változik az időjárás, fájnak, és időnként pár rémálma, de egyébként egészséges.

    Kinézet: Magas, néhány centi híján két méteres férfi. A bőre sötétbarna, testalkata egy katonához méltóan izmos, erős. Arca markáns, szakállat és hosszú, rasztafonatos hajat visel. A szeme fekete, pillantása, ahogy általában arckifejezése is, sötét.

    Személyiség: Sokan haragosnak, büszkének és vadnak tartják, de igazából nyugodt és többnyire kedves férfi, egy kevés fanyar humorral. Persze ettől még nem lesz kevésbé veszélyes. Hűséges a legjobb barátjához, a Lordhoz, valamint annak menyasszonyához, Shalimarhoz, őket semmiért sem árulná el. Más tekintetben a hűsége többnyire pénzért kapható, de nem gyilkos, legalábbis nem bérgyilkos, nem tesz meg bármit a pénzért.

    Szexualitás: Heteroszexuális

    Előtörténet:
    A gyerekkoromat alapvetően egy igen tragikus élmény határozta meg. Ha máshonnan nézem, talán az egész életemet. Mert végül is akkor határoztam el, hogy gyilkosokra fogok vadászni, amikor kiskölyökként rátaláltam a halott nőre.
    A nő az akkori Lady volt, a gyilkosa meg a Lord. Régi történet, még azelőttről, hogy Ben a képbe került, mint Lord. Ez a gyilkos az elődjének az elődje volt. Gyerekek voltunk még, Ben is és én is...
    Az eset után sokáig jártam pszichológushoz, de hiába hitték, engem nem viselt meg a dolog. Talán kicsit csendesebb lettem, de ennyi.
    A katonaság, a Rendfenntartók (kétszer két év, máig se tudom, hogy bírtam ki) utána meg a szabadúszó zsoldosság megtanítottak erre-arra. Ne legyek jóhiszemű. Ne bízzak senkiben. És ne habozzak meghúzni a ravaszt.
    Nincs olyan kalandos történetem, mint Bennek vagy Shalimarnak. Fegyverrel járok, és néha úgy hiszem, árulom a halált. Halálkufár vagyok... Ez nem is olyan rossz. Amikor jártam a világot, valóban halált hoztam pár rabszolkga-kereskedőre, meg ilyesmikre... De ebből nem lehetett megélni. Vagy az elvek, vagy a pénz. Sokáig azt hittem, a kettő közül választani kell.
    Ott volt például Ronald Fargo esete. Fargo egy kis féreg volt, egy felkapaszkodott senki. Drogban és nőkben utazott. Felbérelt egy testőri melóra. Ne tetszett a dolog, de kellett a pénz. Aztán amikor arra utasított, hogy fenyítsem meg azt a tizenéves prostit, aki nem volt hajlandó valami egészen egészen gusztustalan dolgot megtenni az egyik kuncsaftjának, betelt a pohár. Fargot lelőttem, mint egy kutyát, aztán leszedtem az embereit is. Az egyik elkapott egy lézerkarddal... Annak a nyomát azóta is az oldalamon hordom. Kivágtam magamat meg a lányt arról a helyről, és utána visszamentem a többiért is. Az egyik leköpött, és elmondta, hogy még soha nem volt ilyen jó melója, és most mindent elrontottam. a lányt, akiért az egész volt, két hét múlva holtan találták egy szemetesben. Egy kis szemetesben...
    Hát, így mentek ott a dolgok. Nem csoda, hogy leléptem. Meg aztán, vérdíjat is tűztek ki a fejemre, mert Fargo szállította a legfiatalabb lányokat... Őszintén? Nem bántam meg.
    Ez után kénytelen voltam legális munkákat vállalni, mert az alvilágban már senki sem alkalmazott. Nem is volt baj: végre visszataláltam önmagamhoz. Persze az ilyen munkáék nem fizettek olyan jól, de legalább nem undorodtam magamtól, mikor tükörbe néztem reggel, ami néha többet ér pár ezer dollárnál.
    Aztán pár éve megkeresett Ben. azt akarta, hogy egy tinilány egyik testőre legyek a sok közül. egy tinilányé, akire valaki, valamiért vadászik. Belementem, és aztán, amikor az első számú testőr eljegyezte a tinilányt, aki akkor már felnőtt nő volt, én léptem a helyébe.
    Így lettem Lady Shalimar testőre.
    Zsudy
    Zsudy
    Admin


    Hozzászólások száma : 171
    Hírnév : 11
    Join date : 2012. Mar. 15.

    Tyler Empty Re: Tyler

    Témanyitás  Zsudy Vas. Dec. 09, 2012 9:27 pm

    Előtörténet elfogadva. Jó játékot! :)

      Pontos idő: Hétf. Május 13, 2024 3:34 pm