Darkheart

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Legutóbbi témák

» Általános csevejde
Helena Grey I_icon_minitimeKedd Okt. 20, 2020 3:33 am by Amets

» Dühöngő
Helena Grey I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Vezetőségszidó
Helena Grey I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Társoldalak, baráti oldalak
Helena Grey I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:41 am by Kabuto

» Ösvények
Helena Grey I_icon_minitimePént. Jan. 24, 2014 4:48 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Hunter Street
Helena Grey I_icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 2:37 am by Jack Carthy

» Irodák
Helena Grey I_icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 8:59 pm by Joshua Palmer

» Sikátorok
Helena Grey I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:28 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Mólók
Helena Grey I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 1:19 am by Luke Darrow

Ki van itt?

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs


[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (36 fő) Szomb. Szept. 17, 2022 11:31 pm-kor volt itt.

Top posting users this week

No user

3 posters

    Helena Grey

    Helena Grey
    Helena Grey


    Hozzászólások száma : 193
    Hírnév : 18
    Join date : 2012. Nov. 01.

    Helena Grey Empty Helena Grey

    Témanyitás  Helena Grey Hétf. Nov. 05, 2012 12:32 am

    Név: Helena Grey (Helarey) ( Madame Hellrain)

    Születési idő: 2962. 01. 04. (41)

    Faj: Gyűjtő.

    Rang: -

    Képességek:
    Admini engedély alapján:
    Mérgező vér: egy morától zsákmányolt képesség, mely a vérét teszi erősen mérgezővé mindenki számára, aki nem mora és nem idősebb annál, akitől ezt a képességet szerezte.
    Látomások generálása: egyfajta telepátia, amivel az adott alanyban látomásokat, hallucinációkat képes kelteni, egyelőre még csak néhány percig, de nagy intenzitással (tehát hihetőeket)
    Karmok: csontból lévő, de gyémántkeménységű karmok, melyeket az ujjai végén tud növeszteni tetszése szerint. Ezek húsz centisek, és bármit átvágnak.

    Család: -

    Foglalkozás: Szajha, bérgyilkos és szakács. E három szakma bérezése esetenként is eltérő lehet, így a havi keresetét pontosan megjósolni nem lehet.

    Ingóságok: Mindig tart magánál pár fiola mèrget.
    A kedvencei:

    Sztrichnin:
    A méreg bevétele után 1-1/2 óra múlva sajátságos húzó érzés jelenik meg a tagokban, a nyakszirt nehezen mozgatható, merev lesz, az eszmélet a mérgezés egész folyama alatt tiszta, zavartalan; az arcon azonban a legkétségbeesettebb, tanácstalan halálfélelem kifejezése látszik. Több kezdeti kisebb, körülírt görcs vagy rezzenés után egyszerre az egész testre kiterjedő heves görcsroham, majd merev görcs (tonikus görcs) következik, mely alatt az izmok fakeménységűen összehúzódnak, főképp a borda közti izmok, amik a légzésben fontos szerepet játszanak. A roham alatt természetesen a lélegzés fennakad, ezért is az arc elkékül, a szemek kidüllednek, sőt hosszan tartó roham fulladás általi halált is okozhat.

    Nátrium-cianid:
    Rendkívül mérgező anyag, vízzel érintkezve is hidrogén-cianid fejlődése közben bomlik. Szabad levegőn is HCN-t fejleszt. Ez azzal magyarázható, hogy a hidrogén-cianid a szénsavnál is gyengébb sav, így ha a sóját egy (a HCN-től erősebb) sav éri, akkor felszabadul a hidrogén-cianid. A levegő széndioxid- és víztartalma ezt már lehetővé teszi:
    A mérgezés során a véráramba került cianid a mitokondriumokba kerülve megbénítja az oxigénfelvételben kulcsszerepet játszó citokróm-oxidáz enzim működését. Ennek eredményeképpen a sejtek oxigénfelvevő képessége elhanyagolható szintre csökken. A mérgezési tünetek fejfájás, hányinger, hányás, hirtelen eszméletvesztés, nehézlégzés, légszomj, epilepsziára emlékeztető görcsök, rángatózás. 100-200 mg -nál több cianid elfogyasztása egy percen belül öntudatvesztést okoz, de ez a szervezet védekezőképessége és a gyomortartalom függvényében 10 másodperc is lehet. 45 percen belül kóma áll be, 2 órán belül pedig, ha időben nem érkezik orvosi segítség, beáll a halál. A légzésleállás után pár perccel még van esély a túlélésre, ha megfelelő orvosi ellátásban részesül a mérgezett. A halál közvetlen oka általában szívbénulás.

    Szereti maga elõállìtani a mèrgeket különbözõ növènyekbõl. Nèhány pèlda:

    Kelidonin: pupillatágulást, a szem-, a fül-és az orrnyálkahártya érzékenységét okozza, valamint alvászavart, görcsös rángásokat és érzészavarokat.
    Protoveratrin A.: hányinger, hányás, nehézlégzés, cianózis, izomgyengeség, izomgörcsök szerepelnek az általa okozott tünetek között.
    Protoanemonim: külsőleg irritáló, hólyaghúzó hatása van. A szájban, garatban felmaródásokat, hastáji fájdalmakat, hasmenést, vérhányást, valamint súlyos gyomor-bélgyulladást okoz.
    Akonitin: külsőleg, izgató, égető, viszkető, bizsergő érzést okoz a bőrön. Később az idegvégződéseket bénítja. Hatása hasonló a veratrinéhoz. A szájban, torokban, a nyelven égető érzést okoz. 2-6 óra eltelte után hányinger, nyálfolyás, erős hányás, általános bénulás, súlyos fájdalmak következnek be. A halál a 8. óra után áll be, fájdalmas (kólikás) hasmenés, nyakizom paralízis, szívritmuszavar a görcsös rángások következtében.
    Pszoralen: (Ficusin): fotokemoterápiás alkalmazásra használják (pikkelysömör ellen), vizelet kiválasztást fokozó, DNS-szintézist károsító hatásuk miatt a rizikófaktoros anyagok közé sorolják.

    Továbbá egy tüvetö és egy fecskendõ.


    Egészségi állapot: Egèszsèges

    Kinézet: Nem túl magas, és nem is kimondottan karcsú nő, inkább nőiesen telt alakkal bír. Haja félhosszú és barna, arca alapesetben szomorúságot tükröz, ami nem a jellemét, csak a külsejét jellemzi. Nagyon szép nő, arca szabályos, a mosolya, ha nem is igazán vidám, de szeretni való. Külseje semmit nem árul el igazi jelleméről.

    Személyiség: Hajlamos az erõszakra ès èlvezi is, de nem öl ok, vagy parancs nèlkül. Kiegyensúlyozott, gyakran meditál. A császárához a vègletekig hüsèges. Nem kötödik ès nagyon jó alkalmazkodik minden helyzethez.

    Szexualitás: biszexuális

    Előtörténet: Anyám a császárnõ tábornoka volt, apám pedig egy szerencsès gyüjtõ, aki közösülhetett vele.
    Azzal a cèllal születt ès arra neveltek, hogy a mindekkori császárt szolgáljam.

    Ha magamat kène jellemeznem, azt mondanám multifunkcionális vagyok.
    Ha az uralkodóm azt mondja öljek, èn megkèrdem kit. Ha azt mondja tegyek rendet a kurvák közt, hát az Euphoriába megyek és rendet teszek. Vallatok, kèmkedek, ès kiszolgálom a császár minden igènyèt.

    Nem egy jól programozott gèp vagyok..
    Ó nem. Saját gondolataim vannak ès vèlemènyem. Szabad idõmet szabadon töltöm el.
    Rajongok az emberi gasztronómiáèrt ès betegesen èlvezem, hogy másoknak parancsolhatok. Legyen munka, vagy szabadidõ, de kedvemet lelem a növènyeimben ès a mèrgeimben.

    Sok èvet töltöttem az embefek közt. Patológiát ès botanikát tanultam, ès eredmènyeim elismerèse kènt engedèlyt kaptam a szakácsmüvèszet elsajátítâsára is.
    Kollégiumokban laktam, humanoidok közt. Soha nem váltottak ki belölem különösebb, vagy általànos èrvènyü èrzelmeket. Egyedkènt telintettem minden lènyt, nem faj szerint. Volt, akit lenèztem ès volt, akit megvetettem. Ès akadt, akit megkedveltem. Ami nem akadályozza a küldetèst ès nem ütközik a paranccsal, az megengedett, mègha szokatlan, vagy lenèzendö is. De mára, az èn èrtèkei, a császáromèit kell, hogy tükrözzèk.

    Kèpes vagyok irányìtani az èrzèseimet. Ez ritka adomány... èrzelemmentesen ölök, ha azt várják tõlem, örülök.
    De, ha magam vagyok, leginkább a nyugalom èrzèsèt keresem. Gyakran meditálok, ès szívesen beszélgetek fesztelenül. Nem irányìt harag, vagy bosszúvágy, nem engedem, hogy a mûlt gondolata èrzèseket keltsen bennem.

    A huszonkettedik születès napomra egy telepatát kaptam. Inkább volt ez a hatèkonyságom fejlesztèse, mint ajándék, de ez nem lepett meg, de mègcsak el se keserített. Anyámtól ez volt a maximális figyelem. A nevelèsemben nem volt szerepe, csak a kikèpzèsemben.
    Bár kèpessègeimet gyakran cserèlem, talán szentimentalizmusból, de a látomások generálásának adottságától sose váltam meg.
    A mèrgezö vèrt huszonhat èvesen szereztem meg egy morától, mondhatni vizsga vagy tesztfeladat volt.
    A karmok inkább kedvtelèsböl, szeszèlybõl jöttek kèt ève.

    Tíz ève szolgálom a császárt. Követem parancsait, teljesìtem kívánságait. Az èletem az övè, célom, hogy mindennel elègedett legyen. A katakombákban èlek, egy saját kis lakosztályban. Nem vagyok tábornok... Talán több vagyok... Talán nem...

    Helarey vagyok. A gyüjtõk császárát szolgálom. Az ö akaratát teljesítem.


    A hozzászólást Helena Grey összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 25, 2013 4:17 am-kor.
    Fletcher
    Fletcher
    Admin


    Hozzászólások száma : 281
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Mar. 13.

    Helena Grey Empty Re: Helena Grey

    Témanyitás  Fletcher Szomb. Jan. 05, 2013 1:58 am

    Az előtörténeted elfogadom, végre egy Gyűjtő! Smile Jó játékot! Smile
    Zsudy
    Zsudy
    Admin


    Hozzászólások száma : 171
    Hírnév : 11
    Join date : 2012. Mar. 15.

    Helena Grey Empty Re: Helena Grey

    Témanyitás  Zsudy Vas. Márc. 10, 2013 5:28 pm

    100. ès 150. reag utáni kèrès: 1 kètèlü tõr, 2 golyós pisztoly.

    Ajánlott tartalom


    Helena Grey Empty Re: Helena Grey

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Kedd Május 14, 2024 7:58 am