Darkheart

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Legutóbbi témák

» Általános csevejde
Barlang - Page 4 I_icon_minitimeKedd Okt. 20, 2020 3:33 am by Amets

» Dühöngő
Barlang - Page 4 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Vezetőségszidó
Barlang - Page 4 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Társoldalak, baráti oldalak
Barlang - Page 4 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:41 am by Kabuto

» Ösvények
Barlang - Page 4 I_icon_minitimePént. Jan. 24, 2014 4:48 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Hunter Street
Barlang - Page 4 I_icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 2:37 am by Jack Carthy

» Irodák
Barlang - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 8:59 pm by Joshua Palmer

» Sikátorok
Barlang - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:28 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Mólók
Barlang - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 1:19 am by Luke Darrow

Ki van itt?

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs


[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (36 fő) Szomb. Szept. 17, 2022 11:31 pm-kor volt itt.

Top posting users this week

No user

+2
Gina Simons
Zsudy
6 posters

    Barlang

    Matt Kyle
    Matt Kyle


    Hozzászólások száma : 299
    Hírnév : 4
    Join date : 2012. Sep. 26.

    Barlang - Page 4 Empty Re: Barlang

    Témanyitás  Matt Kyle Csüt. Feb. 28, 2013 12:44 am

    Sóhajtottam. Hát, ez a nap is jó hosszúra nyúlik... Repülhetek vissza New Londonba virágmagokért, aztán megint ide... Miért is nem kértem meg inkább Camilont, hogy használhassam a teleportját... Be kéne szereznem egyet.
    Útnak indultam, hogy lehetőleg még ma visszaérjek.

    Órákkal később...

    Már sötétedett errefelé, mikor visszajöttem. A barlang sötéten még vészjóslóbb volt. De már tudtam, hogy nem kell félnem attól, ami odabent vár. Legalábbis remélem...
    - Gina! Hahó! Meghoztam a virágmagokat! Merre vagy?
    A barlang visszahangzott a kiabálásomtól. Gondoltam, ha elég hangos vagyok, biztosan meghallja.
    Gina Simons
    Gina Simons


    Hozzászólások száma : 52
    Hírnév : -1
    Join date : 2012. Oct. 06.

    Barlang - Page 4 Empty Re: Barlang

    Témanyitás  Gina Simons Csüt. Feb. 28, 2013 7:04 am

    Átrepültem a város felett és szokásos beszerző túrámra indultam. Jó nap volt ez a mai. A nap már rég lement mikor visszatértem a barlangomba. Épp egy patkányos szendvicset majszolva lófráltam a barlangomban.
    - Á... itt vagy? - kérdeztem tetetett meglepetéssel. - Mióta?
    - Áh, igen a virág... - eldobtam a kezemből a szendvicset, ami így a plafontól szép ívesen a padlón landolt. Én pedig neki indultam, és elvágtattam a barlang belseje felé. Valamivel később két szál virággal tértem vissza, amit a szárával együtt metszettem le, így a vége két ágacska volt. Köréjük volt tekerve még valami vizenyős rongy a végükre.
    - Ha te odaadod akkor én is oda adom.
    Matt Kyle
    Matt Kyle


    Hozzászólások száma : 299
    Hírnév : 4
    Join date : 2012. Sep. 26.

    Barlang - Page 4 Empty Re: Barlang

    Témanyitás  Matt Kyle Vas. Márc. 10, 2013 6:28 am

    Valamennyit várakoznom kellett, míg Gina megérkezett. Gondoltam rá, hogy addig egy kicsit körülnézek a barlangban, de aztán úgy gondoltam, nem igazán örülne neki, és elvetettem a dolgot. Helyette leültem egy nagy kőre, és türelmesen vártam. És mivel a türelem rózsát, vagy jelen esetben, estikét jelent...
    - Egy ideje itt vagyok már, de nem igazán sietek.
    A magokat rejtő papírzacskót a lény felé nyújtottam, de mást nem tehettem, mivel megint a plafonon helyezkedett el.
    - Le kell jönnöd, hogy elvedd... Ne félj, nem foglak bántani - mosolyogtam szélesen a képtelen gondolaton. Kettőnk közül nem neki kellett félnie...
    Gina Simons
    Gina Simons


    Hozzászólások száma : 52
    Hírnév : -1
    Join date : 2012. Oct. 06.

    Barlang - Page 4 Empty Re: Barlang

    Témanyitás  Gina Simons Kedd Márc. 12, 2013 10:03 pm

    Közelebb másztam hozzá a plafonon, majd egy kecses mozdulattal a földre ugrottam. Két lábra érkeztem, majd kiegyenesedtem. A magokat rejtő zacskót igyekeztem kikapni a kezéből, míg a virágokat felé nyújtottam. Szét nyitottam a zacskót hogy megbizonyosodhassak hogy valóban az van benne, amit megbeszéltünk. Tehát: magok. Hogy milyen magok, azt persze csak akkor tudhattam meg, ha már kinőttek.
    A legközelebbi falhoz ugrottam, és felmásztam ismét a plafonra.
    - Ha jól gondolom kitalálsz... ha csak nem tévedsz el, és ölnek meg a mérges növények... - mondtam, azzal elviharzottam a barlang belseje felé.
    Matt Kyle
    Matt Kyle


    Hozzászólások száma : 299
    Hírnév : 4
    Join date : 2012. Sep. 26.

    Barlang - Page 4 Empty Re: Barlang

    Témanyitás  Matt Kyle Vas. Márc. 17, 2013 3:19 am

    Fogtam a virágot, és felnéztem a lényre, ami máris elmenőben volt.
    - Hát, igen, persze... De erről a halálos növény dologról mondhatnál többet is! Hé! Na mindegy...
    Magamra maradtam, és bár nem gondoltam teljesen komolyan, amit mondott, azért kifelé menet kétszer is megnéztem, hová lépek. Végül egyben jutottam ki. A kis virágaimmal beszálltam a bérelt siklóba... Nem vesztegetem az időt, gondoltam. Irány Ázsia.

    //Köszönöm a játékot!//

    Ajánlott tartalom


    Barlang - Page 4 Empty Re: Barlang

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Kedd Május 14, 2024 2:23 pm