Darkheart

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Legutóbbi témák

» Általános csevejde
Börtön - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 20, 2020 3:33 am by Amets

» Dühöngő
Börtön - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Vezetőségszidó
Börtön - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Társoldalak, baráti oldalak
Börtön - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:41 am by Kabuto

» Ösvények
Börtön - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 24, 2014 4:48 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Hunter Street
Börtön - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 2:37 am by Jack Carthy

» Irodák
Börtön - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 8:59 pm by Joshua Palmer

» Sikátorok
Börtön - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:28 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Mólók
Börtön - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 1:19 am by Luke Darrow

Ki van itt?

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs


[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (36 fő) Szomb. Szept. 17, 2022 11:31 pm-kor volt itt.

Top posting users this week

No user

3 posters

    Börtön

    Kasper Solarz
    Kasper Solarz


    Hozzászólások száma : 108
    Hírnév : 2
    Join date : 2012. Oct. 04.
    Tartózkodási hely : Lényegében bárhova elkeveredhet...

    Börtön - Page 2 Empty Re: Börtön

    Témanyitás  Kasper Solarz Pént. Okt. 12, 2012 10:11 am

    - A plafonon...? - értetlenkedtem és még a szám is eltátottam, ahogy a cella rácsaiba kapaszkodva kinéztem a plafonra. A francba is, az akkor sem láthatatlan! Engem tuti észrevennének, ha képes volnék a plafonon mászkálni... de mindegy is, mert nem tudok. Ez a hülye gyík meg jól itt hagyott engem. Hirtelen felerősödtek körülöttem a zajok. A fejem hasogatott és közben morajlott a világ, ismeretlen emberek kezdtek szidni. Szánalmas féregnek, egy elégetni való, életképtelen dögnek neveztek. Egyre hangosabban kezdtem szedni a levegőt, a végén már ziháltam, hogy ne halljam a hangjukat. De ez rohadtul semmit sem ért. Fáradtan, teljesen elkeseredve támasztottam a homlokom a rácsoknak. Zokogni kezdtem és nem is tudom mennyi ideig abba sem bírtam hagyni. A lábaim már alig tartottak, úgyhogy leültem a mocskos földre és ott folytattam tovább a bőgést. Az orrom időnként megtörültem az ingemben... annak már úgyis mindegy volt. Meg nekem is...
    Hirtelen ordítani kezdtem, mert már nem bírtam tovább és én akartam a hangosabb lenni! Nem akartam senki hangját hallani, csak a sajátomat! Már pokoli gyenge voltam, de nem érdekelt, akkor erre pazarlom az összes rohadt energiám!!
    ...És meg is lett az eredménye, mert idejött az egyik őr. Persze ordibálni kezdett velem, de én befogtam a fülem és valahogy elvonszoltam magam a legtávolabbi falhoz. De ő csak nem tágított.
    - MENJ INNEN TE IS!!! - ismételgettem torkom szakadtából ordítva. A fejemhez kaptam, amiből már szinte ki akartak nőni a fájdalom-tövisek. A körmeim erőből szántottak végig a tar koponyámon, meg az arcomon. Letéptem magamról a véres ingem és még tovább gyötörtem az amúgy is rongyosra sebzett mellkasom. Aztán hirtelen valami bénítót éreztem és az ordibálás belém is fulladt. Azt hiszem ezt az őr csinálta...
    ~Fáradt vagyok...~

    *később*

    A gyengélkedőn tértem magamhoz, azt hiszem. Legalábbis nem a cellámban voltam, ez rögtön feltűnt. Alig bírtam megmozdulni és azt is észrevettem, hogy be van kötve az egész törzsem és a fejem is. A torkom is fájt... ismertem ezt az érzést. Biztos, hogy megkényszeretettek ezek a szemétládák! De csak várjuk ki a végét... innen már gyerek játék lesz nekem megszökni, ha egyszer erőt veszek magamon...

    //köszi én is a játékot! Smile//

      Pontos idő: Szer. Május 15, 2024 11:12 am