Darkheart

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Legutóbbi témák

» Általános csevejde
Sóhajok topicja - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 20, 2020 3:33 am by Amets

» Dühöngő
Sóhajok topicja - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Vezetőségszidó
Sóhajok topicja - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Társoldalak, baráti oldalak
Sóhajok topicja - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:41 am by Kabuto

» Ösvények
Sóhajok topicja - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 24, 2014 4:48 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Hunter Street
Sóhajok topicja - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 2:37 am by Jack Carthy

» Irodák
Sóhajok topicja - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 8:59 pm by Joshua Palmer

» Sikátorok
Sóhajok topicja - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:28 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Mólók
Sóhajok topicja - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 1:19 am by Luke Darrow

Ki van itt?

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs


[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (36 fő) Szomb. Szept. 17, 2022 11:31 pm-kor volt itt.

Top posting users this week

No user

+19
Emilie Bales
Jack Carthy
Amser
Phillipe du Saint-Étienne
Anastasia Camilon
David Wolf
Keitha Anemoi
Melissa Skater
Collector Kapitány
Hotep Thii
Inferno
Blaire Cutter
Kasper Solarz
Gina Simons
Fletcher
Lyen Cross
Nakashima Kameko
Mathias Gilmoore
Zsudy
23 posters

    Sóhajok topicja

    Fletcher
    Fletcher
    Admin


    Hozzászólások száma : 281
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Mar. 13.

    Sóhajok topicja - Page 2 Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Fletcher Szomb. Dec. 22, 2012 3:50 am

    Hát, a legtöbb autó már képes repülni a légkörben, és a tenger felett, ahol nincs nagyon sebvesség-korlát, eléggé gyorsak is tudnak lenni, plusz a nehézkedési erőt is képesek gyengíteni, ami az utasokra hat... Szóval, Londonból NY-be is elég hamar át lehet érni, nem kell egy fél nap hozzá. És repterekre sincs igazán szükség, csak az űrhajóknak. Smile

    Az ásatási terület szerintem beleférhet a "Világ többi részébe", max leírod az első reagod mellé, hol van pontosan, meg hogy néz ki. Smile
    Zsudy
    Zsudy
    Admin


    Hozzászólások száma : 171
    Hírnév : 11
    Join date : 2012. Mar. 15.

    Sóhajok topicja - Page 2 Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Zsudy Kedd Dec. 25, 2012 12:28 am

    Nèvtelen felvetès èrkezett, miszerint tartsunk szavazásokat, csak úgy, a móka kedvèèrt, vagy jutalomèrt. Vèlemèny? :)
    Fletcher
    Fletcher
    Admin


    Hozzászólások száma : 281
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Mar. 13.

    Sóhajok topicja - Page 2 Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Fletcher Kedd Dec. 25, 2012 4:16 am

    Nekem már többször megfordult a fejemben. Nem rossz ötlet. Lehetne "Hónap karaktere", vagy "Legijesztőbb karakter (Blaire, tuti Blaire, ki más? Very Happy) vagy ilyesmi. A jutalom meg lehetne egy soron kívüli kérés a győztesnek, például. Smile
    David Wolf
    David Wolf


    Hozzászólások száma : 32
    Hírnév : 4
    Join date : 2012. Dec. 23.
    Tartózkodási hely : Föld

    Sóhajok topicja - Page 2 Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  David Wolf Kedd Dec. 25, 2012 8:12 am

    Ez kicsit olyan szagú lenne, mint valami X-Factor. Azt azért tartsátok szemmel, hogy az ilyen dolgokat nem mindig az nyeri, aki igazán megérdemelné. Exclamation
    David Wolf
    David Wolf


    Hozzászólások száma : 32
    Hírnév : 4
    Join date : 2012. Dec. 23.
    Tartózkodási hely : Föld

    Sóhajok topicja - Page 2 Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  David Wolf Csüt. Dec. 27, 2012 6:06 am

    Én igazából nem sóhajtani szeretnék Smile
    Csak olvasgattam valamelyik nap az oldal leírásait és az űrhajókon kívül nem nagyon találtam műszaki leírásokat. Ez azért van, mert nem akartok túl nagy gátat szabni a játékosok fantáziájának, vagy pedig még nem volt idő vele foglalkozni?
    Mert, ha utóbbi, akkor ebben szívesen felajánlom a segítségemet. Vannak periódusaim, amikor szívesen szöszmötölök ilyesmikkel Smile
    Fletcher
    Fletcher
    Admin


    Hozzászólások száma : 281
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Mar. 13.

    Sóhajok topicja - Page 2 Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Fletcher Csüt. Dec. 27, 2012 6:09 am

    Hát, igazából is-is. Nem is akarunk gátat szabni senkinek, másfelől ez elég nagy munka, és még nem igazán gondoltunk bele. az alapszabályokat (nincs időutazás, milyen keretek között lehetséges a klónozás, ilyesmi) már lefektettük a "Nem árt, ha tudod" topicban, de a részletekbe nem mentünk bele. Az űrhajóink nagy része a játékosok kreativitását dicséri, és ha kedvet érzel, nyugodtan írhatsz ilyesmit te is, hajókat, kütyüket, mindenfélét. Zsudyval majd megbeszéljük, mi fér bele az elképzeléseinkbe és mi nem. Smile
    David Wolf
    David Wolf


    Hozzászólások száma : 32
    Hírnév : 4
    Join date : 2012. Dec. 23.
    Tartózkodási hely : Föld

    Sóhajok topicja - Page 2 Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  David Wolf Csüt. Dec. 27, 2012 6:18 am

    Rendben, akkor alkalomadtán lehet, hogy dobok át üziben majd ezt-azt Smile "Egyszerű" dolgokra gondoltam, az időutazás, űrhajózás nem vonz Smile
    Fletcher
    Fletcher
    Admin


    Hozzászólások száma : 281
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Mar. 13.

    Sóhajok topicja - Page 2 Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Fletcher Szomb. Dec. 29, 2012 3:59 am

    A többiek véleményét is várjuk a szavazások ügyében. Smile
    Anastasia Camilon
    Anastasia Camilon
    Protektor


    Hozzászólások száma : 304
    Hírnév : 3
    Join date : 2012. Nov. 28.
    Tartózkodási hely : Föld

    Sóhajok topicja - Page 2 Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Anastasia Camilon Szomb. Dec. 29, 2012 4:15 am

    Nem rossz ötlet. Néha képes ösztönözni az embert...
    Inferno
    Inferno
    Tűz


    Hozzászólások száma : 252
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Sep. 25.

    Sóhajok topicja - Page 2 Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Inferno Szomb. Dec. 29, 2012 6:21 pm

    Ez inkább egy kérdés, de fentebb láttam, hogy klónozás, idő utazásról van szó. Szóval olyasmiről lenne szó, hogy Szintetikus ember létezhet e? Olyan értelemben hogy nem egy hús-vér élőlényből rakták össze a laborban hanem petricsésze, tároló edény, stb. Például lehetne szilícium alapú konstrukció. Más előnyökkel hátrányokkal rendelkezne(Valahol össze van nekem írva, ha van rá igény esetleg, akkár fejből is össze tudnám írni a dolgait. Ízelítőnek nem fogom lekörmölni az ujjaimat Very Happy )
    Phillipe du Saint-Étienne
    Phillipe du Saint-Étienne


    Hozzászólások száma : 66
    Hírnév : 4
    Join date : 2012. Nov. 13.

    Sóhajok topicja - Page 2 Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Phillipe du Saint-Étienne Vas. Dec. 30, 2012 2:11 am

    Pedig én ebből még nem értem teljesen a koncepciót, így válaszolni sem tudok. Smile De érdekel, amit írtál. Smile
    Inferno
    Inferno
    Tűz


    Hozzászólások száma : 252
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Sep. 25.

    Sóhajok topicja - Page 2 Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Inferno Vas. Dec. 30, 2012 2:40 am

    Ez a petricsésze elgondolás úgy lenne hogy csinálnának mesterségesen egy DNS láncot(Amit már ma megtudnak csinálni és sejtekbe ültetve működik is...). Szóval az adott DNS láncot nem szén-hidrogén alapból hanem Szilícium-valami párosból építenék fel, egy teljesen mesterséges sejtburokba helyeznék és különböző adalék anyagokkal táplálnák, míg ki nem fejlődik egy magzat végül egy komplett humanoid. Annak idején ezt katonai célokra gondoltam ki hogy ne az embereket hanem ezeket küldjék harcba. Fizikailag ellenállóbbak az embereknél, és gyorsabban fejlődnek, de rövidebb életűek. Sokkal. Teszem azt 3 hónap alatt a sejtből már egy csecsemő, és alig 3-4 év alatt egy 20 on éves életerős katona jön létre, aki kész a bevetésre. Élettartamuk kb 30-40 év
    Az emberre káros, mérgező anyagok rájuk nem hatnak egyáltalán.(A gyenge pontját majd PM-ben küldöm Razz mert csak) A lőtt sebnél elég a vérzést elállítani ami magától végbe megy. Erősen oxidálódó kékes szürke vér, ami jól szállítja az oxigént a testen belül, jobb a sejtek energia ellátása, szabad levegőn pedig nagyon hamar kiszárad. A nehézfémeket oldja, így az ólmot is. A szervezet létfenntartásához nagyon minimális táplálék és folyadék bevitel szükséges => hosszú bevetésre sem szükséges nagy mennyiségű táplálékot szállítani. Pl: Egy pohár vízzel egy hétig is elvan. Ha sokat iszik rosszul lesz. Tápláléknak legfeljebb az előírt kapszulákat kell fogyasztania amivel fedezi a szervezet működéséhez szükséges anyagokat.(Emberre, ha egyáltalán fel tudja oldani a kapszula burkolatát, mérgező).

    Hát nagyjából ennyi jutott eszembe nagy hirtelen Very Happy
    (Később esetleg a Telepata-metamorf projekttel ötvözve talán kivitelezhetőek még ennél is erősebb katonák. Az előző világban ahol ez megszületett ott sokkal jobban ellenállt a külső beavatkozásból nyert képességek hátulütőjének)
    Phillipe du Saint-Étienne
    Phillipe du Saint-Étienne


    Hozzászólások száma : 66
    Hírnév : 4
    Join date : 2012. Nov. 13.

    Sóhajok topicja - Page 2 Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Phillipe du Saint-Étienne Vas. Dec. 30, 2012 2:45 am

    Azt hiszem, kezdem érteni. Ezt csak úgy engedélyezhetnénk, ha a programot már leállították volna, és csak néhány ilyen katona maradt életben, esetleg hibernálva (lehet őket hibernálni?). Ha ezt mint lehetőséget mindenkinek felajánlanánk, nem lennének emberek, csak ilyenek, szerintem. Smile De beszélek majd erről Zsudyval, alapvetően nem tűnik rossz ötletnek.
    Inferno
    Inferno
    Tűz


    Hozzászólások száma : 252
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Sep. 25.

    Sóhajok topicja - Page 2 Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Inferno Vas. Dec. 30, 2012 2:58 am

    Ha jól emlékszem volt hozzájuk kikapcsoló és Destroy gomb is Smile
    Talán nem is gomb volt hanem injekció vagy a testében 1-1 tasak. Egyik feloldotta a vérét a komponenseire ellehetetlenítve azzal a sejtellátást, meg a működést a másik tasak meg csak bekeményítette, hogy kikapcsoljon. Aztán injekcióval újra lehetne indítani.
    Hotep Thii
    Hotep Thii


    Hozzászólások száma : 73
    Hírnév : 0
    Join date : 2012. Oct. 23.

    Sóhajok topicja - Page 2 Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Hotep Thii Vas. Dec. 30, 2012 4:33 am

    Igazából szerintem nem szorítanák ki az embereket a játéktérről, ha jól értettem, mi az aggály... de ez csak egy külső szemlélő véleménye Razz
    Amser
    Amser


    Hozzászólások száma : 48
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Sep. 23.

    Sóhajok topicja - Page 2 Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Amser Vas. Dec. 30, 2012 4:38 am

    És miért nem? Csak, hogy értsem, mire gondolsz. Smile
    Hotep Thii
    Hotep Thii


    Hozzászólások száma : 73
    Hírnév : 0
    Join date : 2012. Oct. 23.

    Sóhajok topicja - Page 2 Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Hotep Thii Vas. Dec. 30, 2012 4:42 am

    Egyrészt azért nem szoríthatja ki az embereket, mert nagyon rövid életűek és hamar elhasználódnak.
    És ahogy láttam Dareios elég sok korlátot, és hibát kitalált nekik...
    És amúgy szerintem egy normális ember, gyanakvással és ellenszenvvel fogadná ha szembe kerülne egy ilyennel, nem engedné hogy át vegye a helyét ,,egy ilyen valami, ami nem ember", persze ha van ezt módja eszközölni... de gondolom nem terveznél velük úgysem világvége apokalipszist, és az emberi faj kipusztítását galaxis szinten.
    Jack Carthy
    Jack Carthy
    Parancsnok


    Hozzászólások száma : 69
    Hírnév : 1
    Join date : 2012. Sep. 25.

    Sóhajok topicja - Page 2 Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Jack Carthy Vas. Dec. 30, 2012 4:49 am

    Hát, a "hamar elhasználódnak" kérdésnek csak akkor van értelme, ha még 10-15 év múlva is itt fogunk játszani, szerintem. Smile Én úgy vettem ki, de lehet, hogy tévedek, hogy amíg nem kezdenek vérezni, és valaki nem figyel fel arra, hogy keveset esznek-isznak, addig nem lehet őket megkülönböztetni a sima emberektől. De ha meg is lehetne, azt nem nagyon engedném, az avatarválasztás miatt. Smile
    Hotep Thii
    Hotep Thii


    Hozzászólások száma : 73
    Hírnév : 0
    Join date : 2012. Oct. 23.

    Sóhajok topicja - Page 2 Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Hotep Thii Vas. Dec. 30, 2012 4:54 am

    Nem az a lényeg, hogy játszunk-e itt vagy sem... maga a karakter kialakítása szempontjából van jelentősége. És ha már játékos karakterről van szó, és külön fajként kezeljük, akkor hidd el, egészen más lenne egy emberrel, vagy egy ilyen gyors növesztettel játszani. És tényleg oda kéne figyelniük rá hogy ha nem akarnak kitűnni a tömegből. Nem lehet elsőre megkülönböztetni őket... de azért simán gyanúsak lehetnek ha nem vigyáznak.
    Ha pedig külön megkülönböztető jelzést akarsz akkor sem kell olyan nagy dolgokra gondolni, ami az avatart befolyásolná. Egy sorszám a tarkón... vagy a köldök hiánya, és még ezer mást ki lehetne találni.
    Inferno
    Inferno
    Tűz


    Hozzászólások száma : 252
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Sep. 25.

    Sóhajok topicja - Page 2 Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Inferno Vas. Dec. 30, 2012 6:49 am

    Tényleg a sorszámot elfelejtettem Very Happy Elvileg van alatt a chip is azonosítani. Very Happy Külsőben max annyi volt az eltérés hogy világos szem ( Zöd, kék) meg világos bőr. Meg a testhő is 40 fok körüli az átlag. Ha kérdések vannak írjátok össze és leírom a választ hátha eszembe jut még valami.
    Emilie Bales
    Emilie Bales


    Hozzászólások száma : 28
    Hírnév : 2
    Join date : 2012. Dec. 28.

    Sóhajok topicja - Page 2 Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Emilie Bales Pént. Jan. 04, 2013 8:16 am

    Szeretnék kérni New Londonba egy topicot, csak mert úgy hiányzik nekem a helyszínek közül és szerintem mások is használnák Smile
    Neve: The Royal Parks
    Egy sima zöld, park.
    Miranda Owen
    Miranda Owen


    Hozzászólások száma : 572
    Hírnév : 11
    Join date : 2012. Dec. 26.
    Tartózkodási hely : Ég -vagyis Mars- és Föld között... ingázik

    Sóhajok topicja - Page 2 Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Miranda Owen Kedd Jan. 08, 2013 12:48 pm

    Szeretnék kérni egy edzőterem szerű valamit a Földre. Az, hogy New London, Romváros vagy csak a plázába lényegében mindegy. A kérésem annyi lenne, hogy legyenek benne gépek, súlyok stb… és egy ezektől külön álló terem, ami üres, kivéve a faltól-falig lévő tükröt. Itt lehetne tartani a küzdősportokat és a tükör miatt táncteremként is szolgálhatna.
    Inferno
    Inferno
    Tűz


    Hozzászólások száma : 252
    Hírnév : 5
    Join date : 2012. Sep. 25.

    Sóhajok topicja - Page 2 Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Inferno Kedd Jan. 15, 2013 5:57 am


    Victoria Queens Street
    Egy, a város központjában lévő utca, lakásokkal, üzletekkel, irodákkal.

    Én szeretnél ebbe a topicba kérdni egy Lakások részt, vagy egy utca részt(esetleg mind kettőt) Az utca mint az aszfaltozott, kocsik és emberke által koptatott felület, hogy lehessen magán az után sétálni amolyan semleges helynek, Lakásokat pedig a szegényebb rétegek érdekében. Például szolgálati lakások, 1,5 szobás lakások, amolyan belvárosi hangulat. Vagy ha úgy jobb ide berakni egy topicot játékosok lakásai címszóval.

    Előre is köszönöm és reménykedem imám meghallgatásra talál valamilyen formában Very Happy
    Zsudy
    Zsudy
    Admin


    Hozzászólások száma : 171
    Hírnév : 11
    Join date : 2012. Mar. 15.

    Sóhajok topicja - Page 2 Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Zsudy Kedd Jan. 15, 2013 11:48 pm

    Inferno!

    Ezeket a topicokat feltètlenül a Victoria Q. S.- re akarod?
    Ha szegènyebb rètegnek kell lakás, azt a Külvárosba rakjuk, de most ìrom le utoljára: Ha valaki szeretne egy lakást stb. magának, csak ìrja le milyet. Nagy álltalánosságban is kaphattok 'lakàsok' topicot persze...
    Az utca mehet, bár... kocsi koptatta? De meglátom mit tudunk/lehet összehozni.
    Smile
    Miranda Owen
    Miranda Owen


    Hozzászólások száma : 572
    Hírnév : 11
    Join date : 2012. Dec. 26.
    Tartózkodási hely : Ég -vagyis Mars- és Föld között... ingázik

    Sóhajok topicja - Page 2 Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Miranda Owen Pént. Jan. 25, 2013 3:00 am

    Volna egy olyan kérdésem/kérésem, hogy;

    Mit szólnátok hozzá, ha Mira kapna ajándékba a szüleitől egy autó szerűséget mivel megunták, hogy folyton az övékét használja, vagy épp furikázniuk kell? Ezt Mira csak a Földön használja, hisz nem cipeli magával a Marsra, és azért ajándék, mert Mira önként nem venne egyet.
    Természetesen a 100. reag fejében…

    Ajánlott tartalom


    Sóhajok topicja - Page 2 Empty Re: Sóhajok topicja

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Május 19, 2024 3:26 am