Darkheart

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Legutóbbi témák

» Általános csevejde
Alison Magdalen I_icon_minitimeKedd Okt. 20, 2020 3:33 am by Amets

» Dühöngő
Alison Magdalen I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Vezetőségszidó
Alison Magdalen I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:42 am by Kabuto

» Társoldalak, baráti oldalak
Alison Magdalen I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2016 11:41 am by Kabuto

» Ösvények
Alison Magdalen I_icon_minitimePént. Jan. 24, 2014 4:48 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Hunter Street
Alison Magdalen I_icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 2:37 am by Jack Carthy

» Irodák
Alison Magdalen I_icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 8:59 pm by Joshua Palmer

» Sikátorok
Alison Magdalen I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 10:28 am by Nicholas ,,Doctor" McNeal

» Mólók
Alison Magdalen I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 1:19 am by Luke Darrow

Ki van itt?

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs


[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (36 fő) Szomb. Szept. 17, 2022 11:31 pm-kor volt itt.

Top posting users this week

No user

2 posters

    Alison Magdalen

    Alison Magdalen
    Alison Magdalen


    Hozzászólások száma : 69
    Hírnév : 6
    Join date : 2012. Dec. 16.

    Alison Magdalen Empty Alison Magdalen

    Témanyitás  Alison Magdalen Vas. Dec. 16, 2012 11:04 am

    Név: Alison Magdalen

    Születési idő: 2982 (20)

    Faj: Metamorf

    Rang: (Leendő tanácstag)

    Képességek:

    Metamorf lévén gyorsan regenerálódik. A közhiedelemmel ellentétben igen is képes átalakulni. Az más kérdés, hogy nem szereti a másik alakját. Még a hozzá legközelebb állóknak sem meri elmondani. Inkább elviseli, hogy éretlennek nézik, későn érőnek, esetleg selejtnek amiért nem tud átalakulni semmivé…

    Valójában:
    Spoiler:

    Átalakult formában egy ördöglányra hasonlít. Zöldes sárgás bőre van. Az ujjaitól felfelé az élénk vörösből színátmenettel veszi fel a sárgás színét. Hosszú farka nagyon ügyes és erős. Saját testsúlyát könnyedén elbírja. Teljesen vörös ahogy arca is. Haja bordó és hullámos. Ruházata ilyenkor elég gyér. Vállán, alkarján, farka tövében és a sípcsontjánál narancssárga rúnák díszítik a testét. Fejéből 2 erőteljes és éles szarv áll ki. Hosszú, majd 20 centis villás nyelve van.
    Teste ilyenkor nagyon ellen álló. A kézitusák, kések, kardok felszíni sérülést nem okoznak rajta, zúzódást is csak nagy erő behatásra. Törést is igen nehezen szenved el. Ha megsérülne a bőre, rettentő gyorsan beheged a seb, és a heg elszíneződik ám sokkalta keményebb lesz, mint a bőre egyébként. Nagyobb sérülések esetén természetesen ez több időbe telik, és akár a mozgásban is akadályozhatja. Ahogy gyógyul úgy lágyul vissza. Reflexe is javulnak. Ereje szintén megnövekszik. Akár egy kisebb gépjárművet is fel tud borítani és görgetni maga előtt.

    Család:
    Apa: Morgan Magdalen (elhúnyt)
    Anya: Regina Magdalen (elhúnyt)
    Szépapa: Az öreg Magdalen. (290) A vének tanácsának feje. Egy Galapagosi teknőssé tud alakulni. Életvidám, egyre többet betegeskedő, fiatalos fazon. Még viszonylag fitt.
    Spoiler:

    Önkéntesen kinevezett nagybácsi: Ben-bácsi (Ben Jones)
    Járulékos nagynéni: Lady-néni (Shalimar O’Dell)

    Foglalkozás: Bajkeverés, Trambulin + fal(Temrészetesen az udvarban, erkélyekre vagy csak a nagy falnál szórakozik, parkour az udvarban utcákon, sűrűbb lakóterületeknél a tetőkön is.

    Ingóságok:
    Minimális zsebpénz.
    Egy kék pántos, vezeték nélküli fejhallgató, sárga fülrésszel. Egy TKE, gyors holonet hozzáféréssel, telepakolva zenékkel. A kőkorszakiaktól a mai modernig mindenből találni nála.
    Lila kontaktlencse.


    Egészségi állapot: Rövidlátó

    Kinézet:
    Haja a szivárvány 7 színére van festve és egyenesre vasalva. Általában kedvenc világoskék pulóverében van, ami alatt világos felsőt hord és kényelemes nadrágot ami lehetőleg rövid. Deszkás vagy torna cipőben szokott csoszogni. Szeme az állandó kontaktlencsétől lila. Egyébként meg sárga. Amiről még ő sem tud. Szeme környékét is kisminkeli egy kis zölddel és sárgával.

    Személyiség: Igazi bajkeverő, életvidám, szétszórt, kíváncsi csaj. Nem túlzottan szófogadó, néha pedig túlságosan forró fejű. Korához mérten is gyerekes. Nem szeret az élet gondjaival törődni, felelőtlen. Felnőtteket se tiszteli túlzottan, bunkó és szemtelen ha olyanja van. Sűrűn duzzog ha valami nem úgy vagy ahogy ő szeretné.

    Szexualitás: Kíváncsi természet…Biszex

    Előtörténet:

    Szépapám, aki szerintem nem túl szép, olyan, mint egy fonnyadt mazsola amit megrágtak és kiköptek majd megtanították járni. Szóval ő mesélt ezt azt még azokból az időkből amikre én még nem emlékezhettem. Elég rossz időszakban születtem. Még dúltak a területi harcok és berágtunk a Morákra mert szenyák voltak. Aztán jött Ben-bácsi és rendet vágott a két csürhe közt. Szépapus azt is mesélte, hogy apuék összeszűrték a levet a korábbi vezetéssel és a morci morákkal és nem igazán jöttek ki Ben-bácsival se, aki egyébként szerintem tök jó arc. Olyan, mint abban a régi filmben a zöld gyúrós krampusz, akit kirúgott a mikulás és ezért folyton pipa volt és szétverte az amcsik játéktankjaikat meg tönkre tette a repcsijeiket amiket a mikulástól kaptak. Hulk vagy mi. Nem haragszom Ben-bácsira, mert Apuék még Szépapcsira is rátámadtak… Szóval mondhatni zűrős családom volt… Egyedül Szépapú és én maradtunk életben Apuék után...
    Amióta azt a kevés eszemet tudom Szépapunál éltem. Ő nevelgetett, kisebb nagyobb sikerekkel. Aki azt hiszi, hogy egy ilyen öreg fazon biztos büdös meg maradi és berzenkedő, hogy az ő idejében meg a háborúban, és 220-volt a saláta meg nem voltak bonyolult szekentyűk meg izé hozé amazé… no az jól gondolja. De nem az én Apumnál. Miután nagyjából életre nevelt én neveltem őt mai életre. Kellett nekem. Mai napig nem bírom legyőzni a Portal mario 4D expresszben… Amikor ráérzett az öreg azóta esélyem sincs… Bezzeg a 3D-s amőbában meg én alázom porrá. Oké, hogy 3 évente jár retina restaurációra mert nem lát. Meg a Hubble s401 és S402-t kéne a szemére szikszalagozni, hogy ne menjen a falnak de könyörgöm a gép bemondja a koordinátákat az ő memóriája meg olyan mint egy Savant szindrómásnak… Vagy az van neki is, nem tudom…

    Aztán ugye jött a suli… 80 év általános 40 gimi… Legalábbis nekem annak tűnik, Apus meg be akarja vezettetni… Szóval ahogy bekerültem nem igazán fogott meg. Első nap hazudoznak nekünk. Első osztály oszt bent meg minden fapados… Könyörgöm, ki használ ma már fát? Tudom szintetikus de akkor is… 31. század emberek, állatok, meg ezek keverékei. Szépapu használ nevelésre de az más… Meg nem engem hanem suhancokat neveli vele. Szóval a suli nem nyerte el a tetszésemet, unalmas volt de sajnos tanulni kellett… Vagyis most is kell de ár rám van bízva a dolog. Én úgy érzem tudok mindent amit kell, így békén lehet hagyni. Az udvarban amióta nincsenek betörések, gyilkosságok meg trónkövetelők elég unalmas az élet… Fura, mintha Szépapu is valami hasonlót motyogott volna pár napja. Mondjuk olyat is mondtak már páran hogy inkább a merénylők mint az én ámokfutásaim. El sem merik képzelni, hogy mi lenne ha Ben-bácsi féle zöldséges fiúvá tudnék alakulni. Akkor milyen pusztítást végeznék. Örülnek neki, hogy nem vagyok képes átalakulni semmivé.
    Én is nagyon örülnék neki az biztos. Egyik reggel mikor felkeltem és megláttam magam a tükörbe majd sírva fakadtam. Ugye, hogy oda lett a frizurám, pedig előző este festettem be. Na meg amivé alakultam, hát elég érdekes volt... Nem láttam semmit. Amíg ki nem vettem a lencsémet. Meg azért akkoriban valami vagányabbra gondoltam. Mondjuk egy pónivá alakulni, vagy koalamacivá, valami aranyossá, édessé puhává, erre egy majd törhetetlen testbe csöppentem. De a szarvaim királyul festettek. Még egy jegesmedvének is örültem volna. Nem volt az-az isten, hogy én ezt bárkinek is elmondjam. Még Szépapunak se. Azt mondta ha áttudok alakulni akkor beírat magán suliba, hogy tanács tag lehessek 120 év múlva….Az meg kel la francnak. Inkább közösítsenek ki, piszkáljanak vele, hogy béndzsa vagyok, de ezt el nem mondom senkinek…
    Szóval az elmúlt pár évben átvettem a terroristák helyét, kaptam külön szobát az udvarban és unalmamban a többieket boldogítom, fárasztom. Meg ha úgy adódik akkor Szépapunak segítek. Más nem a gyűléseken ébren tartom. Vagyis próbálom. Eddig az vált be a legjobban, hogy egymás lábát rugdostuk, nehogy elaludjunk.


    A hozzászólást Alison Magdalen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 19, 2012 2:18 am-kor.
    Zsudy
    Zsudy
    Admin


    Hozzászólások száma : 171
    Hírnév : 11
    Join date : 2012. Mar. 15.

    Alison Magdalen Empty Re: Alison Magdalen

    Témanyitás  Zsudy Szer. Dec. 19, 2012 2:04 am

    Az előtörténet elfogadva. Jó játékot. :)

      Pontos idő: Vas. Május 19, 2024 3:09 am